Asus ROG ve IKEA mobilyacılığa başlıyor

 

Asus ROG ve IKEA, oyun mobilyaları yapmak için güçlerini birleştiriyor


Hiç kimsenin öngörmediği bir ortaklıkta Asus ROG, ikilinin "oyun mobilyası" olarak adlandırdığı yeni bir seri yaratmak için IKEA ile işbirliği yaptı. Maalesef, henüz seriyi sıradan mobilyalardan farklı kılan şeyin ne olduğunu tam olarak bilmiyoruz, ancak her parça, oyuncuların rahatlığı ve deneyimi göz önünde bulundurularak özel olarak tasarlanacak.

Görünüşe göre parite, basın açıklamasında Şubat 2021'de "yaklaşık 30 ürünün" piyasaya çıkacağını iddia ederek, gelecek olanların ayrıntılarını hala irdeliyor gibi görünüyor. Çin yeni seriye ilk giren ülke olacak, Dünyanın geri kalanı için Ekim ayına kadar beklemek zorunda kalan bir miktar gecikme ile.

Çoğunuz, ürün yelpazesinin genellikle Republic of Gamers markasıyla gelen premium fiyat etiketi yerine özellikle IKEA'nın geleneksel “uygun fiyatlı” yaklaşımını hedefleyeceğini bilmekten memnun olacaksınız. Ancak bu, ROG'nin temsil ettiği kalite güvencesini bırakacağı anlamına gelmez. Ve kabul edelim, muhtemelen biraz RGB de bekleyebiliriz.

Bu, bir oyun donanımı şirketi ile bir tasarımcı arasındaki alışılmadık ilk ortaklık değil. Bu yılın başlarında, Logitech ve Herman Miller , "dünyanın en gelişmiş oyun koltuğunu" yapmak için güçlerini birleştirdi. Tabii ki, bu pazarın diğer ucunu hedefliyor ve genellikle müşterilere dört rakama mal oluyor.

IKEA ve ROG'nin yeni oyun ekosistemine nelerin dahil edileceğinden bahsetmeden, mağazada ne olduğunu kesin olarak söylemek zor. Muhtemelen yeni oyun sandalyeleri, masalar (hatta ayakta veya motorlu) ve sıradan oyuncular için bir ayak dayama yeri bekleyebilir miyiz? Öğrenmek için önümüzdeki yıla kadar beklememiz gerekecek.

Post a Comment

0 Comments