Torchlight 2 Epic Store da ÜCRETSİZ

Epic Games, 16 Temmuz’dan başlayıp 23 Temmuz 2020 Perşembe gününe kadar sürecek olan Torchlight 2’yi ÜCRETSİZ veriyor.

OYUN HAKKINDA:

Ödüllü Action RPG geri döndü, her zamankinden daha büyük ve daha iyi! Torchlight II, rastgele seviyeler, düşmanlar ve ganimet ile ağzına kadar dolu. Orijinalin tüm lezzetini ve heyecanını yakalayan Torchlight II, dünyayı genişletiyor ve çevrimiçi ve LAN çok oyunculu dahil olmak üzere oyuncuların en çok istediği özellikleri ekliyor. Bir kez daha, dünyanın kaderi sizin elinizde.

KARAKTERLER
Dört sınıf arasından seçim yapabileceğiniz çeşitli oyun stilleri parmaklarınızın ucunda. Her sınıf, özel kozmetik özellikleri ve kahramanınızı öne çıkarmaya benzeyen erkek veya kadın olarak oynanabilir.

ÇOK OYUNCULU
LAN üzerinden veya İnternet üzerinden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak birlikte oynayın. Çöpçatanlık hizmetimiz, dünyanın her yerinden insanlarla bağlantı kurmanıza ve oyun oynamanıza izin verir.

AÇIK DÜNYA
Vilderan’ın geniş dünyasını ve çok sayıda merkezini keşfedin. Yağmur, kar, gece ve gündüz savaşın. Seviye randomizasyonu, her oynadığınızda yeni düzenler, yollar, ganimetler ve canavarlar sağlar.

Torchlight 2’nin MetaCritic’te 88 puanı var, genellikle 19.99 dolara mal oluyor, ancak 23 Temmuz 2020’ye kadar Epic Games Store’da ücretsiz olarak sunulacak Bu bağlantıdan ücretsiz olarak alın  .

TLDR; SADECE BU OYUNU NASIL ÜCRETSİZ ALACAĞINI SÖYLEYİN:

Sadece  23 Temmuz 2020’den önce  Epic Games Store’a gidin veya başlatıcıdaki oyuna gidin, oyunu sepetinize ve kasanıza ekleyin. Bu kadar basit. Bundan sonra, oyunlar sonsuza dek tutmak ve oynamak için sizindir.

Ziyaretçi Oyları Siteye Yön Verir Değerlendirmelisin!
[Total: 0 Average: 0]

Related posts

Over v6.8.5 Pro APK

İhtiyacınız olan her şeyi hızlı ve zahmetsizce tasarlayın ve düzenleyin. Hemen alın ve şık...

Latest posts

Over v6.8.5 Pro APK

İhtiyacınız olan her şeyi hızlı ve zahmetsizce tasarlayın ve düzenleyin. Hemen alın ve şık...

Leave a Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir