16 Eylül PS5 Etkinliği!

 

PS5  Etkinliği: Ne Zaman Başlar, Nasıl Canlı İzlenir ve Ne Beklenir?


PlayStation 5 etkinliği, lansman oyunları da dahil olmak üzere birinci taraf ve harici stüdyoların oyunlarına odaklanacak.

Sony, PlayStation Blog’da “PlayStation 5 bu tatilde yayınlanmadan önce, PS5’e lansman sırasında (ve sonrasında!) Gelen harika oyunlardan bazılarına bir göz atmak istedik,” dedi Nasıl izleyeceğiniz, etkinliğin ne zaman başlayacağı ve neler görmeyi bekleyebileceğinizle ilgili ayrıntılar için okumaya devam edin.

                                               Canlı Nasıl İzlenir

Sony, PS5 etkinliğini Twitch ve YouTube sayfalarının yanı sıra resmi PlayStation web sitesinde canlı olarak yayınlayacak PlayStation Blog’daki bir gönderiye göre canlı yayının yaklaşık 40 dakika sürmesini bekleyebilirsiniz. Ayrıca, GameSpot’ta izlemeniz için etkinliği yayınlayacağız.
Ne bekleyebileciğinizi
PlayStation 5 hakkındaki kritik bilgiler – yani fiyatı ve çıkış tarihi – bilinmemektedir. Microsoft’un Xbox Series X ve Series S için açıkladığı bu tür şeyler hakkında nihayet bilgi almamız mümkün. Daha da önemlisi, Xbox ön siparişleri 22 Eylül’de açılıyor ve Sony bu bilgileri bu tarihten önce tüketicilerin önüne almak isteyebilir.

Oyun odaklıdır ve birinci taraf ve üçüncü taraf oyunlarda güncellemeler içerecektir. Örümcek Adam: Miles Morales ve Ratchet & Clank: Rift Apart’ın sistemin lansmanına yakın bir tarihte yayınlanmasının planlandığını biliyoruz Hiçbirinin kesin bir çıkış tarihi yok.

Yukarıda belirtildiği gibi, Microsoft, Xbox Series X ve Series S’nin 10 Kasım’da piyasaya sürüleceğini açıkladığından, Sony’nin PS5 için fiyat ve bilgi paylaşmaktan başka seçeneği olmayabilir. X Serisi 500 dolara mal olurken , daha az güçlü olan Seri S 300 dolara mal olacak. Bu strateji, PS5 ve PS5 Digital sistemleri arasındaki tek farkın bir disk sürücüsü olduğu Sony’nin stratejisinden farklıdır. Bu nedenle, iki PS5 modeli arasında muazzam bir fiyat farkı olması muhtemel değil, ancak yakında emin olacağız ve Sony’nin PS5 fiyatlandırmasıyla ne kadar agresifleştiğini yakında bileceğiz .
İlgili bir haberde, geçtiğimiz günlerde PlayStation 5 konsollarının piyasaya sürülme arzının azaldığı ve bunun da pek çok insanı ön sipariş detayları için daha istekli hale getireceği bildirildi.

Demon’s Souls gibi diğer oyunların henüz yayın penceresi yok. Call of Duty: Black Ops Cold War’un PS5 sürümü için de resmi bir tarih yok , ancak Microsoft’un sistemlerinden üç gün sonra yayınlanıyor. Bunun PS5 için bir lansman başlığı olarak mevcut olması kesinlikle büyük bir anlaşma olacaktır. Bununla birlikte, bazı yeni nesil oyunlar için göreceğimiz 70 $ ‘lık yeni fiyatla oyuncuların ilk tanıtımlarından biri olacak. Take-Two, benzer şekilde bu seviyedeki oyunları fiyatlandırırken, Ubisoft gibi diğer şirketler henüz bunu yapmadı.

Ziyaretçi Oyları Siteye Yön Verir Değerlendirmelisin!
[Total: 0 Average: 0]

Related posts

Over v6.8.5 Pro APK

İhtiyacınız olan her şeyi hızlı ve zahmetsizce tasarlayın ve düzenleyin. Hemen alın ve şık...

Latest posts

Over v6.8.5 Pro APK

İhtiyacınız olan her şeyi hızlı ve zahmetsizce tasarlayın ve düzenleyin. Hemen alın ve şık...

Leave a Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir