Among Us güncel hile! Among Us MOD APK İndir

 Among Us MOD APK’sını edinin ve İnternetteki En Popüler Oyunu Hemen Hackleyin.

İstatistiklere göre, Among Us şu anda Amerika Birleşik Devletleri’nin en popüler mobil oyunu ve şimdi büyük bir taban elde etti. Şu anda bu karantina döneminde en çok oynanan oyun. Oyuncular geleneksel oyundan sıkılmış olmalı. Bu yüzden, oyununuzu renklendirmek için bugün oyunun MOD versiyonuyla geldik, bu size oyun üzerinde neredeyse sınırsız kontrol sağlayacak ve böylece sizi oyunun bir yıldızı yapacak.

Oyun hakkında: Bu oyunu bilmeyenler veya henüz bu oyunu denememiş olanlar için, işte bu oyunun nasıl oynanacağına ve bu oyunda onu bu kadar popüler yapan şeylere dair kısa bir açıklama.

ABD arasında, hem Android hem de Ios platformlarında bulunan çevrimiçi çok oyunculu bir oyundur. Bu oyun iki yıl önce piyasaya sürüldü ve Amerikan oyun stüdyosu InnerSloth tarafından geliştirildi. Son zamanlarda bu karantina döneminde oyuncuların dikkatini çekti ve şu anda ABD’nin en çok indirilen oyunu.

Bu oyun bir uzay gemisinin içinde geçiyor. Bu oyunda, oyuncular biri mürettebat arkadaşı, diğeri sahtekar olmak üzere iki rolden birini alır; Bir mürettebat kimliği olarak en yaygın olanı ve çoğu kez sahtekar da olabilirsiniz. Mürettebat arkadaşlarının amacı, sahtekarlığı bulmak ve harita içinde verilen görevleri tamamlamaktır. Sahtekarın görevi, görevlerini tamamlamadan ve sahtekarın kim olduğunu bulmadan önce mürettebatı sabote etmek ve ortadan kaldırmaktır. Ancak mürettebat, sahtekâr olduğunu düşündükleri herkesi mürettebattan çoğul bir oylama ile çıkarabilirler. Mürettebat görevlerinde başarılı olursa veya tüm sahtekarlar ortadan kaldırılırsa, kazanır veya sahtekarların sayısı mürettebat sayısına eşitse veya sabotaj çözülmezse, sahtekarlar kazanır.

Oyunun orjinal versiyonunu bu Linkten deneyebilir ve Aramızdaki MOD APK’sını kullanmadan önce deneyebilirsiniz.

Among Us MOD APK: Among Us Mod APK, bu oyunun rüya MOD’udur çünkü oyunda kullanabileceğiniz ve üstünlük sağlayabileceğiniz ve normal oyuncuların sadece hayal edebileceği harika şeyler yapabileceğiniz çok sayıda hack barındırır.

 1. Öldürme Cooldown Özelliği Yok
  Among Us
  MOD APK, sıfır öldürme cooldown süresi elde etmenizi sağlar, bu da tek başına çift veya üçlü öldürme yapabileceğiniz anlamına gelir. Bu, Among Us Oyun MOD APK’sinde elde ettiğiniz en havalı özellik.
 2. Hayaletler ve sohbet özelliğine bakın.
  Bu özelliği kullanarak, sahtekarın kim olduğunu size anında bildirecek olan Hayaletler ve Sohbetler’i görebilirsiniz. Mürettebat Arkadaşıysanız, bu harika bir şey ve mürettebatın yıldızı olacak ve böylece mürettebatınızın önünde bir kahraman olacaksınız.
 3. Among Us Duvar Hack Özelliği MOD APK
  Bu hack’i kullanmak duvarların ve engellerin arkasını görmenizi sağlar ve bu nedenle uygun bir hacklemedir. En uzaktaki oyuncuyu öldürmek ve 2D radar kesmek ile birlikte kullanıldığında, bu oyundaki en avantajlı hack’tir. Bu, en uzaktaki oyuncuyu 2D radarı kullanarak tespit ederek ve duvar korsanını kullanarak duvarlardan ve diğer engellerden kaçınarak öldürmenize bile yardımcı olacaktır.
 4. Instakill Hack on Among Us MOD APK
  Bu özellik, oyuncuları herhangi bir gecikme olmaksızın hızlı bir şekilde öldürmenize yardımcı olur ve bu oyunda bir sahtekarlık rolünü oynuyorsanız, mürettebatı buna tepki verecek vaktiniz kalmadan bilgisiz bırakır.
 5. Lighting Hack on Among Us MOD APK
  Bu hack, ışıklar söndüğünde bile görmenizi sağlar ve birçok yönden size oyundaki diğer oyuncuları, mürettebat üyelerini veya sahtekarları tespit etmede üstünlük sağlar.
 6. Sınırsız Görünümler, Şapkalar ve Evcil Hayvanlar
  Among Us
  Bu MOD APK ayrıca size sınırsız görünüm, şapka ve evcil hayvan verir, böylece ekip arkadaşlarınıza küçük bir gösteri yapabilirsiniz.

Tüm bu harika Among Us Hacks’i nasıl uygulayabilirsiniz?
Bu harika özelliklerden faydalanmak için, Among Us MOD APK’yi cihazınıza indirmeniz yeterlidir. Köklü bir cihazınız varsa, orijinal APK’yi kaldırmanız ve Among Us MOD APK’yi yüklemeniz ve Google Hesabınızla oturum açmanız gerekir. Köklü Olmayan Bir Cihaz kullanıyorsanız, Facebook hesabınızı kullanarak oturum açmanız gerekir. Yine de bunu yapmadan önce, Facebook uygulamanızı geçici olarak silmeniz ve oyunda Facebook hesabınızı kullanarak oturum açmanız gerekir. Giriş yaptıktan sonra Facebook uygulamasını tekrar yükleyebilirsiniz. Bu kadar basit.

Among Us Mod APK yükledikten sonra ID’nize nasıl giriş yapılır? (Köklü ve Köksüz)

Kök Kullanıcılar: –

Kök Kullanıcılar, orijinal sürümdeki gibi kolayca giriş yapabilir. Root kullanıcıları için oturum açmak gibi özel bir sorun yoktur.

Root Olmayan Kullanıcılar: –

Root olmayan kullanıcılar Among Us Mod APK’de Google+ kullanarak oturum açamazlar. Sadece facebook üzerinden giriş yapabilirler ancak facebook kullanarak giriş yapmak için öncelikle Facebook’u cihazdan kaldırmaları gerekir, daha sonra sadece facebook kullanarak giriş yapabilirler.

Among Us Mod APK bağlantısını indirin:

Among Us Mod APK’nin biri Root Olmayan Kullanıcılar için diğeri ise root kullanıcıları için olmak üzere iki mod sürümü bulunmaktadır. Kök kullanıcılar Google veya facebook kimliğini kullanarak kolayca oturum açabilir, ancak kök olmayan kullanıcılar yalnızca Facebook kimliği aracılığıyla oturum açabilir. Ayrıca Facebook kullanarak giriş yapmak için öncelikle Facebook’u cihazınızdan kaldırmanız gerekir, ardından facebook kullanarak yalnızca siz giriş yapabilirsiniz.

Among us Mod APK İndir (Kök Olmayan Sürüm)

among us İndir Mod APk (Kök Sürüm)

among us İndir iOS IPA Hack (iOS Özel Hack)

Ziyaretçi Oyları Siteye Yön Verir Değerlendirmelisin!
[Total: 0 Average: 0]

Related posts

Over v6.8.5 Pro APK

İhtiyacınız olan her şeyi hızlı ve zahmetsizce tasarlayın ve düzenleyin. Hemen alın ve şık...

Latest posts

Over v6.8.5 Pro APK

İhtiyacınız olan her şeyi hızlı ve zahmetsizce tasarlayın ve düzenleyin. Hemen alın ve şık...

Leave a Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir