Valorant Yeni EGO Skinleri (Dehşet Verici !! )

   Valorandt, OneTa tarafından EGO adı verilen      Yeni Oldukça Şık Silah Görünümleri Serisine                                   Kavuştu 


Yeni bir Valorant silah skin serisi ortaya çıkıyor ve her şey mümkün olduğunca havalı görünmekle ilgili. OneTap tarafından EGO, Valorant silahlarınıza modern bir görünüm katan swish görünümlü desenler ve renk seçeneklerinden oluşan bir koleksiyondur.

Skinler için cızırtılı çizgi, “stil ile oynayan, ifadeyi önemseyen ve şovmen olmak isteyen oyuncular için” tasarlandıklarını ve çizginin mevcut stillerden ve renk yollarından “sizi öne ve merkeze koymak için alt fantezilerin dikkat dağıtıcılarını ortadan kaldırmak için çizdiğini söylüyor.”

Tüm bunlardan emin değiliz, ama skinler kesinlikle harika görünüyor.Her tasarım, resmi görünümlü altın vurgulu siyah üzerine siyah tasarımdan daha resmi olmayan nane ve leylak rengine kadar değişen üç renk çeşidi ve temel bir tasarımla birlikte gelir

                                     Skinler Aşağıda Gördükleriniz Gibidir 


Bir Merak Edilen Konu İse Bunların Fiyatı:

Evet arkadaşlar bunların fiyatlarının markette 1,775 VP Olarak belirlenmiş. Oyuna para yatırarak alabilirsiniz gayet hoş duruyorlar.

Bu, Valorant dış görünüm setlerinin genellikle diğer skinlerle aynı doğrultudadır, bu nedenle deneyimli oyuncular muhtemelen herhangi bir çıkartma şokuna katılmayacaktır. Paket ayrıca bir OneTap oynatıcı kartı, sprey ve silah arkadaşı içerir.

Okuduğunuz İçin teşekkür ederiz.

Bizi İnstagramdan Takip Edin 


Post a Comment

0 Comments