Total War Saga: TROY – Epic Store’da 24 saat boyunca ücretsiz olacak

Tarihi kaydet! Epic Games, 13 Ağustos Perşembe ve 24 saat sürecek olan Total Total Saga: TROY’u ÜCRETSİZ veriyor

OYUN İÇERİĞİ:

Homeros’un süpürme romantizm ve kan dökülme hikayesi olan İlyada’dan esinlenilmiş – Total War Saga: TROY, Truva Savaşı’nın tarihsel parlama noktasına odaklanarak çatışmayı daha önce hiç olmadığı kadar hayata geçiriyor.

TROJAN SAVAŞINI DENEYİN

TROY, bu efsanevi çatışmayı hem Yunan hem de Truva perspektifinden araştırıyor, onlara ilham verebilecek gerçekleri ortaya çıkarmak için efsane ve efsanenin katmanlarını geri çekiyor

MİTİK ÜNİTELER ARASINDA MÜCADELE

> Yunan mitinin ünlü yaratıklarından esinlenerek, Minotaur, Cyclops, Giants ve Centaurs’a benzeyen savaşçılar da dahil olmak üzere savaş sıcağında efsanevi birimleri çağırabilirsiniz.

KAHRAMANIZI SEÇİN

Şöhretli savaşçı Aşil, asil koruyucusu Hector, başpiskopos Paris ve intikam kralı Menelaus da dahil olmak üzere sekiz ikonik kahramandan biri olarak Troy krallığını kurtarmak veya fethetmek için savaşın.

TLDR; SADECE BU OYUNU NASIL ÜCRETSİZ ALACAĞINI SÖYLEYİN:

Bu freebie için 13 Ağustos’u beklemeniz gerekecek. Daha sonra  Epic Games Store’a gidin veya 14 Ağustos 2020’den önce başlatıcısında oyuna gidin, oyunu sepetinize ve kasanıza ekleyin. Bu kadar basit. Bundan sonra, oyun sonsuza dek tutmak ve oynamak için sizindir.

İlk ücretsiz günün ardından, oyun bir yıl boyunca Epic Games Store’a özel olacak ve tam fiyatlandırılacak, bu yüzden 24 saat boyunca ücretsiz olarak aldığınızdan emin olun!

Ziyaretçi Oyları Siteye Yön Verir Değerlendirmelisin!
[Total: 0 Average: 0]

Related posts

Over v6.8.5 Pro APK

İhtiyacınız olan her şeyi hızlı ve zahmetsizce tasarlayın ve düzenleyin. Hemen alın ve şık...

Latest posts

Over v6.8.5 Pro APK

İhtiyacınız olan her şeyi hızlı ve zahmetsizce tasarlayın ve düzenleyin. Hemen alın ve şık...

Leave a Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir