Xbox One 2020 YENİ OYUNLARI!

Xbox One, PS4 kadar etkileyici bir özel kütüphaneye sahip olmasa da, konsol önümüzdeki yıl birkaç etkileyici münhasır olacak.

Halo Infinite, Microsoft Flight Simulator ve Ori ve Wisplerin İradesi gibi başlıklar yaşlanan konsolun kütüphanesini belirgin şekilde geliştireceğinden emin olabilirsiniz.

Ve bu oyunların her birinin, ilk kez konsollarda 4K 60fps oyun deneyimi sunabilen korkunç güce sahip yeni nesil konsol olan yaklaşan Xbox Scarlett’de de çalışacak çapraz gen oyunları olacağına bahse girebilirsiniz.

Bu üç ana oyunun yanı sıra Xbox One, Bleeding Edge adlı ilginç bir PvP kavgacıya ve Cyberpunk 2077, Marvel’s Avengers ve Watch Dogs: Legion gibi çoraplarınızı sallayacak bir dizi AAA oyununa sahip olacak.

2020’de Xbox One’da gelen ilginç oyunların son grubu, Empire of Sin ve Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 gibi başlıkları içeren indie ve AA geliştiricilerinden harika oyunlar.

Bu etkileyici Xbox One 2020 video oyunları dizisi, Minecraft evreninde, Minecraft Zindanlarında ve henüz resmi olmayan 20 Aralık’ta ortaya çıkacağını düşündüğümüz habersiz Forza Motorsport unvanı ile yaklaşan RPG ile tamamlandı. ) ve 2020’nin sonundan önce hem Xbox Scarlett hem de Xbox One için çıkacak. 2020’de gelen en iyi ve en büyük Xbox One oyunlarına göz atın.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 hakkında gerçekten bir şeyler yazmamız gerekiyor mu? The Witcher Trilogy’yi bize veren stüdyo olan CD Projekt Red’in yaklaşan projesi, 2020’de açık arayla ve tüm doğru nedenlerle şekilleniyor.

Oyunun kapsamı çılgın ve geliştiriciler bitirmek için 50 saatten fazla sürecek hikaye ile yüzlerce saatlik oyun vaat ediyor.

Oyun kült klasik masa üstü RPG Cyberpunk 2022’ye dayanıyor ve Witcher 3’teki harita kadar büyük olmayan genişleyen bir megakent olan Night City’de bulunuyor, ancak büyük binaların varlığı oyuna birçok dikey alan sunuyor. toplam keşfedilebilir alanı The Witcher 3’tekinden çok daha büyük hale getirmeyi keşfedin.

Hikayenin, intikam peşinde koşan ve onları iki katına çıkaran insanlara adalet sunmak için her şeyi yapacak olan paralı asker olan V hakkındaki karanlık ve cesur hikayesi. Ve evet, Keanu Reeves oyunda rol alıyor ve beş dakikalık bir cameo rolü oynamıyor.

Dostum Johnny Silverhand, Cyberpunk evrenindeki en ünlü karakterlerden biri ve oyun boyunca seni takip edecek, bu harika!

Tamamen V özelleştirebilir ve oyunu istediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Silahları sever misin? Sorun değil, sadece her türlü silah konusunda uzman bir silahşörle git. Savaştan hoşlanmıyor musunuz? Her çatışmadan bahsedebilen yüksek karizma V ile gidin.

Her şeyi ve herkesi kesmek ister misiniz? Bilgisayar korsanlığı ağacına yetenek puanları yatır ve nihai NetRunner ol. Oyun Nisan 2020’de çıkmalı, ancak Cyberpunk 2077’nin kapsamı çılgınca ve Nisan oldukça yakın olduğu için bir gecikme bekleniyor. Bununla birlikte, bir gecikmeyle bile, oyunun 2020’nin ikinci yarısında bir süre çıkmasını bekliyoruz.

Bleeding Edge

Bleeding Edge, Hellblade: Senua’s Sacrifice, DmC: Devil May Cry ve Enslaved: Odyssey to the West gibi oyunlar veren Ninja Theory’nin yaklaşan çok oyunculu oyunudur.

Oyun şu anda geliştiriliyor ve Microsoft 2018’de stüdyoyu satın aldığından beri Ninja Teorisinin büyük bir bütçesi ve başlığı bitirmek ve cilalamak için ellerinde çok zaman var. Bleeding Edge’in 2020’nin sessiz vuruşlarından biri olacağı ve çıktıktan sonra kesinlikle Overwatch’ın tahtını sallayacağız.

Oyun Overwatch ve benzeri kahraman atıcıların damarında 4v4 PvP kavgacı olarak tasarlanmıştır. Her karakterin kendine özgü yetenekleri vardır ve ya melee ya da ranged tabanlı. Çizgi roman tarzı görselleri ve kahraman tasarımını gerçekten çok seviyoruz.

Her kahraman benzersiz görünüyor ve birçoğu tasarımlarında çarpıcı. Öncül basit – 4 kişilik bir ekip oluşturun ve halkı düşman ekibinden batırın. Kahramanlar DPS, destek veya tank olarak kullanılabilir ve farklı kahramanlarla oynamak daha kolay veya daha zordur. Gördüğümüzü seviyoruz ve 2020’de Bleeding Edge oynamak için sabırsızlanıyorum.

Empire of Sin

Bu ünlü John Romero’dan bir sonraki oyun. Onu tanıyorsunuz, adam tüm zamanların en popüler nişancısı olan Doom’u yarattı. Bu sefer 1920’lerin yasak dönemi Chicago’ya gitti ve sıra tabanlı bir strateji ile şehirdeki tek suç ailesi olma hedefi ile kendi Mafya İmparatorluğu’nu inşa ettiğiniz bir tür tycoon oyunu arasında ilginç bir karışım tasarladı. Oyun harika görünüyor ve 2020’nin en iyi oyunlarından biri olmalı.

Korsan imparatorluğunuzu haraç alarak, yasadışı içkiyi ithal ederek, rekabeti yok ederek, yan çalılıkları (genelevler, kumarhaneler ve yeraltı barları gibi) ve çok daha fazlasını yaparak inşa edebilirsiniz.

Oyunun arkasındaki ekip, tarihi yerler ve gerçek yaşam mahalleleri ile devasa bir Chicago haritası oluşturdu ve oyuncular şehri tam olarak keşfedebilecekler.

Oyunun en iyi kısmı muharebe karşılaşmalarıdır. Rakip ailelerin kuruluşlarınıza saldırması veya rakip bir aile işletmesini istila etmeniz durumunda, oyun, ekibinizi kurnaz, kaygan ve yapmak için her şeyi yapacak rakiplere karşı yönlendirdiğiniz sıra tabanlı bir strateji gibi X-Com’e geçer. tüm ekibiniz öldü. Empire of Sin gerçekten umut verici görünüyor ve oyun 2020’de Xbox One için çıkmalı.

Halo Infinite

Halen Halo Infinite hakkında çok az şey biliniyor. Master Chief’in geri döndüğünü biliyoruz ve oyunun muhtemelen misyonlar ve yapılacak diğer şeylerle dolu mizahi bir açık dünyada gerçekleşeceğini biliyoruz.

Bildiğimiz son şey, Halo Infinite’ın aynı anda Xbox One ve Xbox Scarlett için çıkacak bir genler arası başlık olduğu. Oh, ve görseller en azından Xbox Scarlett’de inanılmaz olacak, ancak Xbox One X’in inanılmaz grafiklere sahip olacağından eminiz.

Şimdi spekülasyon alanına giriyoruz. İlk olarak, başlık, oyunun beklenen bir canlı hizmet başlığı olacağını gösteriyor. Sorunsuz çok oyunculu entegrasyon ve sürümden sonra teslim edilecek ana hikaye ile birlikte çok sayıda yeni hikaye bölümü alabiliriz.

Oyun canlı bir hizmet başlığı olsun ya da olmasın, Halo Infinite umut verici görünüyor ve 2020 kışında Xbox One, PC ve Xbox Scarlett’de oynamak için sabırsızlanıyoruz.

Marvel’s Avengers

Marvel’s Avengers, bu yılki E3’te oyunun ortaya çıkmasından sonra ekşi bir tat bıraktı. Hiçbir oyun gösterilmedi, karakter modelleri meh ve satın almak için birçok kozmetik ile canlı servis oyunu hakkında konuşma hiç de olumlu gelmedi.

Neyse ki, E3’ten birkaç ay sonra gerçekleşen bir sonraki sunum çok daha iyi bir izlenim bıraktı. Oyun çok güçlü yetenekleri ve her yumruk ve tekme etkili ve ezici hale getiren şık görünümlü bir savaş sistemi ile serin görünüyor.

Görseller de oldukça iyi görünüyor ve Nolan North, Troy Baker ve Laura Bailey (Uncharted’dan Nadine Ross) içeren seslendirme inanılmaz geliyor.

Oyun, hem tek oyunculu hem de oyuncuların düzenli olarak yeni görevler aldığı canlı bir hizmet modeliyle birlikte kilidini açmak için birçok süper kahraman içeren bir süper kahraman aksiyon başlığı olmalı ve tüm yeni içerik ücretsiz olmalıdır.

Genel olarak, Marvel’in Avengers’ı Mayıs 2020’de ortaya çıktığında tüm Marvel hayranları için bir tedavi olacak eğlenceli bir AAA başlığı gibi görünüyor.

Minecraft Dungeons

Bu sevimli ve gerçekten eğlenceli görünüyor. Minecraft Dungeons, Mojang’dan geliyor ve temel olarak Minecraft evreninde bir aksiyon RPG. Yalnız veya arkadaşlarınızla görevler üstleneceksiniz ve oyun tek başına veya arkadaşlarınızla keşfetmek için çok sayıda zindanla birlikte uygun bir hikaye kampanyası sunacak.

Görseller sevimli ve klasik Minecraft’tan biraz daha iyi görünüyor ve oyun oyuncuların istedikleri herhangi bir ekipmanı kullanmasına izin verecek. Minecraft Dungeons, Q2 2020 sırasında Xbox One’da piyasaya sürülecek ve büyük bir hit olacağından eminiz.

Microsoft Flight Simulator

Microsoft Flight Simulator 2006’dan beri karanlıktaydı ve yeni başlık son E3 sırasında hiçbir yerde duyurulmadı. Ve bu oyun etkileyici görünüyor ve demek istediğimiz huşu gibi!

Görseller inanılmaz derecede ayrıntılıdır (bir uçuş simülatörü oyunu için) ve en iyi görsel deneyimini elde etmek için hızlı bir internet bağlantınız olması gerekir, çünkü en iyi grafikler Microsoft sunucularından yayınlanır çünkü Xbox One X ve en güçlü oyun bile Günümüz bilgisayarları oyunu gerçek zamanlı olarak yapmak için yeterli olmayacak. En temel yükleme boyutu (düşük çözünürlüklü görsellerle) bile 100 gigabayttan fazla yer kaplayacağından, depolama gereksinimleri hakkında konuşmak değil!

Ama harita buna değecektir, çünkü harita tüm dünyayı çok küçük ayrıntılarla kaplar. Microsoft Game Studios’daki geliştiriciler basitçe Dünya’nın dijital haritasını aldı ve hepsini oyuna dönüştürdü.

Örneğin, Ermenistan’daki küçük bir köyde yaşıyor olsanız bile, üzerinden uçabilir, evinize ve arka bahçenize bakabilirsiniz. Evet, oyun süper detaylı ve bu yüzden oynamak için sürekli bir internet bağlantısına ihtiyacınız olacak.

3D binaları ve gerçekçi detayları içeren tüm Dünya haritası yerel sabit diskinize kolayca kurulamaz, bunun olması için muhtemelen birkaç terabayt gerekir.

Ve merak etmeyin, eğer uçuş simülatörlerini sevmiyorsanız ve sadece şehriniz üzerinde küçük bir uçakla uçarken serinlemek istiyorsanız, oyun herkesin güzel manzaralarının tadını çıkarmasına izin verecek basitleştirilmiş bir kontrol seçenekleri ile gelecek.

Microsoft Flight Simulator 2020 için hazır ancak kesin tarihi henüz bilmiyoruz. Xbox One ve PC dışında oyun Xbox Scarlett için de çıkacak.

Ori and the Will of the Wisps

Ori ve Kör Orman hala bu on yılın en iyi Metroidvaniaslarından biridir. Hayalperest, masal benzeri görseller, yürek parçalayan hikaye, sıkı ve süper hassas kontroller ve hem savaş hem de platform zorlukları açısından zorlu oyun, oyunu bugüne kadarki en iyi Xbox One’dan biri haline getirdi.

Devam filmi daha da iyi olacak şekilde şekilleniyor. Oyun daha fazla zorluk ve keşfetmek için daha büyük alanların yanı sıra savaşmak için düşmanların kilidini açmak ve daha geniş bir düzenleme için daha fazla yetenek ile daha büyük bir harita getirmelidir.

Ve görseller iyi olduğunda, Ori ve Wisps’in İradesi, Hollow Knight ve ilk Ori oyunu da dahil olmak üzere diğer tüm Metroidvania’dan daha iyi görünüyor. En iyi şey, bunu oynamak için bir yıl beklememiz gerekmiyor, 11 Şubat 2020’de Xbox One ve PC için çıkması gerekiyor.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

Vampir: Masquerade – Bloodlines, tüm zamanların en iyi RPG’lerinden biridir ve tüm vampir ve video oyun hayranları için bir kült klasiğidir. Devam filmi oldukça uzun bir süre çalışıyor ve oldukça güzel görünüyor. Gördüğümüz oyun videoları, detaylı karakter modelleri ve güzel ışık efektleri içeren güzel bir oyun gösteriyor. İlk kişi oyun perspektifi umut verici görünüyor, ilk oyunda bulunmayan birçok çekim öğesi var.

