JURASSİC MONSTER WORLD mod apk indir – sınırsız para hileli

İsimJURASSİC MONSTER WORLD
İle uyumlu5.0
En son sürüm0.11.0
GeliştiriciAzur Interactive Games Limited
Google oyun bağlantısıcom.azurgames.dinosaurs
FiyatBedava
Boyut69.65 MB
MODEvet
KategoriAksiyon

Jurassic-0-11-0.apk

İNDİR 69.65 MB

Dosya-Obb-0-11-0.zip

İNDİR 552,45 MB

JURASSİC MONSTER WORLD HAKKINDA

Dinozorlar, milyonlarca yıl önce Dünya’ya hükmeden yaratıklardır. Çoğu vahşi, korkutucu ve saldırgandır. Milyonlarca yıldır yok olduktan sonra bile, bugün hala kültürümüzün bir parçası. Sayısız filmin, şovun ve hatta oyunun konusu.

Jurassic Monster World, Azur Interactive Games Limited tarafından hazırlanmış bir aksiyon oyunudur. Bu oyun yalnızca Google Play Store’da 5 milyondan fazla indirildi! Bu yüzden bu oyun çok popüler ve günümüzde de popüler olmaya devam ediyor. Bu oyunda, dinozorlarla diğer insanlarla savaşmak için dinozorların yanında savaşacaksınız. Bunu yapmak her çocuğun hayalidir ve bu oyun sayesinde artık gerçek. Daha fazlasını öğrenmek için aşağıyı okuyun!

Jurassic Monster World nedir?

Bunu hayal edin, dinozorlarla dolu bir dünyadasınız ve hayatta kalmalısınız. Bunu nasıl yapıyorsun? Dinozorları evcilleştirerek ve tabii ki başkalarıyla savaşarak! Bu, çocukların dinozorlarla oynayabilmek ve savaşa katılabilmek için en büyük hayalidir. Jurassic Monster World sayesinde artık gerçek!

Bu oyun, daha önce hiç görmediğiniz bir 3D FPS’dir. Normalde, çoğu FPS oyunu yalnızca insandan insana mücadeleyi içerir. Ancak Jurassic Monster World’de dinozorlar var! Harikalarla dolu destansı bir dünyada 5 kişiyle savaşmak için 4 takım arkadaşıyla birlikte savaşın. Burada her şey mümkün. Gökyüzünde yüksekten uçan canavarlara bile binebilirsiniz. Tamamen mekanize, artırılmış veya organik bir sürüş yapmayı seçebilirsiniz! İnsanlarla çılgın ödüller için savaşırken canavarlarına komuta et! Bu dünyada hayatta kalabilir misin?

Jurassic Monster World’ün Özellikleri

Jurassic Monster World, tipik bir FPS oyununuz değil Eşsiz bir oyunun tüm özelliklerine sahiptir. Ancak yine de ikna olmadıysanız, işte özellikleri:

Eşsiz oyun – Hiç sürüşünüz olarak dinozorların yer aldığı bir FPS oyunu oynadınız mı? Sahip olmama ihtimalin çok yüksek! Jurassic Monster World tam da bu tür bir oyun. Bu oyunda, rakiplerle dolu geniş bir dünyada savaşırken dinozorlara binebilirsiniz. Çevik ve keskin nişancı olarak zafere giden yolda ilerleyin. Korkmayın, size yardım edecek müttefikleriniz var. Çıldırın ve içinizdeki canavarı serbest bırakın!

Çok oyunculu – Bu oyunla ilgili en iyi şey, dünyanın dört bir yanındaki gerçek çevrimiçi oyuncularla savaşacak olmanızdır! Her maç, her biri ölümüne savaşan 5 kişilik 2 takımdan oluşur. Savaşın gidebileceği pek çok yol vardır, bu nedenle takım arkadaşlarınızla önceden bir strateji oluşturmak sizin yararınıza olacaktır.

Farklı yaratıklar – Jurassic Monster World’de 3 ana yaratık türü vardır: Tam Meta, Organik ve Artırılmış. Full Metal yaratıklar, biyolojik dokusu olmayan yapay zeka makineleridir. Bir enerji kalkanı ile donatılmıştır. Zenginleştirilmiş dinozorlar yarı insan ve makinedir. Son olarak, Organik dinozorlar, Jurassic Era’dan evrimleşmiş eski okul canavarlardır.

Silahlar – Bu oyunda düşmanlarla savaşmak için kullanabileceğiniz pek çok silah var. Geleneksel silahlardan yeni nesil enerji patlayıcılarına kadar seçim yapın!

Grafikler – Grafikler açısından Jurassic Monster World, bir cep telefonunda sahip olabileceğiniz en iyi 3D tasarımlardan birine sahiptir. Devasa 3B dünya, bazı çok harika oyunlar sağlar. Dinozorların kendileri de destansı olsa da.

Kolay kontroller – Kontroller çoğu FPS oyunu kadar kolaydır. Ateşleme düğmesi sağ taraftayken ekranın sol tarafında sanal ped var.

Jurassic Monster World Mod APK İndir – Sınırsız para

Jurassic Monster World, şu anda oynayabileceğiniz eşsiz bir FPS oyunudur. Her dinozorun kilidini açmak istiyorsanız, sadece sınırsız para modunu indirin!

Ziyaretçi Oyları Siteye Yön Verir Değerlendirmelisin!
[Total: 0 Average: 0]

Related posts

Over v6.8.5 Pro APK

İhtiyacınız olan her şeyi hızlı ve zahmetsizce tasarlayın ve düzenleyin. Hemen alın ve şık...

Latest posts

Over v6.8.5 Pro APK

İhtiyacınız olan her şeyi hızlı ve zahmetsizce tasarlayın ve düzenleyin. Hemen alın ve şık...

Leave a Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir