Critical Ops Mod APK indir – Sınırsız mermi hileli

Critical-Ops-1-19-0-F1195-Mod.apk

TIKLAYINIZ 38 MB

File-Obb-1-19-0-F1195.zip

TIKLAYINIZ438 MB

AÇIKLAMA KRİTİK OPERASYONLAR

Şimdi Critical Ops oyununda farklı oyun modlarını tartışalım. Çok oyunculu bir oyun olarak, her şeyi eğlenceli kılmak için çeşitli oyun modlarının adil bir payı olacaktır. Endişelenmeyin, FPS atıcılarını seven herkes için küçük bir şeyler olmalı.

Daha fazla uzatmadan, Kritik Operasyonlarda mevcut olan tüm farklı modlar burada …

Etkisiz hale getirme: Burada iki takım, bir bomba yerleştirmek ve onları rakibin kalesine patlatmak için birbirleriyle yarışacak. Bu, taktik becerilerinizi test edecek ve hangi takımın daha iyi koordine edildiğini belirleyecektir.

Team Deathmatch: Sırada, geleneksel deathmatch modu oyuncuların keyfini çıkarabilecek. Buradaki temel amaç, ekibinizin en çok öldürme ile çıkmasını sağlamaktır. Mermilerinizin her biri önemli olacak, zaman kaybetmeyin.

Silah Oyunu: Son olarak, bu silah yeterliliğinizi test etmenin eğlenceli bir yoludur. Gun Game’de, oyundaki tüm silahları gezeceksiniz. Başlamak için, en düşük sıralamayla başlarsınız ve ardından öldürmeye devam ederken yükselmeye çalışırsınız.

Kritik Operasyonlarda Eşleşme Bulmak

Artık beğendiğiniz modu seçtiğinize göre, doğru eşleştirme bölümüne yerleştirildiğinizden emin olmanız gerekecek. Burada, büyük resimde her modu nasıl oynayacağınızı belirleyebilirsiniz.

Eşleştirme için farklı seçenekler aşağıdaki gibidir …

Hızlı Oyunlar: Bu seçimde mümkün olan en kısa sürede bir oyun edinin. Tam eşleştirmeyi önemsemiyorsanız ve sadece ASAP oynamak istiyorsanız, bu sizin için bir seçenektir.

Sıralamalı Oyun: Sırada, Dereceli Oyun Modu ile itibarınız tehlikede. Skor tablolarında sıralamanız üzerinde çalışmanız gerekecek. Öyleyse, kazanma yeteneğinizden emin olduğunuzda bu modu oynayın

Özel Oyun: Son olarak, Özel Oyun Modu herhangi bir oyunu klasik şekilde oynamanıza izin verecektir. Kendi kurallarınızı oluşturun ve odanıza ev sahipliği yapın. Bu mod, arkadaşlarınızla eğlenmek için en iyi şekilde oynanır. Çok ciddi olmak istemiyorsan, gitmek istediğin yer burası.

Grafikler

Neredeyse gerçekçi grafiklerle, oyuna yüksek bir daldırma hissine sahip olacaksınız. Oyunun HD kalitesinde görsellerinin ne kadar iyi olduğunu inkar etmek için hiçbir sebep yok. Bu, oyuncuları oyunun her saniyesine bağlı tutan Critical Ops oyununun yüksek satış noktalarından biridir.

Crirical Ops

Ancak bekleyin, Critical Ops Android indirmesi oyununuza bazı avantajlar katacaktır. Kaybeden biriyseniz veya sadece oyunda bir adım önde olmak istiyorsanız, bu sürümü indirin. Ek özellikler, oyunun temel uyarlamasını oynama ihtiyacından daha ağır basacaktır.

Demek istediğimiz, Critical Ops APK’sinin en yeni sürümü ile aşağıdakilere erişiminiz olacak:

  • Sınırsız mermi
  • Yeniden yükleme yok
Ziyaretçi Oyları Siteye Yön Verir Değerlendirmelisin!
[Total: 0 Average: 0]

Related posts

Over v6.8.5 Pro APK

İhtiyacınız olan her şeyi hızlı ve zahmetsizce tasarlayın ve düzenleyin. Hemen alın ve şık...

Latest posts

Over v6.8.5 Pro APK

İhtiyacınız olan her şeyi hızlı ve zahmetsizce tasarlayın ve düzenleyin. Hemen alın ve şık...

Leave a Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir