Connect with us

Uncategorized

Battlefield 4: Bilinen En İyi Savaş Alanı

Published

on

Modern zamanlarda geçen son Battlefield oyunu öldü mü? Hala 2020’de oynamaya değer mi? Hayır, Battlefield 4’ün canlı ve tekme olduğunu ve oyunun şu anda sahip olabileceğiniz en iyi Battlefield eğlencesi olduğunu söylemekten mutluluk duyuyoruz.

Battlefield 4 yedi yıl önce ortaya çıktı. Şimdiye kadarki en iddialı Battlefield oyunuydu. Yeni nesil görseller, 10 büyük harita, eşsiz bir yıkım seviyesi ve Battlefield 3’e göre çok sayıda küçük ama göze çarpan iyileştirme.

Oyun o kadar büyüktü ki, kendi içinde çöktü, her türlü sorunla boğuşan dağınık bir lansmanla sonuçlandı. DICE sorunları ciddiye aldı ve sunucu sıkıntılarını, korkunç vuruş tespitini, gecikmeyi, ses ve görsel aksaklıkları düzeltmeyi başardı ve oyun açıldı. Sequels oyuncu tabanının çoğunu alana kadar yıllarca süper popülerdi.

oyun savaş 4

Bugün, 2020’de, birçok kişi (mantıksal olarak) Battlefield 4’ün çoğunlukla ölü bir oyun olduğunu düşünüyor ve sert oyuncuların yamaları suyun üstünde tutuyor. Ama gerçek çok farklı.

PC ve PS4’te, 7/24 çok sayıda tam dolu sunucu vardır. Saniyeler içinde bir sunucu bulabilir ve tüm öğleden sonrayı modern savaş meydanlarında savaşın tadını çıkararak geçirebilirsiniz. Eğer oyunu almayı veya çok yıllı bir aradan sonra geri dönmeyi düşünüyorsanız, söyleyebileceğimiz tek şey içeri girmektir.

Etrafta çok sayıda oyuncu ve rotasyon halinde çok sayıda (hepsi değilse de) haritaya sahip birçok sunucu var. Elbette, bir harita, binlerce bilet ve 24/7 Conquest içeren çok sayıda sunucu var, ancak her biri iki saat sürmeyecek DLC haritaları, dönen oyun modları ve maçları olan sunucuları bulabilirsiniz.

Battlefield 4 hala bir bakıcı

Battlefield 4’e döndüğümüzde fark ettiğimiz ilk şey görsellerdi. Bu oyun yaşına rağmen hala güzel görünüyor. Bu çoğunlukla görkemli aydınlatma motoru sayesinde. Her şey çiçek ve fantastik ışık efektleri ile yemyeşil renklerde yıkanıyor.

Battlefield V veya Battlefield 1’den gelen bu oyun temiz bir nefes. Battlefield V’in özellikle bir çeşit doğal olmayan renk paleti var, bir şekilde aydınlatma her zaman biraz hissediliyor. 4’te, agresif çiçeklenme ve süper parlak güneş ışınları ile zaman zaman zorlayıcı olabilir, ancak alıştıktan sonra oyun daha doğal ve hala çok güzel görünüyor.

savaş alanı 4 oyun

Görsel denklemin ikinci kısmı imha motorudur. Emrinizde olan çok sayıda imha aracı, maç başladıktan hemen sonra her haritayı hasarlı bir oyun alanına dönüştürür. Neredeyse her şey yok edilebilir ve herkes mümkün olduğunca fazla çalkalanmaya neden olur.

Ve Battlefield 4’ün bu kaotik doğası asla eskimez. Yıkım düzeyi 2020’de oyunun yaşını göz ardı etmek ve günlük olarak mutlu bir şekilde oynamak için yeterlidir. Modeller ve dokular gibi diğer şeyler bugün 2013’teki kadar etkileyici değildir, ancak çoğunlukla zarif bir şekilde yaşlandılar ve kazandılar. Zevkinizi olumsuz etkilemez. Genel olarak, Battlefield o günkü gibi bir stunner değil, ama zarif bir şekilde yaşlı ve hala daha iyi görünüyor.

Tek oyunculu kampanyadan kaçının

Diğer yandan, oyunun süt gibi yaşlanmış tek oyunculu kampanyası. O gün geri vapid ve 2020 yılında, bir erteleme mükemmelliği. İçinde geçireceğiniz 5-6 saat, duvara bakarak, uyurken veya Facebook’taki çirkin yazıları okuyarak daha iyi harcanır.

Şaka bir yana, kampanya hiç iyi değil. Korkunç AI, yaratıcı olmayan hikaye, unutulabilir karakterler ve heyecan eksikliği ile sıkıcı. Hikaye daha önce başka oyunlarda ve filmlerde sayısız kez görülüyor. Görevler zaman zaman iyi hissedebilir, ancak ara sıra heyecan anları donuk koridor çekim anları ve aptal AI’ya karşı çerez kesici atışları olan tonlarca molozun altına gömülür.

Ah evet, düşman AI kötü. Depresif robotlar gibi davranırlar, yerinde kalırlar ve onları öldürmenizi beklerler. Zaman zaman biraz hareket ederler ve zaman zaman kapak alabilirler, ama hepsi bu. Ve sonra, daha yüksek zorluklarla oynarsanız, düşmanlar sizi birkaç atışla öldürür ya da ayaklarınızın altına aşırı doğrulukla el bombaları atar.

Dünyanın en iyi oyun kurucularının bir ordusuna karşı sürekli savaştığınız gibi, her görevde el bombalarının size defalarca vurması çok can sıkıcı bir durum. Bu saçmalık. Ve sonra düşmanlarınız kadar cansız ve dilsiz takım arkadaşlarınız var. Sık sık arkanızdan geliyorlar, bu yüzden kampanya herhangi bir takım arkadaşı olmadan tek başınıza savaşıyormuşsunuz gibi geliyor. Hasar vermede etkili değiller, sadece yalnız bir kurt olma hissini yoğunlaştırıyorlar.

savaş 4 oyunu

Ağır zırhları yok ederken veya aksiyon filmlerinden başka şeyler yaparken görevler zaman zaman, üst düzey anlarda eğlenceli olabilir. Ancak kampanyanın yüzde 85’i cehennem kadar sıkıcı. Komik olan, Battlefield 1 ve V kampanyalarına kıyasla, bu o kadar da kötü değil. Sonunda, Battlefield Bad Company 2 hala (şimdiye kadar) en iyi tek oyunculu kampanyayla bir Battlefield oyunu olarak duruyor.

Elbette, kampanyayı yürütmek için 6 saat harcayabilirsiniz. Birinci şahıs nişancıların sert bir hayranıysanız, fena. Ancak önerimiz, onu atlamak ve doğrudan çok oyunculuya atlamaktır. İşte eğlence burada.

Battlefield 4 harita tasarımı mükemmel

Battlefield 4, temel versiyonda 10 harita ve DLC olarak yayınlanan 20’den fazla harita ile geliyor. Haritaların sayısı ve çeşitliliği şaşırtıcı. Elbette, bugün tüm haritalar çoğu sunucuda oynanmamaktadır, ancak oyunun haritalarının çoğunu deneyimlemenize izin veren normal harita rotasyonlarının yanı sıra DLC haritaları içeren sunucular da bulabilirsiniz.

Harita tasarımının kalitesi bundan sonra gelen her iki Battlefield oyununun da önünde. Deniz savaşlarına, ölüm maçında en iyi çalışan sıkı koridor benzeri haritalara, tahakküm için mükemmel olan büyük, açık haritalara, acele modu için yapılmış daha küçük haritalara odaklanan haritalarımız var.

Genel olarak, Battlefield 4, tüm Battlefield oyunlarından en iyi harita koleksiyonuna sahiptir. Çoğu, Conquest sürümlerinde en iyi tam boyutta çalışır. Ancak Outbreak veya Operation Locker gibi bazıları daha küçük oyun modları için mükemmeldir.

Battlefield 3 ve 2’den klasik haritaların geri dönüşü başka bir artı. Yıllar boyunca süper popüler kalan en iyi klasik haritalara sahibiz ve Battlefield 4 sürümleri oynamak için harika. Belirli olaylar gerçekleştikten sonra haritaları etkileyen devasa değişikliklerin (bu “levolution” olarak adlandırılması hala cehennem gibi) dahil edilmesi, harita tasarımını ve bu oyundan önce veya sonra dahil edilen hiçbir şey gibi bir savaşın gidişatını değiştirir.

Tüm haritayı sular altında tutmak veya giderek fırtınalı denizde gezinmeye çalışmak, bunun gibi çok oyunculu bir atıcıda mükemmel çalışan bir şeydir.

Bir maçın ortasında bir haritanın tüm anahatlarını değiştirmek, takımların savaşın geleceğini birkaç dakika içinde değiştirebilecek farklı stratejiler uygulama şansı yaratır. Bu oyunu oynarken gerçekten keyif aldığımız bir şey. Haritanın yıkımla tamamen değiştirilebileceği ve daha sonra tekrar değiştirilebileceği bilgisi, oyunların eski ve tekrarlı olmasını önleyen bir şeydir.

Çeşitli oyun ve mükemmel silah ve sınıf dengesi çok oyunculu oyunun en iyi parçalarıdır

Büyük, 64 oyunculu bir çatışmanın genel atmosferi 2013’teki gibi hala şaşırtıcı. Jetlerden gelen dünyayı parçalayan gürültü, Battlefield 1 ve 5’tekinden çok daha yoğun. Sonra, imha duygusu oyun daha fazla topçu bombardımanı ve onun devamı olarak toplam kaos duygusu içermemesine rağmen.

Muhtemelen DICE yıkımı diğer her şeyin önüne koydu, böylece haritaların zaman içinde diğer Battlefield oyunlarında görmediğimiz bir seviyede değişmesine izin verdi. Hızlı hareket eden araçların ve mükemmel harita tasarımının neden olduğu kaos, her maçta çok güçlü.

savaş alanı 4 silah

Battlefield 4’teki modern ortam, bireylerin zamanlarına pek çok şekilde katkıda bulunmalarını sağlıyor. Battlefield 1 ve 5, bireysel becerinin denklemin en önemli parçası olarak sıkıca oturduğu bire bir oyunlar olarak kalırken, Battlefield 4 oyuncuların tek bir atış yapmadan sahada fark yaratmasına izin veriyor.

Düşmanları ve düşman araçlarını düşürmede takım arkadaşlarına yardım etmek için araçlar kullanabilirler. Doğrudan katliamlara dalamadan haritadaki rakipleri ortaya çıkarabilirler. Kadronuza yardım etmek için verilen ödüller de takım arkadaşınızı artırıyor ve oyunculara sesli iletişime gerek kalmadan takımlarına yardımcı olmaları için basit yollar sunuyor.

Bu gerçekten önemli çünkü Field Upgrade sistemi her oyunda bir fark olabilir. Herkesin kadrolarına basit ve kolay bir şekilde katkıda bulunmasına izin vererek DICE, herkesin başarılı olmasına ve birçok önemli takım yükseltmesine izin verdi. Bu şekilde, takım çalması teşvik edilir, ancak sesli iletişim kullanan arkadaşlardan oluşan ekipler ile sınırlı değildir.

Oyun, kullanılan sınıflar ve silahlarla çeşitliliğe izin verecek şekilde tasarlandı. Burada, Recon olarak oynasanız bile sessiz bir tank avcısı olabilirsiniz. Ya da Mühendis olarak ortalama bir piyade öldürme makinesi. Her sınıf için mevcut olan çok sayıda alet, ekipman ve silah, oyuncuların maç sırasında aynı sınıfta birçok rol üstlenmesini sağlar.

Bu günlerde Battlefield V’de gördüğümüz Medic acelesinin tam tersi. Battlefield 4’te tek bir rol üstlenmeden herhangi bir sınıf olarak oynayabilirsiniz ve oyunun inanılmaz derecede eğlenceli olmasının bir başka nedeni de budur. Mevcut Battlefield oyununda olduğu gibi, cansız bir tasarım sayesinde belirli rollere zorlanmıyorsunuz.

Ve sonra tonlarca silah var. Ve yüksek RPM parçalarını ağır bir şekilde tercih etmek yerine, neredeyse her silahla ölümcül olabilirsiniz. Burada silahlar oyun tarzınıza uyum sağlar, tersi değil. Farklı silahların kilidini açmak, en son kilidini kullanmaya devam etme şansı yüksek olan tek tek denemek anlamına gelir. Silah eklerinin bolluğu, her silahın büyük ölçüde değiştirilmesine izin verir.

Bu, her silahı potansiyel bir favori yapar, farklı kurulumları test etmek sadece biraz zaman alır. Bu sistem her oyun tarzını ödüllendiriyor. Koşabilir ve toplayabilirsiniz, uzaktan su çekebilirsiniz, bir av tüfeği veya LMG ile insanları biçeceksiniz, farklı AR’lerle harika olabilirsiniz. Battlefield 4’teki oyun çeşitliliğinin sevinci, oyunun en güçlü yönlerinden biridir.

Çok eski zamanlardan beri Battlefield oyunlarını rahatsız eden sorun, aşırı güçlü araçlardır. Bu uzun bir süre değişmeyen ve Battlefield 4’te mevcut olan bir şey. Tanklar, helikopterler veya uçaklarla yetenekli iseniz, uygun bir sonlandırıcı olabilirsiniz.

Araçların indirilmesi bir güçlük ve oyundaki en büyük dezavantajı seçmek zorunda olsaydık, OP araçları olurdu. Ayrıca, maçların tamamlanması uzun sürebilir. Oyuncular her haritada en tuhaf yerlere sıkışabilir. Ve bu her zaman tam olarak en az ihtiyacınız olduğunda olur. Ama genel olarak, sorunlar genel olarak zarar vermiyor, çok deneyim.

Battlefield 4’ün hala hepsinin en iyi Battlefield olduğunu söyleyebiliriz. Oyun, her haritada farklı bir savaş türünü destekleyen farklı bir düzen içeren, tonlarca ustalıkla tasarlanmış harita sunuyor.

Her zaman mevcut olan kaos burada karşılıyor. Batının en iyi silahşörü olmasanız bile, takımınızın değerli bir üyesi olmak için patlamalar, toplar ve çığlıklar kakofonisinde yolunuzu kolayca bulabilirsiniz. Silah çeşitliliği bir başka büyük artıdır ve sınıf dengesi oyunculara her sınıfta başarılı olma fırsatı verir.

Tek gereken pratik yapmak için biraz zaman ve bu kadar. Piyasaya sürülmesinden bu yana yedi yıldan fazla bir süre sonra bile, Battlefield 4’ün hala zaman ve paraya layık inanılmaz bir çok oyunculu atıcı olduğunu söyleyebiliriz.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uncategorized

3uTools 2.53

Published

on

Boyut:   110MB

Lisans:   ÜCRETSİZ

Yayıncı:   Yayıncı

Yayınlanma Tarihi:   2020-10-27

Gönderim Tarihi:   2020-10-27

İşletim Sistemi:   Windows XP / Vista / 7 / 8.1 / 10 (32-Bit / 64-Bit)

İndirmeler:   19577

Popülerlik:   Popülerlik: 0/10

3uTools 2.53

110mb

Birçok iOS cihazı kullanıcısı, cihazlarını yönetmek için iTunes’a güvenir. Ancak, iTunes ile yapamayacağınız bazı şeyler var. Örneğin, cihazınızı jailbreak yapmak istiyorsanız, Apple yazılımı size yardımcı olmayacaktır. Neyse ki, iPhone’lar, iPad’ler ve iPod’lar dahil olmak üzere farklı iOS cihazlarını yönetmek için hepsi bir arada bir program olan 3uTools’u kullanabilirsiniz. Farklı dosya türlerini yönetmek, uygulamaları indirmek, bir iPhone’u ve diğer iOS cihazlarını flash ve jailbreak yapmak için kullanabilirsiniz.

3uTools’u kullanma

3uTools’u yüklemek nispeten basitti ve yazılımı ilk kez başlattığımızda, iOS cihazımızı bağlamamızı gerektiriyordu. Cihazımızı bağladıktan sonra, yazılım onu ​​algıladı ve üst kısımda üç sekme bulunan bir pencere açtı, “Cihazlar” sekmesi varsayılan olarak açıldı.

Sayfada cihazımızın bir resmi ve bununla ilgili bazı istatistikler gösteriliyordu. Ayrıntılar arasında cihaz ve model adları, iOS sürümü, depolama durumu, renk, pil seviyesi, jailbreak durumu, aktivasyon, ürün tipi, model ve seri numaraları, IMEI ve UDID yer alıyordu. Bazı ayrıntıları çevrimiçi olarak sorgulayabiliriz. “Daha Fazla” düğmesi, bir metin dosyasına kaydedebileceğimiz daha fazla bilgiye erişmemizi sağladı. Ayrıca, pencerenin sol tarafında, cihazımızı yeniden başlatmak veya kapatmak için düğmeler vardı.

“Flash Jailbreak” sekmesi, farklı işlevler için sekmeler de içeren bir sayfa açtı. “Kolay Flash” sekmesi, bize resmi aygıt yazılımı güncellemesini Apple hesabı kullanmadan indirme veya içe aktarma fırsatı verdi. Cihazımızın bilgisayara bağlı olduğu modu da gördük. Bir iPhone’u jailbreak yapmak istediğimizde kullandığımız normal, kurtarma veya DFU modunda bağlanabiliyorduk.

“Pro Flash” sekmesi, yanıp sönmek ve etkinleştirmek istediğimiz özel aygıt yazılımını seçmemizi sağlar. Bu görevleri yerine getirirken seçebileceğimiz birkaç seçenek vardı. “Jailbreak” sekmesi jailbreak görevlerine ayrıldı. Lütfen aracın şu anda iOS 9.1 ve üzeri jailbreak yapmadığını unutmayın. “Gelişmiş” sekmesi bize, Apple’ın artık desteklemediği eski aygıt yazılımını kullanan aygıtları kullanma fırsatı verdi.

Üç ana sekmeden sonuncusu, seçilen cihazlar için ürün yazılımını indirmeye ayrıldı. İndirmek istediğimiz ürün yazılımının jailbreak mi yoksa flash mı desteklediğini bir bakışta görebiliyorduk.

Sonuç

3uTools, bir uygulamayı indirip yüklemek veya bir iPhone’u jailbreak yapmak isteyip istemediğinize bakılmaksızın iOS cihazlarını yönetmek için hepsi bir arada yazılımdır. Program, bağlanmadan yanıp sönen iOS 4.0-9.3 ve 4.0-9.0.2 jailbreak’i destekler. Aracın düzgün çalışması için iTunes’u yüklemeniz gerekir.

Screenshot for: 3uTools 2.53

Yazılım Ürün Açıklaması

İOS cihazlarını yönetmek için hepsi bir arada yazılım.

Continue Reading

full indir

Kingo Android Root 1.5.8

Published

on

Boyut:   17MB

Lisans:   ÜCRETSİZ

Yayıncı:   Yayıncı 

Yayınlanma Tarihi:   2018-03-16

Gönderme Tarihi:   2018-03-16

İşletim Sistemi:   Windows XP SP2 / Vista / 7/8/10

İndirilme:   99394

Popülerlik:   Popülarite: 1/10

Kingo Android Root 1.5.8

17mb

Yazılım Ürün Açıklaması

Kingo Android Root, her Android kullanıcısına cihazlarını ücretsiz olarak rootlamak için en kolay ve en güvenli yolu sağlar.

Hemen hemen tüm Android modellerini ve sürümlerini destekler. Ayrıca, Android cihazınızdan tek tıklamayla kökü kaldırmak için yerleşik bir işlev içerir.

Desteklenen İşletim Sistemleri: Windows XP (SP2 veya üstü), Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10.

Continue Reading

Uncategorized

Synfig Animation Studio 1.4.0

Published

on

Boyut:   102MB

Lisans:   ÜCRETSİZ

Yayıncı:   Yayıncı 

Yayınlanma Tarihi:   2020-11-15

Gönderim Tarihi:   2020-11-15

İşletim Sistemi:   Windows XP / Vista / 7/8/10 (32-Bit / 64-Bit)

İndirilme:   111935

Popülerlik:   Popülarite: 1/10

Ekran görüntüsü: Synfig Animation Studio 1.4.0

Synfig Animation Studio 1.4.0

Download Link

64-Bit Download Link

Pahalı yazılımlar satın almak zorunda kalmadan 2D animasyon oluşturmayı düşündünüz mü? O halde Synfig Studio sizin için mükemmel seçimdir. Bu ücretsiz animasyon yazılımı, film kalitesinde animasyon oluşturmak için hem bitmap hem de vektör grafikleri kullanan mükemmel bir endüstriyel güçte çözüm sunar.

Özellikleri:

  • Geçici Çözünürlük Bağımsızlığı: Bilgisayar, animasyon ana karelerini otomatik olarak enterpolasyon yaparak yumuşak hareket oluşturur.
  • Uzamsal Çözünürlük Bağımsızlığı: Synfig Studio, öğeler büyük ölçüde vektör tabanlı olduğu için yerleşik bileşenlerde pikselleştirme oluşturmaz. Ek olarak, yazılım tüm katmanları parametrik olarak oluşturur; bu, projenizin hedef çözünürlüğünü değiştirseniz bile yalnızca içe aktarılan raster görüntülerde pikselleşmenin gerçekleştiği anlamına gelir.
  • Yüksek Dinamik Aralıklı Görüntüleme: HDRI işleme, görüntü hesaplamaları yaparken kayan nokta matematiğini kullanır ve tuvallerin daha geniş bir piksel parlaklığı aralığı hakkında dahili bir anlayışa sahip olmasına izin verir. Sonuç, iyileştirilmiş aydınlatma efektleri ve renk kompozisyonudur.
  • Sanatçı odaklı tasarım: Ücretsiz yazılım, özellikle animasyon için tasarlanmıştır.
  • Pentablet Dostu Araçlar: Tabletinize uyguladığınız basıncı ayarlayarak farklı türde hatlar oluşturabilirsiniz.
  • Katmanlar: Program, distorsiyonlar, fraktal, geometrik, dönüşümler, filtreler ve degradeler dahil olmak üzere farklı katman türleriyle uyumludur.
  • Yol tabanlı Degradeler: Synfig Studio, her kareye boyamak zorunda kalmadan 2B animasyona yumuşak gölgeleme eklemeyi kolaylaştıran degrade yollarını tam olarak destekler.

Synfig Studio’yu kullanma

Amatör animatörlerin zamandan tasarruf etmesini sağladığı için yukarıda bahsedilen son özellikten özellikle etkilendik. Mevcut bitmap ve vektör resimlerini içe aktarabildiklerinden ve programı daha kaliteli 2D animasyon oluşturmak için kullanabildiklerinden, animasyonlarını yapmak için gerekli tüm kareleri çizmek zorunda kalmayacaklar.

Program arayüzü tüm ekranı alır ve başlangıçta deneyimsizleri bunaltabilecek birkaç panel görüntüler. Ancak, bu yalnızca yazılımın deneyimli kullanıcılara bile uygun olduğu anlamına gelir. Program, neler yapabileceğinizi görmek için göz atabileceğiniz yerleşik örneklerle birlikte gelir. Ücretsiz animasyon yazılımı ayrıca endüstriyle ilgilenen herkese yardımcı olacak birçok öğretici sunar. Arayüzün biraz çözülmesi gerekiyor ama iyi çalışıyor.

Kullanıcı arayüzünde üç yüzer pencere bulunur:

  • Araç Kutusu: kontrol paneli görevi gören ana pencere
  • Tuval: çalışma yüzeyi
  • Paneller: çeşitli araçlar ve ayrıntılar için merkezi bir konum sunar

Synfig Studio vektör tabanlı olduğu için, çözünürlükten bağımsız olarak grafikler keskin ve pürüzsüz kalır. Farklı cihaz türleri ve ekran boyutları kullandığımızda bile keskin ve pürüzsüz kalan animasyonlar oluşturmamızı sağladı.

Yazılım Ürün Açıklaması

Synfig, daha az insan ve kaynakla uzun metrajlı film kalitesinde animasyon üretmek için sıfırdan tasarlanmış güçlü, endüstriyel güçte vektör tabanlı bir açık kaynaklı 2D animasyon yazılım paketidir.

2D Animasyon geleneksel olarak çok pahalıdır çünkü her kare elle çizilmelidir. Günümüzün dijital mürekkepleme ve boyama yazılımında bile, süreç hala her kareyi elle çizen bireylere dayanmaktadır. Bu zahmetli göreve “ara doldurma” denir.

Synfig, animatörün her kareyi ayrı ayrı çizmesi gerekmeden yumuşak, akıcı hareket üreterek manuel ara doldurma görevini ortadan kaldırır. Bu, daha yüksek kalitede sanat üretirken daha az kişiyle 2D animasyon üretmenizi sağlar.

Continue Reading

Trending