Steam'deki en iyi PC strateji oyunları

 

Steam'deki en iyi PC strateji oyunlarıSteam'de bulunan en iyi PC strateji oyunlarından sonra? Modern masa oyunları çok karmaşık olabilir. Hatta çok karmaşık. Madalyonun diğer tarafında, modern masa oyunları son derece iyidir. O kadar iyidirler ki, onları oynamaya ayarlayabileceğinizden daha hızlı bir şekilde oynamak isteyebilirsiniz, çünkü yine karmaşıktırlar.
STEAM'DEKİ EN İYİ PC strateji OYUNLARI

İşte Steam'de oynayabileceğiniz en iyi PC board oyunları:


ARMELLO

Belki de PC oyunlarının strateji oyunları dünyasına en büyük ilavesi olan Armello, sadece dijital bir tahta oyununa harmanlanmış lezzetli bir strateji oyunu ve RPG konseptleri şöleni Her oyuncu benzersiz bir özel yeteneğe sahip bir karakter rolünü üstlenir ve her biri Armello'nun tahtını almak ister.

Bunu yapmanın birkaç yolu var, ancak bu, bir dünyayı keşfettiğiniz, karakterinizi güçlendirdiğiniz ve ardından şansınızı çok ileri götürdüğünüz ve arkadaşınızın kazanması için mahvolduğunuz klasik bir macera masa oyunudur. Rastgele unsurlar daha derin stratejik oyuncuları işaretleme eğilimindedir, ancak Armello, hevesli taktikçilerin bile geri gelmeye devam ettiği oyunlardan biridir. Beş yaşında Armello, güzel bir şarap gibi yaşlandı. Sinema, animasyon ve müzik mükemmel, çok oyunculu daha fazla ve mekanikler önyükleme yapmak için oldukça iyi.


TWILIGHT STRUGGLE

Twilight Struggle tüm zamanların en iyi strateji oyunlarından biridir ve dijital adaptasyon o kadar iyidir ki Steam'deki en iyi PC masa oyunlarından biridir. Bir tarafı Amerika Birleşik Devletleri ve diğer tarafı SSCB olan iki oyunculu bir düello, her ikisi de 2. Dünya Savaşı sonrası jeopolitik savaş çekişmesine katılıyor .

Twilight Struggle güçlü bir oyun motorudur, savaşı ve diplomatik olayları tek bir nüfuz ve küresel üstünlük mücadelesinde harmanlayan tamamen kart odaklı bir deneyimdir. Ayrıca, savaşı çok kızdırırsanız, nükleer bombalar uçmaya başlar ve herkes kaybeder! (Tek dezavantajı, çok oyunculu oynayabilmek için Playdek'te garip bir dış hesap gerektirmesidir, ancak bu, ödenmesi gereken küçük bir bedeldir.)

En iyi PC masa oyunları Steam - Scythe

SCYTHE: DİJİTAL SÜRÜM

Bölgeyi ele geçiren savaş oyunları ve euro tarzı ekonominin harika bir kombinasyonu olan Scythe, bir şekilde her türden masa oyunu oyuncusuna hitap eden hoş bir strateji oyunudur. Scythe'nin dijital uyarlaması, hızlı çözünürlük lehine kurulum süresini atladığı için oyuna girmenin harika bir yoludur. Oyunu çok daha hızlı öğrenebilir, kaynakların ne işe yaradığını, oyun ekonomisinin nasıl çalıştığını ve daha fazlasını birkaç saat boyunca oynayarak öğrenebilirsiniz - yüz yüze dört veya beş oyun oynamak için gereken tüm gün yerine . Oyun grubunuz düzenli olarak Scythe oynuyorsa, çevrimiçi rakiplere karşı stratejileri test edin ve her türlü yeni kazanma yöntemiyle oyun gecesine katılın.

Steam'deki en iyi PC masa oyunları - Spirit Island

SPIRIT ISLAND

Spirit Island, piyasadaki en iyi  ortak strateji oyunlarından biridir ve son dijital bağlantı noktası bazı sınırlamalara rağmen oldukça iyidir. Spirit Island'daki her oyuncu, adalarının sakinlerini yıkıcı sömürge işgalcilerinden kurtarmaya çalışan güçlü bir ruhtur ve her ruhun kendine özgü güçleri ve yetenekleri vardır. Örneğin, bir orman yangını ruhu bir dağ ruhundan çok farklı şekilde oynar. Dijital olarak oynamanın gerçek avantajı, masa üstünde çok sayıda manuel "AI" çözünürlüğü olan karmaşık bir oyun olmasıdır ve dijital sürüm, bunu sizin için yaparak bunların hepsini ortadan kaldırır.

Bu turun bir turunu dijital olarak oynamak, normalde olacağından yarısı kadar veya daha az zaman alır. Dijital sürümün tek dezavantajı, şimdilik tek çevrimiçi çok oyunculu oyunun Birlikte Uzaktan Oynama yoluyla olması.

THROUGH THE AGES

Medeniyet inşa etme oyunu Through the Ages, on yıldan fazla bir süre önce piyasaya sürüldüğünden beri büyük ölçüde popüler olmuştur ve dijital sürüm etkileyici bir başarıdır. İçinde, çeşitli para birimleri ve kartlar kullanarak taş devrinden endüstriyel çağa kadar bir medeniyet inşa ediyorsunuz.

Çağlar boyunca oldukça karmaşık bir oyundur ve masada ve elinizde kartların olmadığı bir bilgisayarda anlaşılır bir şekilde çalışmasını sağlamak kolay olamazdı. Neyse ki kullanıcı arayüzü harika ve çok oyunculu sorunsuz. Öğrenmek için yapay zekaya karşı zamanınızı ayırabilir, ardından hızlı ve yoğun çok oyunculu oyunlarda tamamen dışarı çıkabilirsiniz Aynı zamanda oldukça iyi desteklendi ve hatta masa üstüne çıkmadan önce New Leaders & Wonders genişlemesini aldı. Masa üstü strateji oyunları hayranları için mutlak bir zorunluluktur .

TABLETOP SIMULATOR

Oynamak istediğiniz popüler bir strateji oyunu varsa, muhtemelen onu taklit eden bir masaüstü simülatör modu vardır. Şaşırtıcı bir şekilde çoğu, masaüstü oyun yayıncısı ve tasarımcı izni ile resmi varlıklar kullanılarak yapılır ve temel oyunu neredeyse veya tamamen simüle eder.

Elbette, kural kitabını okumanız gerekiyor çünkü bir eğitim size öğretmeyecek ve kuralları karıştırabilirsiniz, ancak şimdilik Tabletop Simulator, kendinizle bir masaüstü oyunu oynama deneyimini gerçekten taklit edebilen tek oyundur. Arkadaşlar. Oh, ve bazı arkadaşlara ihtiyacın olacak - bir fizik simülasyonunda yerel AI değil.

YAKLAŞAN PC strateji OYUNLARI

WINGSPAN

Son on yılda piyasaya sürülen en iyi strateji oyunlarından biri olan Wingspan'ın yeni dijital uyarlaması mükemmel ve masaüstü oyunun deneyimine sadık. Wingspan, her biri kendi güçlerine ve etkilerine sahip farklı kuşların kombinasyonlarını zincirleyerek bir yaban hayatı koruma alanı inşa ettiğiniz bir oyundur.

Zarif bir şekilde tasarlanmış ve hareket halinde mükemmel. Dijital Wingspan, masa üstü oyunun nasıl göründüğüne takılıp kalmak yerine nasıl hissettirdiğine odaklanıyor. Çok güzel animasyonlu kuş sanatı, müzik ve kuş sesleri kayıtlarıyla dolu. Bu sadece eğlenceli bir stratejik oyun değil, aynı zamanda PC'de deneyimleyebileceğiniz en rahatlatıcı oyunlardan biridir. İstek Listesi Steam'de Wingspan.


Post a Comment

0 Comments