Connect with us

Uncategorized

ENLİGHT PİXALOOP premium mod apk indir

Published

on

İsimPixaloop
İle uyumlu7.1
En son sürüm1.2.14
GeliştiriciLightricks Ltd.
Google bağlantısıcom.lightricks.pixaloop
FiyatBedava
Boyut104,72 MB
MODEvet
KategoriFotoğrafçılık

İNDİRMEK İÇİN: İNDİR 104 MB

ENLİGHT PİXALOOP HAKKINDA

Sosyal medya sitelerinin yükselişi, birçok insana daha bağlantılı bir deneyime ihtiyaç duydu. Bu sosyal medya siteleri sayesinde, her gün milyonlarca fotoğrafa binlerce fotoğraf yükledikçe fotoğraf bilincini artırdık. Şimdi, herkes fotoğraf yüklediğinden, daha sofistike olanlara olan ihtiyaç artmaya devam ediyor.

enlight-pixaloop-mod-apk

Enlight Pixaloop APK by Lightricks Ltd. Google Play Store’da 10 milyondan fazla indirilen popüler bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Ancak, bu sadece basit bir fotoğraf düzenleme uygulaması değil, bundan çok daha yetenekli! Fotoğraflarınızı 100 kat daha serin hale getirmek için onları işleyebilir ve onlara animasyon efektleri ekleyebilir. Şimdi bu, pek çok düzenleme uygulamasının rekabet edemeyeceği bir şey. Daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, okumaya devam edin!

Enlight Pixaloop nedir?

Bunu okuyorsanız, muhtemelen en az bir sosyal medya hesabına sahip olabilirsiniz. İster Facebook’ta ister Instagram’da olsun, içine bir profil resmi yüklemeniz gerekir. Hatta bazıları durumlarını güncellemek için sürekli olarak fotoğraf yükler. Ancak asıl mesele kalır, neredeyse herkes beslemelerinde harika fotoğraflar ister.

enlight-pixaloop-pro-ücretsiz-indirme

Enlight Pixaloop, sıkıcı fotoğraflarınızı harika bir şeye dönüştürebilen bir fotoğraf düzenleme ve animasyon uygulamasıdır. Bu uygulama, emrinizde bulunan çeşitli animasyon efektleri sayesinde temelde fotoğraflarınızı canlandırır. Arkadaşlarınızı, ailenizi ve hatta takipçilerinizi çarpıcı fotoğraflarla şaşırtın. Hatta Enlight Pixaloop’u indirdiğinizde bunları bir profesyonelin yaptığını bile düşünebilirler!

Ancak bu yalnızca tipik düzenleme uygulamanız değildir. Temel fotoğraf düzenleme araçlarının yanı sıra, aralarından seçim yapabileceğiniz tonlarca daha fazla efekt var. Bu uygulama için çok sayıda benzersiz katman, hareketli gökyüzü, filtre ve daha birçok özellik mevcuttur. Saç, dalgalar ve giysiler gibi daha fazla animasyon efekti de ekleyebilirsiniz. Bu uygulamada, asla yaratıcılığınız tükenmeyecek! Fotoğraflarınızı düzenlemenin pek çok yolu vardır, bu, bunu yapmayı çok eğlenceli hale getirir.

enlight-pixaloop-premium-apk

Genel olarak, Enlight Pixaloop’un kullanımı süper kolaydır, temiz bir arayüze ve daha fazlasını istemenize neden olacak birçok özelliğe sahiptir. Artık sosyal medya hesaplarınızdaki tüm fotoğraflarınız, Enlight Pixaloop sayesinde asla aynı olmayacak. Daha fazlasını merak ediyorsanız, özellikleri hakkında aşağıyı okuyun.

Enlight Pixaloop’un Özellikleri

Enlight Pixaloop, tipik fotoğraf düzenleme uygulamanız değildir. Bu uygulama, ortalama bir fotoğraf düzenleme uygulamanızdan çok daha yeteneklidir. Hâlâ ikna olmadıysanız, özelliklerini okuyun:

Kullanımı kolay – Uygulamalar, insanların hayatlarını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Ancak Enlight Pixaloop, çarpıcı fotoğrafları ücretsiz olarak oluşturmayı daha da kolaylaştırıyor! Bu uygulama ile, tam anlamıyla yeni başlayanlar bile burada ve orada sadece birkaç öğreticiyle düzenlemeye başlayabilir. Ancak çoğunlukla, uygulamanın sahip olduğu temiz arayüz ve basit yaklaşım sayesinde düzenleme işlemi son derece kolaydır. Yapmanız gereken ilk şey, fotoğrafları yükleyerek uygulamaya eklemektir. Ardından, denemeye ve istediğiniz çıktı için hangi efektlerin mükemmel olduğunu görmeye başlayabilirsiniz.

enlight-pixaloop-apk-yeni-güncelleme

Animasyonlar – Enlight Pixaloop’un gerçek gücü, fotoğraflarınızı canlı gösterme becerisinde yatar. Basit fotoğrafları nasıl çarpıcı animasyonlara dönüştüreceğinizi bilmiyorsanız, sadece bu uygulamayı kullanın. Burada durgun suları hareket ettirebilir, dispersiyon hareket efektleri, 3 boyutlu efektler ve daha fazlasını kolaylıkla oluşturabilirsiniz! Okları canlandırmalarını istediğiniz şekilde yönlendirecek ve animasyonlu efekt oluşturmak için bağlantı noktaları ayarlayacaksınız. Ardından, taşımak istemediğiniz bölümleri Dondur fırçasını kullanarak dondurun.

Arka planları düzenleme – Enlight Pixaloop ile ilgili bir diğer harika şey, arka planları zahmetsizce düzenlemenize izin vermesidir. Gökyüzünü hareket ettirin, bulutları hareket ettirin, renkli gün batımları ve zaman atlamalı olun. Sahip olduğunuz herhangi bir arka plan, muhtemelen Enlight Pixaloop’un yerleşik özelliklerini kullanarak onu düzenleyebilirsiniz. Ancak en iyi efektler için gökyüzü, dağlar ve sular gibi net arka planlara sahip fotoğrafları düzenlemelisiniz.

enlight-pixaloop-apk-son-sürüm

Kaplamalar – Enlight Pixaloop’un sahip olduğu diğer harika özellik, dahil edebileceğiniz çeşitli fotoğraf filtreleri ve eğlenceli kaplamalardır. Bu uygulamada, sıkıcı soluk görünen gökyüzünü çarpıcı gün batımlarına dönüştürebilirsiniz. Veya mevcut çeşitli kaplamalar arasından seçim yapabilir ve fotoğraflarınıza akçaağaç yaprağı efektleri ekleyebilirsiniz. Ya da fotoğrafın havasını kopyalayabilir ve efekti tamamlamak için daha koyu bir şey ekleyebilirsiniz.

Video efektleri – Enlight Pixaloop, erişilebilir bir uygulamada birinci sınıf özellikler sunar. Burada saç, bulutlar, dalgalar, giysiler ve daha fazlası gibi herhangi bir fotoğraf nesnesini canlandırabilirsiniz! Bunun yanı sıra, fotoğrafları kolayca değiştirmenize izin verecek destansı fotoğraflar da oluşturabilirsiniz. Normalde, bu efektleri yalnızca Adobe Premiere veya Final Cut gibi profesyonel video düzenleme yazılımlarında yapabilirsiniz. Ancak Enlight Pixaloop’un getirdiği ileri teknoloji sayesinde, herkesin fotoğrafları anında profesyonel görünebilir.

enlight-pixaloop-apk

Yüksek kaliteli dışa aktarım  Enlight Pixaloop fotoğrafları düzenlemenize izin verdiğinden, onları mümkün olan en yüksek kalitede dışa aktarmanıza da olanak tanır. Dışarıdaki bazı düzenleme uygulamaları fotoğraflarınızın kalitesini gerçekten mahvettiği için bu bir hayat kurtarıcıdır. Ancak Enlight Pixaloop ile fotoğraflarınızın kalitesini bile artırabilir! Tümünü Enlight Pixaloop’ta yapabildiğiniz zaman, fotoğraflarınızın kalitesini artırmak için üçüncü taraf bir uygulamaya gerek yok.

indir-enlight-pixaloop-for-android

Temiz Kullanıcı arayüzü – Enlight Pixaloop, tüm fotoğraf düzenleme ihtiyaçlarınız için kullanımı kolay bir minimal düzenleme arayüzüne sahiptir. Arayüz, fotoğraflarınıza kontrast sağlamak için siyah renktedir. Daha sonra araçlar, maksimum kontrol için kaydırıcıların hemen altında olacak şekilde aşağıdadır. Temiz tasarım ve minimal özellikler sayesinde burada fotoğrafları kolayca düzenleyebilirsiniz.

Enlight Pixaloop SSS

Enlight Pixaloop nedir?

Enlight Pixaloop, kullanıcının fotoğraflarını hareketli, gerçeğe yakın görüntülere dönüştürmesini sağlayan harika bir araçtır. Bu uygulama ile fotoğraflarınıza hayat vermeye çalışın.

Enlight Pixaloop ücretsiz mi?

Enlight Pixaloop’u herhangi bir cihaza indirmek ve yüklemek ücretsizdir. Ancak, kullanabileceğiniz mevcut özellikleri tanıtan ücretli abonelikler vardır.

Enlight Pixaloop ne kadar?

Pixaloop ile kullanılabilen 2 abonelik seçeneği vardır. Aylık veya yıllık abone olabilirsiniz. Ek olarak, kilidi açılan tüm premium özellikler için tek seferlik bir ücret ödeyebilirsiniz.

 • Aylık abonelik: 3,99 ABD doları
 • Yıllık Abonelik: 19.99 $
 • Yalnızca Bir Kez: 55,00 ABD Doları

Enlight Pixaloop güvenli mi?

Evet. Bundan daha fazlası yok. Pixaloop, herkesin indirmesi ve kullanması için inanılmaz derecede ücretsiz, güvenli ve kolay bir araçtır!

Pixaloop Android’de mevcut mu?

Evet öyle! Herhangi bir Android cihaz modeli 9.0 veya üstü, Pixaloop’u tam olarak kullanabilir. Mevcut yazılım sürümü, hala yeni olduğu için 1.0’dır.

Enlight Pixaloop nasıl kullanılır?

Kolay. İndirip yükledikten sonra uygulamayı açın. Animasyonunuza başlamak için “Yeni Proje” yi seçin. Kullanmak istediğiniz fotoğrafı seçin ve içe aktarın. Bu noktadan itibaren, seçim yapabileceğiniz çeşitli seçenekleriniz var. Ancak, animasyonlar oluşturmak için “canlandırma” aracını seçmeniz yeterlidir.

Enlight Pixaloop’a müzik ekleyebilir misiniz?

Evet yapabilirsin. Müzik eklemek için, Ayarlar uygulamanızda “Videoleap” öğesinden müziği açıp kapatmanız gerekir. Bu yapıldıktan sonra, cihazınızdan herhangi bir ses dosyası ekleyebilirsiniz.

Pixaloop aboneliğimi nasıl iptal ederim?

Maalesef, uygulamanın kaldırılması aboneliğinizi kaldırmaz. Şu adımları izlemeniz gerekecek:

 • Android cihazınızda Google Play Store’u açın.
 • Her zaman doğru Google Hesabı’nda oturum açtığınızdan emin olun.
 • Menü’ye ve ardından Abonelikler’e dokunun.
 • Pixaloop aboneliğini seçin.
 • İşlemi başlatmak için Aboneliği İptal Et’e dokunun.
 • Diğer talimatları izleyin.

Enlight Pixaloop Pro Mod APK – Premium yayında

Enlight Pixaloop, fotoğraflarınızı çarpıcı animasyonlara dönüştürmenizi sağlayan güçlü bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır! Bununla birlikte, premium sürüm maliyetlidir ancak daha fazla özellik ekler! Merak etmeyin, sadece premium modu şimdi indirin!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uncategorized

3uTools 2.53

Published

on

Boyut:   110MB

Lisans:   ÜCRETSİZ

Yayıncı:   Yayıncı

Yayınlanma Tarihi:   2020-10-27

Gönderim Tarihi:   2020-10-27

İşletim Sistemi:   Windows XP / Vista / 7 / 8.1 / 10 (32-Bit / 64-Bit)

İndirmeler:   19577

Popülerlik:   Popülerlik: 0/10

3uTools 2.53

110mb

Birçok iOS cihazı kullanıcısı, cihazlarını yönetmek için iTunes’a güvenir. Ancak, iTunes ile yapamayacağınız bazı şeyler var. Örneğin, cihazınızı jailbreak yapmak istiyorsanız, Apple yazılımı size yardımcı olmayacaktır. Neyse ki, iPhone’lar, iPad’ler ve iPod’lar dahil olmak üzere farklı iOS cihazlarını yönetmek için hepsi bir arada bir program olan 3uTools’u kullanabilirsiniz. Farklı dosya türlerini yönetmek, uygulamaları indirmek, bir iPhone’u ve diğer iOS cihazlarını flash ve jailbreak yapmak için kullanabilirsiniz.

3uTools’u kullanma

3uTools’u yüklemek nispeten basitti ve yazılımı ilk kez başlattığımızda, iOS cihazımızı bağlamamızı gerektiriyordu. Cihazımızı bağladıktan sonra, yazılım onu ​​algıladı ve üst kısımda üç sekme bulunan bir pencere açtı, “Cihazlar” sekmesi varsayılan olarak açıldı.

Sayfada cihazımızın bir resmi ve bununla ilgili bazı istatistikler gösteriliyordu. Ayrıntılar arasında cihaz ve model adları, iOS sürümü, depolama durumu, renk, pil seviyesi, jailbreak durumu, aktivasyon, ürün tipi, model ve seri numaraları, IMEI ve UDID yer alıyordu. Bazı ayrıntıları çevrimiçi olarak sorgulayabiliriz. “Daha Fazla” düğmesi, bir metin dosyasına kaydedebileceğimiz daha fazla bilgiye erişmemizi sağladı. Ayrıca, pencerenin sol tarafında, cihazımızı yeniden başlatmak veya kapatmak için düğmeler vardı.

“Flash Jailbreak” sekmesi, farklı işlevler için sekmeler de içeren bir sayfa açtı. “Kolay Flash” sekmesi, bize resmi aygıt yazılımı güncellemesini Apple hesabı kullanmadan indirme veya içe aktarma fırsatı verdi. Cihazımızın bilgisayara bağlı olduğu modu da gördük. Bir iPhone’u jailbreak yapmak istediğimizde kullandığımız normal, kurtarma veya DFU modunda bağlanabiliyorduk.

“Pro Flash” sekmesi, yanıp sönmek ve etkinleştirmek istediğimiz özel aygıt yazılımını seçmemizi sağlar. Bu görevleri yerine getirirken seçebileceğimiz birkaç seçenek vardı. “Jailbreak” sekmesi jailbreak görevlerine ayrıldı. Lütfen aracın şu anda iOS 9.1 ve üzeri jailbreak yapmadığını unutmayın. “Gelişmiş” sekmesi bize, Apple’ın artık desteklemediği eski aygıt yazılımını kullanan aygıtları kullanma fırsatı verdi.

Üç ana sekmeden sonuncusu, seçilen cihazlar için ürün yazılımını indirmeye ayrıldı. İndirmek istediğimiz ürün yazılımının jailbreak mi yoksa flash mı desteklediğini bir bakışta görebiliyorduk.

Sonuç

3uTools, bir uygulamayı indirip yüklemek veya bir iPhone’u jailbreak yapmak isteyip istemediğinize bakılmaksızın iOS cihazlarını yönetmek için hepsi bir arada yazılımdır. Program, bağlanmadan yanıp sönen iOS 4.0-9.3 ve 4.0-9.0.2 jailbreak’i destekler. Aracın düzgün çalışması için iTunes’u yüklemeniz gerekir.

Screenshot for: 3uTools 2.53

Yazılım Ürün Açıklaması

İOS cihazlarını yönetmek için hepsi bir arada yazılım.

Continue Reading

full indir

Kingo Android Root 1.5.8

Published

on

Boyut:   17MB

Lisans:   ÜCRETSİZ

Yayıncı:   Yayıncı 

Yayınlanma Tarihi:   2018-03-16

Gönderme Tarihi:   2018-03-16

İşletim Sistemi:   Windows XP SP2 / Vista / 7/8/10

İndirilme:   99394

Popülerlik:   Popülarite: 1/10

Kingo Android Root 1.5.8

17mb

Yazılım Ürün Açıklaması

Kingo Android Root, her Android kullanıcısına cihazlarını ücretsiz olarak rootlamak için en kolay ve en güvenli yolu sağlar.

Hemen hemen tüm Android modellerini ve sürümlerini destekler. Ayrıca, Android cihazınızdan tek tıklamayla kökü kaldırmak için yerleşik bir işlev içerir.

Desteklenen İşletim Sistemleri: Windows XP (SP2 veya üstü), Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10.

Continue Reading

Uncategorized

Synfig Animation Studio 1.4.0

Published

on

Boyut:   102MB

Lisans:   ÜCRETSİZ

Yayıncı:   Yayıncı 

Yayınlanma Tarihi:   2020-11-15

Gönderim Tarihi:   2020-11-15

İşletim Sistemi:   Windows XP / Vista / 7/8/10 (32-Bit / 64-Bit)

İndirilme:   111935

Popülerlik:   Popülarite: 1/10

Ekran görüntüsü: Synfig Animation Studio 1.4.0

Synfig Animation Studio 1.4.0

Download Link

64-Bit Download Link

Pahalı yazılımlar satın almak zorunda kalmadan 2D animasyon oluşturmayı düşündünüz mü? O halde Synfig Studio sizin için mükemmel seçimdir. Bu ücretsiz animasyon yazılımı, film kalitesinde animasyon oluşturmak için hem bitmap hem de vektör grafikleri kullanan mükemmel bir endüstriyel güçte çözüm sunar.

Özellikleri:

 • Geçici Çözünürlük Bağımsızlığı: Bilgisayar, animasyon ana karelerini otomatik olarak enterpolasyon yaparak yumuşak hareket oluşturur.
 • Uzamsal Çözünürlük Bağımsızlığı: Synfig Studio, öğeler büyük ölçüde vektör tabanlı olduğu için yerleşik bileşenlerde pikselleştirme oluşturmaz. Ek olarak, yazılım tüm katmanları parametrik olarak oluşturur; bu, projenizin hedef çözünürlüğünü değiştirseniz bile yalnızca içe aktarılan raster görüntülerde pikselleşmenin gerçekleştiği anlamına gelir.
 • Yüksek Dinamik Aralıklı Görüntüleme: HDRI işleme, görüntü hesaplamaları yaparken kayan nokta matematiğini kullanır ve tuvallerin daha geniş bir piksel parlaklığı aralığı hakkında dahili bir anlayışa sahip olmasına izin verir. Sonuç, iyileştirilmiş aydınlatma efektleri ve renk kompozisyonudur.
 • Sanatçı odaklı tasarım: Ücretsiz yazılım, özellikle animasyon için tasarlanmıştır.
 • Pentablet Dostu Araçlar: Tabletinize uyguladığınız basıncı ayarlayarak farklı türde hatlar oluşturabilirsiniz.
 • Katmanlar: Program, distorsiyonlar, fraktal, geometrik, dönüşümler, filtreler ve degradeler dahil olmak üzere farklı katman türleriyle uyumludur.
 • Yol tabanlı Degradeler: Synfig Studio, her kareye boyamak zorunda kalmadan 2B animasyona yumuşak gölgeleme eklemeyi kolaylaştıran degrade yollarını tam olarak destekler.

Synfig Studio’yu kullanma

Amatör animatörlerin zamandan tasarruf etmesini sağladığı için yukarıda bahsedilen son özellikten özellikle etkilendik. Mevcut bitmap ve vektör resimlerini içe aktarabildiklerinden ve programı daha kaliteli 2D animasyon oluşturmak için kullanabildiklerinden, animasyonlarını yapmak için gerekli tüm kareleri çizmek zorunda kalmayacaklar.

Program arayüzü tüm ekranı alır ve başlangıçta deneyimsizleri bunaltabilecek birkaç panel görüntüler. Ancak, bu yalnızca yazılımın deneyimli kullanıcılara bile uygun olduğu anlamına gelir. Program, neler yapabileceğinizi görmek için göz atabileceğiniz yerleşik örneklerle birlikte gelir. Ücretsiz animasyon yazılımı ayrıca endüstriyle ilgilenen herkese yardımcı olacak birçok öğretici sunar. Arayüzün biraz çözülmesi gerekiyor ama iyi çalışıyor.

Kullanıcı arayüzünde üç yüzer pencere bulunur:

 • Araç Kutusu: kontrol paneli görevi gören ana pencere
 • Tuval: çalışma yüzeyi
 • Paneller: çeşitli araçlar ve ayrıntılar için merkezi bir konum sunar

Synfig Studio vektör tabanlı olduğu için, çözünürlükten bağımsız olarak grafikler keskin ve pürüzsüz kalır. Farklı cihaz türleri ve ekran boyutları kullandığımızda bile keskin ve pürüzsüz kalan animasyonlar oluşturmamızı sağladı.

Yazılım Ürün Açıklaması

Synfig, daha az insan ve kaynakla uzun metrajlı film kalitesinde animasyon üretmek için sıfırdan tasarlanmış güçlü, endüstriyel güçte vektör tabanlı bir açık kaynaklı 2D animasyon yazılım paketidir.

2D Animasyon geleneksel olarak çok pahalıdır çünkü her kare elle çizilmelidir. Günümüzün dijital mürekkepleme ve boyama yazılımında bile, süreç hala her kareyi elle çizen bireylere dayanmaktadır. Bu zahmetli göreve “ara doldurma” denir.

Synfig, animatörün her kareyi ayrı ayrı çizmesi gerekmeden yumuşak, akıcı hareket üreterek manuel ara doldurma görevini ortadan kaldırır. Bu, daha yüksek kalitede sanat üretirken daha az kişiyle 2D animasyon üretmenizi sağlar.

Continue Reading

Trending