Connect with us

Uncategorized

Shadowgun Legends En İyi FPS ler den!

Published

on

Shadowgun Legends Destiny 2’dir, ancak mobil cihazlar için. Oyun en iyi mobil atıcı ve tüm iyi nedenlerle. Shadowgun Legends’ın neden oyunun başında olduğunu görün.

Shadowgun Legends geliştiricileri Madfinger Games, orijinal Shadowgun’dan sorumlu. Bu oyun mobil birinci şahıs nişancı oyunlarını yeniden keşfetti.

shadowgun oyunu

2011 yılında Shadowgun, dokunmatik ekranlarda oldukça iyi çalışan sağlam bir kampanya ve kontrol şeması ile birlikte eşsiz bir grafik sunum sundu.

Shadowgun’dan önce, kötü Nintendo DS portlarına benzeyen korkunç kontrollere sahip mobil atıcılarımız vardı. Shadowgun’dan sonra diğer geliştiriciler formülü kopyaladılar ve mobil FPS oyun pazarı patladı.

Birçok modern mobil atıcı Shadowgun’a teşekkür edecek çok şey var. Ancak bu zamanlar geride kaldı ve defne üzerinde uyumak yerine Madfinger Games’teki insanlar birbiri ardına isabet etti.

En son oyunlarına Shadowgun Legends deniyor ve muhtemelen şu anda en iyi mobil atıcı. PUBG Mobile, Fortnite ve Call of Duty: Mobile gibi devlerin yanında duruyor ve piyasadaki en popüler atıcılardan biri.

Bu oyunların her birinin kendi nişleri var (PUBG ve Fortnite ile her ikisi de pastanın royale parçasını alıyor) ve Shadowgun Legends, yağma atıcılarının tüm hayranları için burada.

Bu temelde akıllı telefonlar için Destiny 2 ve çıktığı zaman geri döndü, Mart 2018’in sonlarında, birçok kişi Destiny 2’den daha iyi bir şekilde lanse ediyordu. özgür ve genel olarak, Destiny 2’ye kıyasla ortaya çıktığında daha cilalıydı.

Tabii ki, Destiny 2 o zamandan beri bir sürü içerik aldı ve bugün açıkça daha iyi bir oyun, ancak 2018’in ilk yarısında, mobil Destiny orijinalinden daha iyi olmasa da iyiydi.

Shadowgun

Hikaye temelde sadece bir yer tutucudur, bu yüzden önce onu ele alalım. Temel olarak, Dünya, Eziyet olarak adlandırılan bazı yabancı kötü adamlar tarafından işgal edildi.

Shadowguns olarak bilinen elit askeri organizasyonun bir parçası olarak, bir grup solo ve kooperatif görevinde yaptığınız Eziyet’i püskürtmekle görevlisiniz.

Genel atmosfer, benzer looter shooter oyunlarının en üst düzey alaydır. Saints Row’un GTA formülü ile ne yaptığını düşünün ve oyunun ne hakkında olduğunu anlayın. Süper havalı bir süper asker gibisiniz ve siz ve arkadaşlarınız 80’lerin aksiyon filmleri gibi görevler üstleniyorsunuz.

Bir sürü çekim ve bir sürü astar. Duke Nukem gibi, ama güzel. Her neyse, oyunun tadını çıkarmak için hikayeyi bilmenize gerek yok ve her oyuncu için tavsiye ediyoruz. Sadece unutun ve sürüşün tadını çıkarın. Çünkü Shadowgun Legends’ın sunabileceği çok şey var.

Hepsinden daha güzel

Oyuna başladığınızda fark ettiğiniz ilk şey olağanüstü görsel sunum. Oyun basitçe parlıyor. Gerçekçi çiçeklenme ve hatta ortam tıkanıklığı gibi gelişmiş efektlerle çarpıcı aydınlatma.

Son nesil konsollardan daha iyi görünen yüksek çözünürlüklü dokular dünyaya bir gerçekçilik katıyor. Ayrıntılı nesneler ve karakter modelleri, akıllı telefonunuzun küçük bir ekranında tamamen zevk almak için çok iyi.

