Efsane 5 Adet Unreal Oyunu Fırsat Paketi(Unreal Deal Pack)

Unreal Tournament
Unreal Tournament 3 Black
Unreal Tournament 2004
Unreal Gold
Unreal 2: The Awakening
Gibi efsaneleri içeren unreal paketini 2 gün içerisinde alabilirsiniz.
Gerçek dışı 2: Uyanış
Sen, John Alan, Terran Sömürge Otoritesi için bir Mareşal olarak sınırların kenarını devriye etmek için görevlendirilmiş bir eski denizci. Beklenmedik bir şekilde, monoton yaşamınız ürpertici bir sıkıntı sinyaliyle paramparça olur ve sizi inancın ötesinde bir maceraya sokar.
Olaylar arasında şiddetli kargaşa var. Galaksinin kaderini belirleyecek bir çatışmaya itildin, insanlığın kurtuluş için tek umudusun. Uyanışı sadece siz önleyebilirsiniz.
Unreal Gold
Hapishane geminiz şimdiye kadar yaratılmış en göz alıcı, en şık, en tehlikeli gezegene çarptı. Etrafına bak, berrak su parıltıları, gölgeler dansı, uzaylı mimarisi ufukta kayboluyor. Bu gizemli gezegenin sırrını keşfedin ve acımasız  saldırganlar tarafından nasıl barışçıl bir ırkın köleleştirildiğini öğrenin.
Unreal Tournament 2004: Editörün Seçimi
Unreal Tournament 2004, gladyatör savaşın öldürme veya öldürülme deneyimini en son teknoloji ile birleştiren çok oyunculu bir birinci şahıs nişancı oyunudur. On takım modu – hem takım tabanlı hem de “herkes tek” – inanılmaz derecede ayrıntılı iç mekan arenaları ve geniş dış mekan ortamları sayesinde en zorlu oyunculara bile avuç içi terleme zorlukları sunuyor. Geleceğin nihai tekno-gladyatörü olarak oyuncular, aksiyon dolu, parçalarla dolu arenalarda çevrimiçi olarak 32’ye kadar oyuncuya karşı savaşarak kaderleriyle oynuyor.
Unreal Tournament 3 Black
Unreal Tournament 3, dünyanın ilk birinci şahıs nişancı oyununun dönüşünü işaret ediyor. Unreal Tournament 3, Unreal Engine 3’ün tüm gücünü ortaya çıkarır, grafikler, oyun oynar ve yeni bir seviyeye meydan okur. Oyuncular çevrimiçi olarak diğer insan oyuncularla veya endüstri standardını belirleyen Unreal yapay zekaya karşı yoğun savaşlara girerler. Mevcut en güçlü fütüristik silahlar ve araçlarla, bu en iyi FPS projesidir!
Unreal Tournament: Yılın Oyunu
Unreal Tournament, frag ya da frag parçalı çok oyunculu oyun dünyasının orijinal King of the Hill projesidir. Tartışmasız 1999 Yılın Oyunu olan Unreal Tournament, daha önce hiç görülmemiş grafikleri, acımasız yapısıyla ve oyunculara beklediklerinden daha fazlasını veren devasa ve çeşitli özellik listesi. Acemi Modu – Bu Botmatch yarışması, yeni pullanma yeminin önyükleme kampına çarptığı yerdir.
güncel fiyat ₺ 5.90

Ziyaretçi Oyları Siteye Yön Verir Değerlendirmelisin!
[Total: 0 Average: 0]

Related posts

Over v6.8.5 Pro APK

İhtiyacınız olan her şeyi hızlı ve zahmetsizce tasarlayın ve düzenleyin. Hemen alın ve şık...

Latest posts

Over v6.8.5 Pro APK

İhtiyacınız olan her şeyi hızlı ve zahmetsizce tasarlayın ve düzenleyin. Hemen alın ve şık...

Leave a Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir