Connect with us

Uncategorized

JURASSİC MONSTER WORLD mod apk indir – sınırsız para hileli

Published

on

İsimJURASSİC MONSTER WORLD
İle uyumlu5.0
En son sürüm0.11.0
GeliştiriciAzur Interactive Games Limited
Google oyun bağlantısıcom.azurgames.dinosaurs
FiyatBedava
Boyut69.65 MB
MODEvet
KategoriAksiyon

Jurassic-0-11-0.apk

İNDİR 69.65 MB

Dosya-Obb-0-11-0.zip

İNDİR 552,45 MB

JURASSİC MONSTER WORLD HAKKINDA

Dinozorlar, milyonlarca yıl önce Dünya’ya hükmeden yaratıklardır. Çoğu vahşi, korkutucu ve saldırgandır. Milyonlarca yıldır yok olduktan sonra bile, bugün hala kültürümüzün bir parçası. Sayısız filmin, şovun ve hatta oyunun konusu.

jurassic-canavar-dünya-mod-apk

Jurassic Monster World, Azur Interactive Games Limited tarafından hazırlanmış bir aksiyon oyunudur. Bu oyun yalnızca Google Play Store’da 5 milyondan fazla indirildi! Bu yüzden bu oyun çok popüler ve günümüzde de popüler olmaya devam ediyor. Bu oyunda, dinozorlarla diğer insanlarla savaşmak için dinozorların yanında savaşacaksınız. Bunu yapmak her çocuğun hayalidir ve bu oyun sayesinde artık gerçek. Daha fazlasını öğrenmek için aşağıyı okuyun!

Jurassic Monster World nedir?

Bunu hayal edin, dinozorlarla dolu bir dünyadasınız ve hayatta kalmalısınız. Bunu nasıl yapıyorsun? Dinozorları evcilleştirerek ve tabii ki başkalarıyla savaşarak! Bu, çocukların dinozorlarla oynayabilmek ve savaşa katılabilmek için en büyük hayalidir. Jurassic Monster World sayesinde artık gerçek!

jurassic-canavar-dünya-apk-yeni-güncelleme

Bu oyun, daha önce hiç görmediğiniz bir 3D FPS’dir. Normalde, çoğu FPS oyunu yalnızca insandan insana mücadeleyi içerir. Ancak Jurassic Monster World’de dinozorlar var! Harikalarla dolu destansı bir dünyada 5 kişiyle savaşmak için 4 takım arkadaşıyla birlikte savaşın. Burada her şey mümkün. Gökyüzünde yüksekten uçan canavarlara bile binebilirsiniz. Tamamen mekanize, artırılmış veya organik bir sürüş yapmayı seçebilirsiniz! İnsanlarla çılgın ödüller için savaşırken canavarlarına komuta et! Bu dünyada hayatta kalabilir misin?

Jurassic Monster World’ün Özellikleri

Jurassic Monster World, tipik bir FPS oyununuz değil Eşsiz bir oyunun tüm özelliklerine sahiptir. Ancak yine de ikna olmadıysanız, işte özellikleri:

Eşsiz oyun – Hiç sürüşünüz olarak dinozorların yer aldığı bir FPS oyunu oynadınız mı? Sahip olmama ihtimalin çok yüksek! Jurassic Monster World tam da bu tür bir oyun. Bu oyunda, rakiplerle dolu geniş bir dünyada savaşırken dinozorlara binebilirsiniz. Çevik ve keskin nişancı olarak zafere giden yolda ilerleyin. Korkmayın, size yardım edecek müttefikleriniz var. Çıldırın ve içinizdeki canavarı serbest bırakın!

jurassic-canavar-dünya-apk-son-sürüm

Çok oyunculu – Bu oyunla ilgili en iyi şey, dünyanın dört bir yanındaki gerçek çevrimiçi oyuncularla savaşacak olmanızdır! Her maç, her biri ölümüne savaşan 5 kişilik 2 takımdan oluşur. Savaşın gidebileceği pek çok yol vardır, bu nedenle takım arkadaşlarınızla önceden bir strateji oluşturmak sizin yararınıza olacaktır.

Farklı yaratıklar – Jurassic Monster World’de 3 ana yaratık türü vardır: Tam Meta, Organik ve Artırılmış. Full Metal yaratıklar, biyolojik dokusu olmayan yapay zeka makineleridir. Bir enerji kalkanı ile donatılmıştır. Zenginleştirilmiş dinozorlar yarı insan ve makinedir. Son olarak, Organik dinozorlar, Jurassic Era’dan evrimleşmiş eski okul canavarlardır.

jurassic-canavar-dünya-apk-ücretsiz-indirme

Silahlar – Bu oyunda düşmanlarla savaşmak için kullanabileceğiniz pek çok silah var. Geleneksel silahlardan yeni nesil enerji patlayıcılarına kadar seçim yapın!

Grafikler – Grafikler açısından Jurassic Monster World, bir cep telefonunda sahip olabileceğiniz en iyi 3D tasarımlardan birine sahiptir. Devasa 3B dünya, bazı çok harika oyunlar sağlar. Dinozorların kendileri de destansı olsa da.

indir-jurassic-canavar-dünya-için-android

Kolay kontroller – Kontroller çoğu FPS oyunu kadar kolaydır. Ateşleme düğmesi sağ taraftayken ekranın sol tarafında sanal ped var.

Jurassic Monster World Mod APK İndir – Sınırsız para

Jurassic Monster World, şu anda oynayabileceğiniz eşsiz bir FPS oyunudur. Her dinozorun kilidini açmak istiyorsanız, sadece sınırsız para modunu indirin!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uncategorized

3uTools 2.53

Published

on

Boyut:   110MB

Lisans:   ÜCRETSİZ

Yayıncı:   Yayıncı

Yayınlanma Tarihi:   2020-10-27

Gönderim Tarihi:   2020-10-27

İşletim Sistemi:   Windows XP / Vista / 7 / 8.1 / 10 (32-Bit / 64-Bit)

İndirmeler:   19577

Popülerlik:   Popülerlik: 0/10

3uTools 2.53

110mb

Birçok iOS cihazı kullanıcısı, cihazlarını yönetmek için iTunes’a güvenir. Ancak, iTunes ile yapamayacağınız bazı şeyler var. Örneğin, cihazınızı jailbreak yapmak istiyorsanız, Apple yazılımı size yardımcı olmayacaktır. Neyse ki, iPhone’lar, iPad’ler ve iPod’lar dahil olmak üzere farklı iOS cihazlarını yönetmek için hepsi bir arada bir program olan 3uTools’u kullanabilirsiniz. Farklı dosya türlerini yönetmek, uygulamaları indirmek, bir iPhone’u ve diğer iOS cihazlarını flash ve jailbreak yapmak için kullanabilirsiniz.

3uTools’u kullanma

3uTools’u yüklemek nispeten basitti ve yazılımı ilk kez başlattığımızda, iOS cihazımızı bağlamamızı gerektiriyordu. Cihazımızı bağladıktan sonra, yazılım onu ​​algıladı ve üst kısımda üç sekme bulunan bir pencere açtı, “Cihazlar” sekmesi varsayılan olarak açıldı.

Sayfada cihazımızın bir resmi ve bununla ilgili bazı istatistikler gösteriliyordu. Ayrıntılar arasında cihaz ve model adları, iOS sürümü, depolama durumu, renk, pil seviyesi, jailbreak durumu, aktivasyon, ürün tipi, model ve seri numaraları, IMEI ve UDID yer alıyordu. Bazı ayrıntıları çevrimiçi olarak sorgulayabiliriz. “Daha Fazla” düğmesi, bir metin dosyasına kaydedebileceğimiz daha fazla bilgiye erişmemizi sağladı. Ayrıca, pencerenin sol tarafında, cihazımızı yeniden başlatmak veya kapatmak için düğmeler vardı.

“Flash Jailbreak” sekmesi, farklı işlevler için sekmeler de içeren bir sayfa açtı. “Kolay Flash” sekmesi, bize resmi aygıt yazılımı güncellemesini Apple hesabı kullanmadan indirme veya içe aktarma fırsatı verdi. Cihazımızın bilgisayara bağlı olduğu modu da gördük. Bir iPhone’u jailbreak yapmak istediğimizde kullandığımız normal, kurtarma veya DFU modunda bağlanabiliyorduk.

“Pro Flash” sekmesi, yanıp sönmek ve etkinleştirmek istediğimiz özel aygıt yazılımını seçmemizi sağlar. Bu görevleri yerine getirirken seçebileceğimiz birkaç seçenek vardı. “Jailbreak” sekmesi jailbreak görevlerine ayrıldı. Lütfen aracın şu anda iOS 9.1 ve üzeri jailbreak yapmadığını unutmayın. “Gelişmiş” sekmesi bize, Apple’ın artık desteklemediği eski aygıt yazılımını kullanan aygıtları kullanma fırsatı verdi.

Üç ana sekmeden sonuncusu, seçilen cihazlar için ürün yazılımını indirmeye ayrıldı. İndirmek istediğimiz ürün yazılımının jailbreak mi yoksa flash mı desteklediğini bir bakışta görebiliyorduk.

Sonuç

3uTools, bir uygulamayı indirip yüklemek veya bir iPhone’u jailbreak yapmak isteyip istemediğinize bakılmaksızın iOS cihazlarını yönetmek için hepsi bir arada yazılımdır. Program, bağlanmadan yanıp sönen iOS 4.0-9.3 ve 4.0-9.0.2 jailbreak’i destekler. Aracın düzgün çalışması için iTunes’u yüklemeniz gerekir.

Screenshot for: 3uTools 2.53

Yazılım Ürün Açıklaması

İOS cihazlarını yönetmek için hepsi bir arada yazılım.

Continue Reading

full indir

Kingo Android Root 1.5.8

Published

on

Boyut:   17MB

Lisans:   ÜCRETSİZ

Yayıncı:   Yayıncı 

Yayınlanma Tarihi:   2018-03-16

Gönderme Tarihi:   2018-03-16

İşletim Sistemi:   Windows XP SP2 / Vista / 7/8/10

İndirilme:   99394

Popülerlik:   Popülarite: 1/10

Kingo Android Root 1.5.8

17mb

Yazılım Ürün Açıklaması

Kingo Android Root, her Android kullanıcısına cihazlarını ücretsiz olarak rootlamak için en kolay ve en güvenli yolu sağlar.

Hemen hemen tüm Android modellerini ve sürümlerini destekler. Ayrıca, Android cihazınızdan tek tıklamayla kökü kaldırmak için yerleşik bir işlev içerir.

Desteklenen İşletim Sistemleri: Windows XP (SP2 veya üstü), Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10.

Continue Reading

Uncategorized

Synfig Animation Studio 1.4.0

Published

on

Boyut:   102MB

Lisans:   ÜCRETSİZ

Yayıncı:   Yayıncı 

Yayınlanma Tarihi:   2020-11-15

Gönderim Tarihi:   2020-11-15

İşletim Sistemi:   Windows XP / Vista / 7/8/10 (32-Bit / 64-Bit)

İndirilme:   111935

Popülerlik:   Popülarite: 1/10

Ekran görüntüsü: Synfig Animation Studio 1.4.0

Synfig Animation Studio 1.4.0

Download Link

64-Bit Download Link

Pahalı yazılımlar satın almak zorunda kalmadan 2D animasyon oluşturmayı düşündünüz mü? O halde Synfig Studio sizin için mükemmel seçimdir. Bu ücretsiz animasyon yazılımı, film kalitesinde animasyon oluşturmak için hem bitmap hem de vektör grafikleri kullanan mükemmel bir endüstriyel güçte çözüm sunar.

Özellikleri:

 • Geçici Çözünürlük Bağımsızlığı: Bilgisayar, animasyon ana karelerini otomatik olarak enterpolasyon yaparak yumuşak hareket oluşturur.
 • Uzamsal Çözünürlük Bağımsızlığı: Synfig Studio, öğeler büyük ölçüde vektör tabanlı olduğu için yerleşik bileşenlerde pikselleştirme oluşturmaz. Ek olarak, yazılım tüm katmanları parametrik olarak oluşturur; bu, projenizin hedef çözünürlüğünü değiştirseniz bile yalnızca içe aktarılan raster görüntülerde pikselleşmenin gerçekleştiği anlamına gelir.
 • Yüksek Dinamik Aralıklı Görüntüleme: HDRI işleme, görüntü hesaplamaları yaparken kayan nokta matematiğini kullanır ve tuvallerin daha geniş bir piksel parlaklığı aralığı hakkında dahili bir anlayışa sahip olmasına izin verir. Sonuç, iyileştirilmiş aydınlatma efektleri ve renk kompozisyonudur.
 • Sanatçı odaklı tasarım: Ücretsiz yazılım, özellikle animasyon için tasarlanmıştır.
 • Pentablet Dostu Araçlar: Tabletinize uyguladığınız basıncı ayarlayarak farklı türde hatlar oluşturabilirsiniz.
 • Katmanlar: Program, distorsiyonlar, fraktal, geometrik, dönüşümler, filtreler ve degradeler dahil olmak üzere farklı katman türleriyle uyumludur.
 • Yol tabanlı Degradeler: Synfig Studio, her kareye boyamak zorunda kalmadan 2B animasyona yumuşak gölgeleme eklemeyi kolaylaştıran degrade yollarını tam olarak destekler.

Synfig Studio’yu kullanma

Amatör animatörlerin zamandan tasarruf etmesini sağladığı için yukarıda bahsedilen son özellikten özellikle etkilendik. Mevcut bitmap ve vektör resimlerini içe aktarabildiklerinden ve programı daha kaliteli 2D animasyon oluşturmak için kullanabildiklerinden, animasyonlarını yapmak için gerekli tüm kareleri çizmek zorunda kalmayacaklar.

Program arayüzü tüm ekranı alır ve başlangıçta deneyimsizleri bunaltabilecek birkaç panel görüntüler. Ancak, bu yalnızca yazılımın deneyimli kullanıcılara bile uygun olduğu anlamına gelir. Program, neler yapabileceğinizi görmek için göz atabileceğiniz yerleşik örneklerle birlikte gelir. Ücretsiz animasyon yazılımı ayrıca endüstriyle ilgilenen herkese yardımcı olacak birçok öğretici sunar. Arayüzün biraz çözülmesi gerekiyor ama iyi çalışıyor.

Kullanıcı arayüzünde üç yüzer pencere bulunur:

 • Araç Kutusu: kontrol paneli görevi gören ana pencere
 • Tuval: çalışma yüzeyi
 • Paneller: çeşitli araçlar ve ayrıntılar için merkezi bir konum sunar

Synfig Studio vektör tabanlı olduğu için, çözünürlükten bağımsız olarak grafikler keskin ve pürüzsüz kalır. Farklı cihaz türleri ve ekran boyutları kullandığımızda bile keskin ve pürüzsüz kalan animasyonlar oluşturmamızı sağladı.

Yazılım Ürün Açıklaması

Synfig, daha az insan ve kaynakla uzun metrajlı film kalitesinde animasyon üretmek için sıfırdan tasarlanmış güçlü, endüstriyel güçte vektör tabanlı bir açık kaynaklı 2D animasyon yazılım paketidir.

2D Animasyon geleneksel olarak çok pahalıdır çünkü her kare elle çizilmelidir. Günümüzün dijital mürekkepleme ve boyama yazılımında bile, süreç hala her kareyi elle çizen bireylere dayanmaktadır. Bu zahmetli göreve “ara doldurma” denir.

Synfig, animatörün her kareyi ayrı ayrı çizmesi gerekmeden yumuşak, akıcı hareket üreterek manuel ara doldurma görevini ortadan kaldırır. Bu, daha yüksek kalitede sanat üretirken daha az kişiyle 2D animasyon üretmenizi sağlar.

Continue Reading

Trending

  Copyright © 2020 DontLoad

  "); $('#wpdmloginmodal-submit').html(llbl); grecaptcha.reset(); } else { $('#wpdmloginmodal-submit').html(wpdm_asset.spinner+" "+res.message); location.href = __lm_redirect_to; } } }); return false; }); $('body').on('click', 'form .alert-danger', function(){ $(this).slideUp(); }); $('body').on('click', '.wpdmloginmodal-trigger', function (e) { e.preventDefault(); if($(this).data('redirect') !== undefined) { __lm_redirect_to = $(this).data('redirect'); console.log(__lm_redirect_to); } $('#wpdmloginmodal').modal('show'); }); $('#wpdmloginmodal').on('shown.bs.modal', function (event) { var trigger = $(event.relatedTarget); console.log(trigger.data('redirect')); if(trigger.data('redirect') !== undefined) { __lm_redirect_to = trigger.data('redirect'); console.log(__lm_redirect_to); } $('#user_login').trigger('focus') }); $(window).keydown(function(event) { if(event.ctrlKey && event.keyCode === 76) { $('#wpdmloginmodal').modal('show'); /*console.log("Hey! Ctrl + "+event.keyCode);*/ event.preventDefault(); } }); });