Desert Law indir IndieGala'da ücretsiz!

 

IndieGala'da Desert Law ÜCRETSİZ
IndieGala, IndieGala Game Store'da birkaç gün boyunca kıyamet sonrası gerçek zamanlı bir strateji olan Desert Law'un DRM'siz ÜCRETSİZ kopyalarını veriyor!

IndieGala'da Desert Law ÜCRETSİZ

OYUN HAKKINDA:

Desert Law  , oyuncuları benzinin yeni dünya para birimi olduğu kıyamet sonrası bir dünyaya sürükleyen geleneksel gerçek zamanlı stratejinin yeni bir dönüşü.

Çöl Hukukunda oyuncu, kendi varlığını mahvedenlere karşı intikam arayışına başlarken Brad rolünü üstlenir. Brad, köyüne döndükten ve yerleşimin yağmalanıp yok edildiğini gördükten sonra, öldürülen köyünün anısına adalet getirmeye yemin eder. Issız serserileri birleştirerek, haydut çetelerine saldırmak için bir savaş birimi kurar ve müttefikleri bayrağı altına çeker.

Farklı istatistiklere sahip bir grup kahramanı kontrol ederken, çeşitli araçlar sürerken ve düşman hatlarında savaşırken zorlu çorak arazide hayatta kalmak için taktik becerilerinizi kullanın.

Özellikleri

  • Kıyamet sonrası ortamlar
  • Savunmadan kurtarmaya ve topyekün saldırıya kadar çeşitli hedeflere sahip 30'dan fazla görev
  • 2D ve 3D grafikleri birleştiren ayrıntılı izometrik görseller
  • Modifiye edilmiş Blitzkrieg motoru

Desert Law (Steam sürümü) karışık kullanıcı incelemelerine sahiptir ve genellikle 2,99 $ tutarındadır.

BU OYUN ÜCRETSİZ NASIL ALINIR:

Sadece  IndieGala Mağaza gir ve “kitaplığınıza ekleyin” seçin. Bunu yapmak için oturum açmanız gerektiğini unutmayın. Kitaplığınıza ekledikten sonra bu sayfadan indirebilirsiniz  .

Bu DRM'siz bir kopyadır, yani Steam veya Epic Games Store gibi herhangi bir istemciye ihtiyaç duymadan onu indirebilir, yedekleyebilir ve sonsuza kadar saklayabilirsiniz.

Windows için mevcuttur.

Post a Comment

0 Comments