Oyun bir afet ve Shadowgun Legends’ın şu anda en güzel mobil oyun olduğunu özgürce söyleyebiliriz. Tam teşekküllü bir konsol oyunu gibi görünüyor. Hareket halinde gördüğünüzde suskun kalırsınız. Düşmanlar muhteşem görünüyor ve animasyonları gerçekçi ve inandırıcı.

shadowgun efsaneleri

Ayrıntılı silah modelleri, silahlarınızı takdir etmenizi ve daha güçlü silahların kilidini açmanız için sizi motive eder. Görev aldığınız ve ekipman satın alıp sattığınız merkez hub, Destiny 2’deki The Tower’dan daha iyi görünüyor. Her şey parlak neon ışıkları ile parlıyor.

Binalar genel mimari detaylar ve sadece daha büyük bir dünya yanılsaması gereken mülayim zeminler değil. Ve orada çok fazla detay var; mağazalar ve görev verenler, günün Shadowgun kahramanları; özel etkinlikler ve benzeri konularda sizi bilgilendiren reklamlar ve jumbo ekranlar. Her şey çok güzel görünüyor.

Çarpıcı bir mobil oyuna sahip olmanın olumsuz tarafı, harita tasarımının Destiny 2’deki yarı açık dünyadan uzak olmasıdır. Burada haritalar nispeten küçüktür ve kapalı kapılar ve pasajlar gibi yapay sınırlarla doludur. Temel olarak, görevlerin çoğu daha küçük parçalara bölünmüş daha büyük haritalarda gerçekleşir.

Sınırlı sayıda harita olduğundan, daha önce ziyaret ettiğiniz haritalara sık sık geri döndüğünüzü göreceksiniz. Her görev sırasında, haritanın başka bir bölümü keşfetmeniz için açık olacak. Bu, oyuncuların haritalar hakkında yavaş yavaş öğrenmelerini sağlar ve bir süre sonra, görevin başladığı andan itibaren nerede olduğunuzu ve nereye gitmeniz gerektiğini öğrenebileceksiniz.

Benzer bir şey PvP haritaları için de söylenebilir. PC ve konsol oyunlarından daha küçüktürler. Bu başlangıçta olumsuz bir şey gibi görünebilir, ancak bir süre sonra harita düzenlerinin öğrenilmesinin gerçekten kolay olduğunu öğreneceksiniz. Bu, özellikle sıradan oyuncular için harika.

shadowgun efsaneleri oyun

Ayrıca, eylem için beklemek zorunda değilsiniz. Yeniden doğduktan sonra, büyük silahlı çatışmaya katılmak için sadece birkaç saniyeye ihtiyacınız var çünkü haritalar daha küçük. Birçoğu yok ama PvP, Shadowgun Legends’ın ana odağı olmadığı için, bu kadar kolay sıkılmayacaksınız.

Her harita benzersizdir ve oyunun geri kalanı gibi çarpıcı görünür. Tekrar etmeyen birçok ayrıntılı mimari. İnanılmaz doku çalışması.

Her harita için benzersiz bir atmosfer yaratan inanılmaz aydınlatma. Elbette, PvE haritaları Destiny 2’deki haritaların boyutuna veya Bölüm 2’deki Washington’un muazzam açık dünya haritasına yakın değil. Ancak bir mobil oyun için Shadowgun Legends’taki haritalar en iyilerinden bazıları Gördük.

Oyun çok sayıda görsel ayar sunar, bu nedenle yıllar önce çıkan telefonlarda bile çalışmalıdır. Performans kaygan ve oyunu Yüksek görsel ayarında çalıştırırken herhangi bir sorunla karşılaşmadık.

Ultra’da oynamaya çalışmak, Snapdragon 835 ve 6 gig RAM ile donatılmış bir cihazda biraz gecikme ve kekemelik tanıttı. Yani evet, oyun zorlu ama harika görünüyor. Teknik departman hakkında söylememiz gereken tek olumsuz şey uzun yükleme süreleri ve birçoğu.

Görevler oldukça kısa olduğundan, çok fazla yükleme bekliyoruz. Destiny 2’yi konsollarda oynadığınızı hayal edin, ancak yalnızca Tower’ı ziyaret ederken yüklemek yerine her kontrol noktasından sonra uzun bir yükleme ekranı elde edersiniz.

Shadowgun Legends tonlarca içerik sunuyor

Günlük olarak oynamak için bir mobil atıcı arayanlar sevinirler. Shadowgun Legends içerikle doludur. Her biri kooperatifi destekleyen 200 tek oyunculu görev oynayabilirsiniz. Kampanya görevlerini gözden geçirmek bir ay sürebilir. Ayrıca diğer iki oyuncu ile oynanabilen Raids var.

Bunlar, 20 dakika içinde tamamlanabilen mini Destiny 2 baskınları gibi. Büyük patron her birinin sonunda güçlü ganimetler taşıyor. Arena modu, Gears of War’daki Horde Mode’a benziyor. Yeni ganimeti ödüllendiren kooperatif için yapılan bir başka oyun modu.

Ayrıca, oyun içi para birimi için öğütmenize izin veren Operations adlı günlük görevleriniz de var (incelemenin sonunda uygulama içi satın almalarla ilgili daha fazla bilgi). Ve sonra Duel (bire bir), Ascendancy (klasik bir 4’e 4 takım ölüm maçı) ve Eliminasyon’u (Destiny 2 Survival, ancak 3 yerine 4’lü takımlar) içeren PvP modlarına sahipsiniz.

shadowgun efsaneleri oyunu

Sonra yağma var. Toplamda 600 silah var, bunların çoğu sadece oyunu oynayarak elde edilebilir. Ayrıca 1000’den fazla zırh parçası ve 60 tam zırh seti alabilirsiniz. Ayrıca çoğunlukla bir ödeme duvarının arkasında kilitli bir sürü makyaj eşyası var.

Ancak tüm zırh parçaları ve silahlar sadece oyunu oynayarak elde edilebilir. Diğer yağma atıcılarında olduğu gibi, en iyi ekipmanlar baskınlar ve özel etkinlikler için ayrılmıştır.

Oyun içeriği ile doludur ve içine yüzlerce saat batabilir. Her kalite yağmacı atıcı gibi, yağma akışı da sabittir, her zaman istatistiklerinizi biraz geliştirir. Her görevden, her çok oyunculu maçtan sonra ödüllendirilirsiniz. Dürüst olmak gerekirse, Shadowgun Legends piyasadaki en ödüllendirici yağmacılardan biridir.

Son olarak, oyunu yalnız oynamak istiyorsanız, sorun değil. Her hikaye ve yan görev solo modda bitirilebilir ve baskınlar rastgele insanlarla bitirmek nispeten kolaydır. Destiny 2 veya The Division 2’de olduğu gibi ekip çalışması ve sürekli iletişim gerektirmezler. Her görevi kendi başınıza tamamlayabilirsiniz.

Oyun şaşırtıcı derecede iyi kontrol sunuyor

Madfinger Games, eğlenceli bir mobil atıcı yapmayı biliyor ve Shadowgun Legends’ın öğrenmesi kolay sezgisel dokunmatik ekran kontrolleri var.

Ekranın sol tarafı hareket etmek için, sağ tarafı nişan almak için kullanılır. Hedef nişangâh bir düşmanın üzerine geldiğinde oyun otomatik ateş sunar, ancak ateş modunu manuel olarak değiştirebilirsiniz. Otomatik ayarı tercih ediyoruz, ancak çoğu zaman PvP modunda geçirenler manuel yangın düğmesini tercih edebilir.

Ekrana iki kez hafifçe vurmak, nişan alma manzaralarını getirir ve ekranın altındaki düğmelere atanmış özel hareketler de vardır.

Oyun çok sayıda gamepad’i destekler, böylece bir tane varsa, muhtemelen sorunsuz çalışacaktır.

shadowgun efsaneleri

Dokunmatik ekran kontrolleri, bir tablet cihazınız olması durumunda mükemmeldir. Daha büyük bir ekranda daha hassaslar, ancak 6 inçlik akıllı telefonumuzda bile, düşmanlara sorunsuz bir şekilde vurmayı başardık. PvP çok oyunculu oynarken iniş kafaları biraz zor ama PvP’ye çok fazla dalmadık. Genel olarak, kontroller basit ve öğrenmesi kolaydır.

Silah oyunu harika. Silahlar eğlencelidir ve onlara güzel bir vuruş yapar. Harika ses tasarımı ile birleştiğinde, kötü adamları tonlarca kurşunla doldurmak gerçekten keyifli. Her silah türü farklı davranıyor ve av tüfeğinin ve ağır makineli tüfeklerin fizikselliğini gerçekten seviyoruz. Genel olarak, bu en iyi mobil çekim deneyimlerinden biridir. Call of Duty Mobile ve PUBG Mobile ile eşit.

Uygulama içi satın alımlar var, ancak neredeyse yok sayılabilir düzeyde

Shadowgun Legends ücretsiz bir oyundur ve bu nedenle uygulama içi satın alımlarla birlikte gelir. Daha fazla envanter alanı sağlayanlar dışında, mikro işlemler tamamen göz ardı edilebilir. Her şeyden önce, bu bir yağmacı atıcı ve daha büyük envantere sahip olmak her zaman açığız.

Tabii, küçük başlangıç ​​envanteri ile oynayabilirsiniz ama bu çok büyük bir acı. Eğer oyunu beğendiyseniz, daha büyük bir envanter elde etmek için birkaç dolar yatırım yapmanızı öneririz. Oyunu çok daha eğlenceli hale getiriyor.

Diğer uygulama içi satın alımlar tamamen yok sayılabilir. Normal parçalardan daha iyi olan özel ekipmanlarınız var. Bu dişli parçaları sadece premium para birimi ile satın alınabilir. Mesele şu ki, bu bonuslar minimaldir ve PvP modlarındaki gücünüzü etkilemez. Ayrıca karakterinizi güzelleştirmek dışında hiçbir şey yapmayan bir sürü kozmetik ürün var.

Genel olarak, Shadowgun Legends’taki mikroişlem durumu gerçekten çok iyi. Daha büyük bir envantere yatırım yaptıktan sonra, bir kuruş harcamanıza gerek yok. Ve oyun mobil cihazlarda yüzlerce saat en iyi yağma ve çekim sunabildiğinden, birkaç dolar harcamak kesinlikle buna değer.

Ve hayır, burada oynayabileceğiniz görev sayısını sınırlayan enerji noktalarınız yok. İsterseniz oyunu 20 saat boyunca oynayabilirsiniz, burada sıfır sınırlayıcı faktör vardır.

Shadowgun Legends inanılmaz bir mobil oyun. Her şeye sahip. Yapacak tonlarca şey. Bir grup oyun modu. Dağlar toplamak için dişli. Harika silah oyunu. Mükemmel görseller. Ve en önemlisi, sizi rekabetçi kalmak ve hatta sadece oyunu oynamak için çok para harcamak zorunda bırakmaz. Mobil cihazınızda oynamak için bir yağma atıcı arıyorsanız, bu en iyi seçimdir.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uncategorized

3uTools 2.53

Published

on

Boyut:   110MB

Lisans:   ÜCRETSİZ

Yayıncı:   Yayıncı

Yayınlanma Tarihi:   2020-10-27

Gönderim Tarihi:   2020-10-27

İşletim Sistemi:   Windows XP / Vista / 7 / 8.1 / 10 (32-Bit / 64-Bit)

İndirmeler:   19577

Popülerlik:   Popülerlik: 0/10

3uTools 2.53

110mb

Birçok iOS cihazı kullanıcısı, cihazlarını yönetmek için iTunes’a güvenir. Ancak, iTunes ile yapamayacağınız bazı şeyler var. Örneğin, cihazınızı jailbreak yapmak istiyorsanız, Apple yazılımı size yardımcı olmayacaktır. Neyse ki, iPhone’lar, iPad’ler ve iPod’lar dahil olmak üzere farklı iOS cihazlarını yönetmek için hepsi bir arada bir program olan 3uTools’u kullanabilirsiniz. Farklı dosya türlerini yönetmek, uygulamaları indirmek, bir iPhone’u ve diğer iOS cihazlarını flash ve jailbreak yapmak için kullanabilirsiniz.

3uTools’u kullanma

3uTools’u yüklemek nispeten basitti ve yazılımı ilk kez başlattığımızda, iOS cihazımızı bağlamamızı gerektiriyordu. Cihazımızı bağladıktan sonra, yazılım onu ​​algıladı ve üst kısımda üç sekme bulunan bir pencere açtı, “Cihazlar” sekmesi varsayılan olarak açıldı.

Sayfada cihazımızın bir resmi ve bununla ilgili bazı istatistikler gösteriliyordu. Ayrıntılar arasında cihaz ve model adları, iOS sürümü, depolama durumu, renk, pil seviyesi, jailbreak durumu, aktivasyon, ürün tipi, model ve seri numaraları, IMEI ve UDID yer alıyordu. Bazı ayrıntıları çevrimiçi olarak sorgulayabiliriz. “Daha Fazla” düğmesi, bir metin dosyasına kaydedebileceğimiz daha fazla bilgiye erişmemizi sağladı. Ayrıca, pencerenin sol tarafında, cihazımızı yeniden başlatmak veya kapatmak için düğmeler vardı.

“Flash Jailbreak” sekmesi, farklı işlevler için sekmeler de içeren bir sayfa açtı. “Kolay Flash” sekmesi, bize resmi aygıt yazılımı güncellemesini Apple hesabı kullanmadan indirme veya içe aktarma fırsatı verdi. Cihazımızın bilgisayara bağlı olduğu modu da gördük. Bir iPhone’u jailbreak yapmak istediğimizde kullandığımız normal, kurtarma veya DFU modunda bağlanabiliyorduk.

“Pro Flash” sekmesi, yanıp sönmek ve etkinleştirmek istediğimiz özel aygıt yazılımını seçmemizi sağlar. Bu görevleri yerine getirirken seçebileceğimiz birkaç seçenek vardı. “Jailbreak” sekmesi jailbreak görevlerine ayrıldı. Lütfen aracın şu anda iOS 9.1 ve üzeri jailbreak yapmadığını unutmayın. “Gelişmiş” sekmesi bize, Apple’ın artık desteklemediği eski aygıt yazılımını kullanan aygıtları kullanma fırsatı verdi.

Üç ana sekmeden sonuncusu, seçilen cihazlar için ürün yazılımını indirmeye ayrıldı. İndirmek istediğimiz ürün yazılımının jailbreak mi yoksa flash mı desteklediğini bir bakışta görebiliyorduk.

Sonuç

3uTools, bir uygulamayı indirip yüklemek veya bir iPhone’u jailbreak yapmak isteyip istemediğinize bakılmaksızın iOS cihazlarını yönetmek için hepsi bir arada yazılımdır. Program, bağlanmadan yanıp sönen iOS 4.0-9.3 ve 4.0-9.0.2 jailbreak’i destekler. Aracın düzgün çalışması için iTunes’u yüklemeniz gerekir.

Screenshot for: 3uTools 2.53

Yazılım Ürün Açıklaması

İOS cihazlarını yönetmek için hepsi bir arada yazılım.

Continue Reading

full indir

Kingo Android Root 1.5.8

Published

on

Boyut:   17MB

Lisans:   ÜCRETSİZ

Yayıncı:   Yayıncı 

Yayınlanma Tarihi:   2018-03-16

Gönderme Tarihi:   2018-03-16

İşletim Sistemi:   Windows XP SP2 / Vista / 7/8/10

İndirilme:   99394

Popülerlik:   Popülarite: 1/10

Kingo Android Root 1.5.8

17mb

Yazılım Ürün Açıklaması

Kingo Android Root, her Android kullanıcısına cihazlarını ücretsiz olarak rootlamak için en kolay ve en güvenli yolu sağlar.

Hemen hemen tüm Android modellerini ve sürümlerini destekler. Ayrıca, Android cihazınızdan tek tıklamayla kökü kaldırmak için yerleşik bir işlev içerir.

Desteklenen İşletim Sistemleri: Windows XP (SP2 veya üstü), Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10.

Continue Reading

Uncategorized

Synfig Animation Studio 1.4.0

Published

on

Boyut:   102MB

Lisans:   ÜCRETSİZ

Yayıncı:   Yayıncı 

Yayınlanma Tarihi:   2020-11-15

Gönderim Tarihi:   2020-11-15

İşletim Sistemi:   Windows XP / Vista / 7/8/10 (32-Bit / 64-Bit)

İndirilme:   111935

Popülerlik:   Popülarite: 1/10

Ekran görüntüsü: Synfig Animation Studio 1.4.0

Synfig Animation Studio 1.4.0

Download Link

64-Bit Download Link

Pahalı yazılımlar satın almak zorunda kalmadan 2D animasyon oluşturmayı düşündünüz mü? O halde Synfig Studio sizin için mükemmel seçimdir. Bu ücretsiz animasyon yazılımı, film kalitesinde animasyon oluşturmak için hem bitmap hem de vektör grafikleri kullanan mükemmel bir endüstriyel güçte çözüm sunar.

Özellikleri:

  • Geçici Çözünürlük Bağımsızlığı: Bilgisayar, animasyon ana karelerini otomatik olarak enterpolasyon yaparak yumuşak hareket oluşturur.
  • Uzamsal Çözünürlük Bağımsızlığı: Synfig Studio, öğeler büyük ölçüde vektör tabanlı olduğu için yerleşik bileşenlerde pikselleştirme oluşturmaz. Ek olarak, yazılım tüm katmanları parametrik olarak oluşturur; bu, projenizin hedef çözünürlüğünü değiştirseniz bile yalnızca içe aktarılan raster görüntülerde pikselleşmenin gerçekleştiği anlamına gelir.
  • Yüksek Dinamik Aralıklı Görüntüleme: HDRI işleme, görüntü hesaplamaları yaparken kayan nokta matematiğini kullanır ve tuvallerin daha geniş bir piksel parlaklığı aralığı hakkında dahili bir anlayışa sahip olmasına izin verir. Sonuç, iyileştirilmiş aydınlatma efektleri ve renk kompozisyonudur.
  • Sanatçı odaklı tasarım: Ücretsiz yazılım, özellikle animasyon için tasarlanmıştır.
  • Pentablet Dostu Araçlar: Tabletinize uyguladığınız basıncı ayarlayarak farklı türde hatlar oluşturabilirsiniz.
  • Katmanlar: Program, distorsiyonlar, fraktal, geometrik, dönüşümler, filtreler ve degradeler dahil olmak üzere farklı katman türleriyle uyumludur.
  • Yol tabanlı Degradeler: Synfig Studio, her kareye boyamak zorunda kalmadan 2B animasyona yumuşak gölgeleme eklemeyi kolaylaştıran degrade yollarını tam olarak destekler.

Synfig Studio’yu kullanma

Amatör animatörlerin zamandan tasarruf etmesini sağladığı için yukarıda bahsedilen son özellikten özellikle etkilendik. Mevcut bitmap ve vektör resimlerini içe aktarabildiklerinden ve programı daha kaliteli 2D animasyon oluşturmak için kullanabildiklerinden, animasyonlarını yapmak için gerekli tüm kareleri çizmek zorunda kalmayacaklar.

Program arayüzü tüm ekranı alır ve başlangıçta deneyimsizleri bunaltabilecek birkaç panel görüntüler. Ancak, bu yalnızca yazılımın deneyimli kullanıcılara bile uygun olduğu anlamına gelir. Program, neler yapabileceğinizi görmek için göz atabileceğiniz yerleşik örneklerle birlikte gelir. Ücretsiz animasyon yazılımı ayrıca endüstriyle ilgilenen herkese yardımcı olacak birçok öğretici sunar. Arayüzün biraz çözülmesi gerekiyor ama iyi çalışıyor.

Kullanıcı arayüzünde üç yüzer pencere bulunur:

  • Araç Kutusu: kontrol paneli görevi gören ana pencere
  • Tuval: çalışma yüzeyi
  • Paneller: çeşitli araçlar ve ayrıntılar için merkezi bir konum sunar

Synfig Studio vektör tabanlı olduğu için, çözünürlükten bağımsız olarak grafikler keskin ve pürüzsüz kalır. Farklı cihaz türleri ve ekran boyutları kullandığımızda bile keskin ve pürüzsüz kalan animasyonlar oluşturmamızı sağladı.

Yazılım Ürün Açıklaması

Synfig, daha az insan ve kaynakla uzun metrajlı film kalitesinde animasyon üretmek için sıfırdan tasarlanmış güçlü, endüstriyel güçte vektör tabanlı bir açık kaynaklı 2D animasyon yazılım paketidir.

2D Animasyon geleneksel olarak çok pahalıdır çünkü her kare elle çizilmelidir. Günümüzün dijital mürekkepleme ve boyama yazılımında bile, süreç hala her kareyi elle çizen bireylere dayanmaktadır. Bu zahmetli göreve “ara doldurma” denir.

Synfig, animatörün her kareyi ayrı ayrı çizmesi gerekmeden yumuşak, akıcı hareket üreterek manuel ara doldurma görevini ortadan kaldırır. Bu, daha yüksek kalitede sanat üretirken daha az kişiyle 2D animasyon üretmenizi sağlar.

Continue Reading

Trending