Başka bir açık dünya haritası tercih etmek yerine, geliştiriciler Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2’yi son Deus Ex oyunlarına ve The Outer Worlds’e benzer şekilde daha büyük hub’lara dayandırmaya karar verdiler.

Eylem Seattle’da gerçekleşiyor ve çekimlerden şehrin muhteşem göründüğünü gördük. Geliştiriciler Seattle’da bulundukları için birçok yerel simge ve tamamen yeniden yaratılmış alanlar olacak.

Çok sayıda havalı vampir gücü, her bir görevi bitirmek için çeşitli yollar, mükemmel bir hikaye ve birçok yan görev bekle. Oyun aynı zamanda beş vampir grubundan birine katılabilecek ve aynı zamanda kişisel hikayelerini takip ederken tüm şehri ele geçirmelerine yardımcı olabilecek klan tabanlı bir sisteme sahip olacak. Vampir: Maskeli Balo – Bloodlines 2 gerçekten umut verici görünüyor ve eğer her şey yolunda giderse, bu Cyberpunk 2077’nin hemen arkasında 2020’nin en iyi ikinci RPG’si olmalı.

Watch Dogs Legion

Watch Dogs 2, orijinalinden çok daha iyiydi ve umuyoruz Watch Dogs: Legion, ikinci oyundan çok daha iyi olur. Watch Dogs Legion, Londra’da gerçekleşir ve görünüşe göre, açık dünya haritası delicesine çok büyük olacak ve gerçek Londra’yı en küçük ayrıntılara dönüştürecek.

Oyuncular, şehrin kolluk kuvvetlerinin rolünü oynayan gölgeli bir özel güvenlik kuruluşu olan Albion’a karşı savaşacaklar. Londra’nın kendisi güvenlik kameraları ve diğer gözetim kaynakları ile dolu karanlık bir yer ve her vatandaş 7/24 izleniyor.

Oyunda kelimenin tam anlamıyla herhangi bir NPC olarak oynayabileceksiniz ve oyuncuların oynanabilir karakterlerini seçme konusunda rakipsiz seçeneklere izin verebileceksiniz. Oyun 7 Mart 2020 için planlandı, ancak yakın zamanda ertelendi ve 2020 sonbaharında bir yere inmesini bekliyoruz.

Bonus: Xbox One ve Xbox Scarlett için Yeni Nesil Forza Motorsport 

Microsoft’un yeni Forza Motorsport unvanını duyurmadığını biliyoruz, ancak her şey, her Xbox lansmanının lansman başlığı olarak bir Forza oyunu vardı. Ve Microsoft’un resmi Xbox Scarlett gösterimi sırasında yeni nesil Forza Motorsport oyununu açıklayacağından eminiz.

Ancak hepsi çapraz oyun ve geriye dönük uyumlulukla ilgili olduğundan, oyunun Xbox One için mevcut olacağından eminiz. Elbette, PC ve Xbox Scarlett’deki kadar iyi görünmeyecek, ancak oynanabilir olacak.

Her yarış oyununu utançlandıracak gerçek dışı görseller beklemelisiniz; birçoğu geçmiş Forza başlıklarından dönecek olan birçok parça ve aynı zamanda birçok yeni parça ve konumdan oluşan geniş bir parça yelpazesi; bir Forza oyununda şimdiye kadarki en büyük otomobil çeşitliliği (Forza Horizon 4’te yaklaşık 600 araba bulunuyor, bu yüzden Forza Motorsport 8’de yaklaşık 600-650 araba beklemelisiniz); tamamlanması onlarca saat sürecek büyük tek kişilik kampanya; ve lansmanda Forza Motorsport 7’de gördüğümüz birçok iyileştirmeyi içerecek şekilde geliştirilmiş çok oyunculu. Çıkış tarihi gelince, Forza Motorsport 8’in 2020 tatil sezonunda raflara çarpmasını bekleyin.

Ziyaretçi Oyları Siteye Yön Verir Değerlendirmelisin!
[Total: 0 Average: 0]

Related posts

Over v6.8.5 Pro APK

İhtiyacınız olan her şeyi hızlı ve zahmetsizce tasarlayın ve düzenleyin. Hemen alın ve şık...

Latest posts

Over v6.8.5 Pro APK

İhtiyacınız olan her şeyi hızlı ve zahmetsizce tasarlayın ve düzenleyin. Hemen alın ve şık...

Leave a Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir