Oynayabileceğiniz En Güzel Google Play oyunları

Google Play Pass, Apple Arcade’den kısa bir süre sonra başlatıldı ve hizmet, Apple’ın mobil oyun aboneliğine bir çeşit cevap. Ancak Apple, oyun listelerini titizlikle küratörlüğünü yaparken, iOS Google’a özel birçok özel oyun ve yeni oyun ekleyerek şu anda Android’deki en iyi oyunları yakaladı ve hepsini ayda 5 dolara sundu.

Google Play Pass’ın Apple Arcade’ye göre avantajı, Play Pass ile bazılarının gerçekten kullanışlı olabileceği çok sayıda premium uygulama almanızdır.

Accuweather, Moon + Reader gibi uygulamaların yanı sıra premium fotoğraf editörleri ve verimlilik araçlarının birçoğu birçok kullanıcı için bir avantaj olarak kanıtlanmalıdır. Ancak video oyunları seçiminde Google Play Pass, dizisinde daha fazla oyun olmasına rağmen Apple Arcade kalitesinin belirgin bir şekilde altında.

 Mini Metro, Star Wars KOTOR, 80 Gün, Büyücülük gibi süper popüler oyunlarınız var! dizi, Monument Valley başlıkları, Game Dev Tycoon, Ajan A, Lumino City, Limbo, Thimbleweed Park, Evoland veya Old Man’s Journey, hepsi oynamamanız durumunda harika oyunlar.

Ancak çoğumuz Android’de başka bir platformda yaptık. Sorun şu ki, Google Play Pass, nispeten bilinmeyen veya yeni olmasına rağmen oynamak için süper eğlenceli orijinal, daha az bilinen oyunlardan yoksun.

Mevcut oyun serisini ayrıntılı olarak inceledik ve şimdiye kadar oynamadığınız 15 harika oyun bulduk. Ve listenin çoğu gizli mücevherlerden yapılmış olsa da, hala bayatlayamayan birkaç gişe rekorları kıran başlık hala var.

Bridge Constructor Portal, Reigns oyunları veya Stardew Valley gibi başlıkları da dahil etmemiz gerekiyordu, çünkü bunları daha önce denemiş (ya da ölümle oynamış olsanız bile) oynamalısınız. Daha fazla uzatmadan, daha önce oynamadığınız en iyi 15 Google Play Pass oyununa göz atın!

Bridge Constructor Portal

Evet, bu muhtemelen daha önce oynadığınız oyunlardan biri, ancak Bridge Construction Portal bir başyapıt ve Google Play Pass’ta oynaması gereken birkaç oyundan biri. ClockStone’daki geliştiriciler, karmaşık Bridge Constructor ve Portal oynanışı arasındaki karışımı çiviler ve bize muhtemelen şu anda mevcut olan en iyi yapıcı oyununu verdi.

Bulmacalar ustaca tasarlanmış, sizi haftalarca meşgul tutacak birçok seviye var ve Portal serisinin imzası garip mizah burada ve her zamanki gibi eğlenceli. Bridge Constructor’ı unutun ve Portal Constructor’a dalın, her şeyde çok daha iyi.

Eloh

ELOH ilginç bir canavar. Bir ritim oyunu ve bir bilinmez, dinlenmek için bir başlık, aynı zamanda oyuncuları meşgul etme ve odaklarının bütünlüğünü çalma yeteneğine sahiptir. Tüm bunlar şu anda Android’de bulabileceğiniz en iyi görsel paketlerden birine sarılmış.

ELOH oyununda ritmine girmek ve daha sonra oyunun 98 bulmacasından birini çözmek için her bir ruh döşemesinin tam yerleşimini bulmak zorundasınız. Her bulmaca kendi içinde bir dünyadır ve her biri onu çözmek için yeni ve yeni bir yaklaşım gerektirir.

Bulmacaları çözmek eğlencelidir ve ELOH bazen biraz zor hissederken, bu üç düz gün boyunca bir seviyeyi çözmeye çalıştıktan sonra (ve başarısızlığa uğradığınızda) başınızı duvara vurmanızı sağlayacak bir oyun değildir. Hem tembel hafta sonu sabahları hem de yoğun sabah işe gidiş gelişleri için hazırlanmış bir bulmaca mükemmelliği ve Google Play Pass başlığı.

Grimvalor

Grimvalor, Google Play’de ücretsiz olarak mevcuttur, ancak tüm oyunu oynamak için biraz para yatırmanız gerekir. Neyse ki, oyunun tam sürümü Google Play Pass ile geliyor ve bu, tüm aksiyon meraklıları için gerçek bir muamele.

Bu harika oynayan ve sıfır dolgu ile muazzam miktarda içerik sunan güzel bir oyundur. Mobil aksiyon-macera oyunu için kontroller şaşırtıcı derecede iyi. Başka bir deyişle, Grimvalor’un tadını çıkarmak için bir denetleyiciye ihtiyacınız olmayacak.

Oyun çok sayıda basit patron savaşları ile birlikte basit ama eğlenceli bir savaş sunuyor. Kilidini açma ve yükseltme yetenekleri ve keşfedilecek yeni silahlar var. Her şeyden önce oyun sağlam bir hikaye sunuyor ve uzunluğu sadece kredi rulo gördükten sonra daha fazla istemek için yeterli. Hardcore mobil oyuncular için mükemmel inanılmaz bir aksiyon oyunu.

Hidden Folks

Tekrar tekrar oynanması gereken başka bir mobil hit. Hidden Folks, klasik Where’s Wally formülünü aldı ve mobil ekranlar için mükemmel bir şekilde uyarladı. Oyunun siyah beyaz görselleri basit olmaktan çok uzak; oynamaya başlar başlamaz, tüm resim dokunuşunuza yanıt olarak hayata geçmeye başlar.

Her resmin her bölümü etkileşimlidir ve ipuçlarını analiz ederek ve sadece doğru noktaya dokunmaya çalışırken kesinlikle Gizli Folks’i oynayabilirken, her karaktere ve nesneye dokunurken ve nasıl tepki verdiklerini görürken oyun eğlencelidir.

Analiz edilecek birçok canlı görüntü var ve Gizli Halkları bulmak için her ipucu kaba bir itme yerine ince bir dürtme. Oh, ve inanılmaz ses efektleriyle dolu olduğu için oyunu oynarken kulaklık taktığınızdan emin olun. Bu sadece arkanıza yaslanın, rahatlayın ve biraz gülmek istediğiniz zamanlar için mükemmel bir arkadaştır.

NyxQuest

Bu eski bir oyun ama Android’de gerçekten popüler olmadı. Play Pass’iniz olması ve NyxQuest: Kindred Spirits hakkında bir şey duymamanız durumunda oynamak zorundasınız. Titik karakter Nyx’i kontrol edersiniz ve onu antik Yunanistan üzerinden bulmacaları çözerek ve çeşitli tatlarla gelen düşmanlarla savaşarak takip edersiniz.

Nyx uçabiliyor ama her zaman uçamıyor, bu yüzden oyuncular onu gökyüzüne ne zaman götüreceklerini ve yerde bulunan engellerden kaçınmak için Nyx’in uçan enerjisini nerede koruyacaklarını bilmek zorundalar.

Oyun sağlam görünüyor (sonuçta 2009’da PC için çıktı) ve görseller övünecek bir şey olmasa da, oyun boyunca hissedilen benzersiz kıyamet duygusu var. Ve mükemmel platform ve kısa ama tatlı sağlam bir bulmaca oyunu.

Lichtspeer

Lichtspeer basit ama bağımlılık yapan bir oyun, öldürmek için sadece on dakikanız olduğunda mükemmel bir başlık. Lichtspeer’in ana gücü eşsiz sanat tarzıdır. Bu neon lazer dünyası harika görünüyor ve gelecekten gelen retro-gelecekteki titiz Viking’iniz daha da iyi görünüyor. Ve sonra her müzik seansında sizi manyak gibi güldürecek inanılmaz müzik ve komik ses hatlarına sahipsiniz.

Evet, bunu çalarken kulaklık taktığınızdan emin olun. Formül olabildiğince basit. Neon lazer mızrakları ile donatılmıştır ve düşmanlar ulaşmadan önce hareket eden her şeyi öldürmek ve sizi en korkunç şekilde öldürmek zorundasınız.

Seviyeler kısa, adrenalinle dolu ve zaman zaman zor. Çok zor değil, Viking’inizin düşman orduları tarafından boğulduğu anlarda sizi ayaklarınızın üzerinde tutmak için yeterli.

Ayrıca mızrak fırlatmayı biraz daha kolaylaştıran özel yeteneklerin kilidini açabilirsiniz ve bazı özel düşmanlar mızrakınızı onlara atmadan önce biraz düşünmeyi gerektirir. Lichtspeer, sadece saatlerce sizi hipnotize etmek için on dakika boyunca eğlenceli görünen oyunlardan biridir. Mükemmel bir başlık ve Google Play Pass’ta bulunan en iyi başlıklardan biri.

OTTTD: En İyi Tank Avcısı

OTTD, Android’deki en iyi (en iyi değilse) kule savunma oyunlarından biridir. Her şeyden önce, oyun inanılmaz görünüyor. Düşmanların ve kendi kuvvetlerinizin ayrıntılı modelleri ve çeşitli tasarlanmış savunma kuleleri ile doludur.

Aydınlatma ve patlama efektleri şaşırtıcı ve her seviye daha fazla kötü adamı öldürürken bedenler ve gore doluyor.

Discord’u indirdiğinizde, atmanız gereken ilk adım, uygulamadaki temel özelliklerin nasıl çalıştığını öğrenmektir. Profilinizi istediğiniz kadar ayarladıktan sonra, arkadaş eklemeye veya gruplara bağlanmaya başlayabilirsiniz.

Bina savunma tesislerinin üstünde, tamamen kontrol edilebilen özel birimler de işe alabilirsiniz. Bu oyuna güzel bir RTS bükümü ekler ve klasik kule savunma unvanınızdan çok daha iyi hale getirir. Burada sadece kule yerleşiminiz için endişelenmekle kalmaz, aynı zamanda birliklerinizi harita üzerinde yönlendirmeli ve onlara ihtiyaç duyduğunuz yerde olduklarından emin olmalısınız çünkü tek başına kuleler düşman gücünü durdurmak için yeterli değildir.

Bu, oyunun muhteşem oynanışı, abartılı görselleri ve haftalarca dayanacak kadar yeterli içeriği nedeniyle kesin bir öneri. Seviyeleri oldukça uzun olabileceğinden ve oyun ilk dalganın üssünüze doğru yürümeye başladığı andan itibaren maksimum bağlılık istediğinden, öldürmek için çok zamanınız olduğunda mükemmel bir oyun.

Pocket City

Cep Şehir dönemi en iyi mobil şehir oluşturucu oyunudur. Sim City tarafından daha önce esaret altında tutulan şişedeki aydınlatmayı yakaladı (iyi, aydınlatmayı Şehirler Skylines ile paylaştı), aydınlatmayı mobil cihazlarda çalışacak şekilde ayarladı ve bir mobil şehir üreticisinin harikasını yayınladı.

Pocket City’de endişelenmeniz gereken tek şey haritanın tamamını doldurana kadar şehrinizi büyütmektir ve bu haftalarca sürebilir. Oyun çok zor değil ve birkaç saat sonra tüm sistemleri ele geçirecek ve sadece zamanla büyüyecek olan sabit geliri güvence altına alabileceksiniz.

Tabii, trafik, sakinlerinizin farklı ihtiyaçları ve kentsel bölge planlaması konusunda endişelenmeniz gerekiyor, ancak Pocket City’de bir çubuktaki ana havuç, mobil cihazınızda gördüğünüz en büyük şehri inşa etmeye çalışıyor. Ve bu harika.

Reigns Serisi

Her seçimin en sonuncusu olabileceği bir kart oyunu serisi olan Reigns mükemmel bir mobil oyun serisidir. Her koşu sadece birkaç dakika sürebilir, oyun mükemmel akışını bozmadan çıkıp geri dönebilir, kontrolleri daha kolay olamazdı (ve bir mobil cihazda daha iyi çalışamazdı) ve sürekli mizah sızdı Oyun kesinlikle yüzünüzde bir gülümseme getirecek. Kafanın bir çubukla bitmesi dışında.

Bu hükümdar simülasyonunda üç oyun bulunur ve her biri Google Play Pass’da mevcuttur. Her oyun mükemmel ve önemli seçimlerle dolu.

Serinin en iyi kısmı kesinlikle Reigns: Game of Thrones. Ve kuralınız nasıl biterse bitsin, oyunu teknik olarak gösteriden daha iyi yapan şovun son sezonundan daha iyi olacaktır.

Suzy 

Suzy Cube, şaşırtıcı görseller, keyifli bir oyun ve sağlam bir hikayeden daha fazlasını içeren büyüleyici bir 3D platform oyunudur. Her şeyden önce, platform oluşturma mükemmel. Oyun, her seviyeyi gerçekte olduğundan çok daha kısa hissettiren benzersiz bir deneyim haline getiren bu gizli içeriğe sahiptir. Çünkü seviye tasarımı mükemmel ve mobil bir oyun için çok uygun ve görseller cehennem kadar sevimli.

40’tan fazla seviye, kilidini açmak için harika powerups var ve her seviye ustaca gizlenmiş adil bir dizi sırları gizler. Oyun baştan sona oynamak için bir zevktir ve kontroller o kadar iyi yapılır ki bir denetleyiciye ulaşamazsınız. Gerçekten, Suzy Cube muhtemelen Android’deki en iyi platform oyunu ve kesinlikle Google Play Pass’daki en iyi platform oyunudur. Sadece oynamak zorundasın.

Terraria

Evet, daha önce Terraria’yı PC’de veya bazı konsollarda oynadık, ancak bu tüm sonsuzluk için oynanabilecek bir oyun. Stardew Vadisi veya Minecraft gibi. Her yerde ve her zaman almak ve oynamak için mükemmel bir oyun.

İş yerinde küçük bir mola var mı? Terraria oyna. Yerel bakkalda sırada mı bekliyorsunuz? Terraria oyna. Her zamanki gibi geç olduklarından beri tarihini beklemek zorunda mısın? Terraria oyna.

Oyun bir mobil cihazda harika görünüyor ve oynuyor ve çılgınca birçok olasılığı gizliyor. Elbette, mobil sürüm en iyi sürüm değildir (PC sürümüne ve birçok moduna gider), ancak bu en azından istediğiniz yerde oynatılabilir.

Space Marshals

Uzay Marshals Android oynayabilirsiniz en iyi taktik atıcı. Nispeten yüksek fiyatı birçok insanın bunu deneyimlemesini engelledi, ancak oyunun Google Play Pass’ın bir parçası olduğuna göre, abone olmanız durumunda kesinlikle denemelisiniz.

Bu, mobil cihazlar ve şaşırtıcı görünen ve daha da iyi oynayan dokunmatik kontroller için harika bir şekilde ayarlanmış yukarıdan aşağıya atıcı bir mükemmellik.

Oyun dikkat çekicidir ve kontroller mükemmeldir. Her seviye birçok düşmanla dolu ve yaklaşımınıza karar vermek size kalmış. Onlara Texas Ranger gibi atlayabilir ya da Sam Fisher gibi gizli olabilirsiniz.

Ve bu Space Marshals hakkında en iyi şey; her seviye birçok şekilde tamamlanabilir. Tabii, bazıları daha zor, bazıları daha kolay ama her biri son derece faydalı.

Stardew Vadisi

Sonsuz tekrar değeri olan başka bir oyun. Çiftliğini büyüt, birçok göreve katıl ve güzel Stardew Vadisi dünyasının tadını çıkar. Bunu ölümde oynasanız bile, yeni bir çiftlik başlatmak ve onu öncekinden daha iyi yapmaya çalışmak her zaman güzeldir.

Ve bağlandığınızda bu tek oyununuz olacak, böylece telefonunuzda bir sonraki adımda ne yapacağınız konusunda endişelenmeyeceksiniz. Bize sorarsanız mükemmel son.

The Bug Butcher

Bu, adrenalin ile pompalanan ve saatlerce mükemmel çekim eylemine sahip, yan kaydırma çekim ekstravazandır. Bug Butcher, diğer daha popüler oyunların gölgesinde olan Google Play Pass’ın gizli mücevherlerinden biridir. Bu büyük bir ayıp çünkü Bug Butches şu anda Android’de en iyi aksiyon oyunları arasında.

İğrenç böcekler, yok edici kahramanınız ve gözünüzdeki her hatayı ezecek ve öldürecek silah koleksiyonu ile dolu birçok seviyeniz var. Aksiyon mükemmel ve patron savaşları mobil oyunlarda en iyilerinden.

Üstteki kiraz, indie oyun sahnesinin en iyileri arasında çizilmiş elle çizilmiş görsel stildir. Kendinize bir iyilik yapın ve bunu oynayın. Sadece ellerinizde bol zamanınız olduğundan emin olun çünkü bu son derece bağımlılık yaratan bir başlıktır.

Wayward Souls

Ve listenin sonu için, neredeyse sınırsız tekrarlanabilirliğe sahip harika bir aksiyon RPG’imiz var. Wayward Souls, kulenin tepesine ulaşmak ve neden canavarlar ve şeytanlarla dolu olduğunu bulmak için yedi farklı kahramanı yönettiğiniz bir oyundur.

Oyunun hızlı ve gerçekten eğlenceli çünkü her kahraman benzersiz ve hepsi farklı güçlere, saldırılara ve oyun tarzlarına sahip.

Hikaye, mobil bir RPG oyununda gördüğümüz en iyilerden biridir ve sonuna kadar ilginizi çekecektir. Oyunun mükemmel piksel sanatı onu sevimli hale getiriyor, ancak aynı zamanda mükemmel bir şekilde optimize edildiğinden yüksek hızlı oyun oynaması nedeniyle önemli. Her karakterin kendi hikayesi olduğu ve oyun biraz daha zorlayıcı olduğu için bunu uzun süre oynayacaksınız.

Ziyaretçi Oyları Siteye Yön Verir Değerlendirmelisin!
[Total: 0 Average: 0]

Related posts

Over v6.8.5 Pro APK

İhtiyacınız olan her şeyi hızlı ve zahmetsizce tasarlayın ve düzenleyin. Hemen alın ve şık...

Latest posts

Over v6.8.5 Pro APK

İhtiyacınız olan her şeyi hızlı ve zahmetsizce tasarlayın ve düzenleyin. Hemen alın ve şık...

Leave a Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir