Youtube Music Sınırsız Premium MOD APK indir

İsimYoutube müzik
İle uyumluFARKLILIK GÖSTERMEKTE
En son sürüm3.86.51
GeliştiriciGoogle LLC
Google bağlantısıcom.google.android.apps.youtube.music
FiyatBedava
Boyut20.56 MB
MODEvet
KategoriMüzik ve ses

  1. MicroG’yi yükleyin
  2. YouTube Music’i yükleyin
  3. Hesabınıza giriş yapın

Youtube-Music-3-86-51-Mod.apk

DOWNLOAD 31 MB

File-Microg-Youtube.apk

DOWNLOAD 6 MB

YOUTUBE MÜZİK HAKKINDA HERŞEY

Müzik akışı son yıllarda yeni bir norm haline geldi. Netflix, Hulu ve benzerleri gibi diğer yayın platformlarının yükselişi sayesinde akış uygulamaları artmaya devam edecek. Müzik akışı yeni değil, Spotify 2006’dan beri var. Ancak son zamanlarda, birçok müzik akışı uygulaması, akış popülerliğinden yararlanarak ortaya çıkıyor.

Bunlardan biri, YouTube Müzik akışı uygulamasıdır. Google’ın bu premium müzik akışı uygulaması, yalnızca Google Play Store’da 100 milyondan fazla indirildi. Bu sadece YouTube’un ne kadar popüler olduğunu ve günümüzde yayın platformlarının ne kadar popüler olduğunu gösteriyor. Ancak YouTube Müzik, basit bir müzik akışı uygulamasından daha fazlasıdır. Bundan çok daha fazlasını yapabilir! Bu uygulama hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

YouTube Müzik nedir?

Bu müzik akışı uygulamalarının varlığından önce, müzikleri YouTube, radyo, CD’ler aracılığıyla veya telefonlarımıza indirerek dinlerdik. Ancak bunların hepsinin kendi sınırlamaları var ve günümüzde insanlar müzik indirme zahmetine giremiyor.

Ancak internetin bize getirdiği yenilik sayesinde artık müzik akışı uygulamalarımız var. Bu uygulamaları müziğin Netlfix’i olarak düşünün, böylece en sevdiğimiz müziği kesintisiz olarak ve istediğimiz yerde dinleyebiliriz. Şimdi, Google da gruba katıldı ve kendi müziklerini yayınladı – YouTube Music.

Açıkçası, bu bir akış uygulamasıdır, bu yüzden yüzlerce ve binlerce müziği sınırsız dinlemenizi sağlar. Bu, istemiyorsanız bunları indirmenize gerek olmadığı ve uygulamayı teorik olarak nerede olursanız olun – veri / internet bağlantınız olduğu sürece – kullanabileceğiniz anlamına gelir. Ancak bunun dışında, uygulama zevklerinize ve tercihlerinize göre müzik keşfetmek gibi birçok özelliğe de sahiptir.

Genel olarak, YouTube Müzik sayesinde kesintisiz ve sınırsız müzik dinleyebilirsiniz. Bu uygulamanın bir başka şık özelliği, müziğinizi sadece sözlerini girerek aramanıza izin vermesidir. Ancak genel olarak, size verebileceği en iyi özellik, zevklerinize uygun yeni müzikler keşfetmenize olanak sağlamasıdır. Bu, diğer müzik dinleme yöntemlerinin size sağlayamayacağı bir özelliktir. Merak ediyorsanız, aşağıyı okuyun!

YouTube Müzik’in Özellikleri

YouTube Müzik, tipik müzik akışı uygulamanız değildir. Spotify ile karşılaştırdıktan sonra bile bahsetmeye değer bazı özelliklere sahip. Bununla birlikte, işte özellikler:

Arka Planda Oynatma – İnterneti özellikle YouTube’u uzun süredir kullanıyorsanız, arka planda YouTube videolarını oynatamamanın ne kadar can sıkıcı olduğunu bilirsiniz. Bu, telefonlarında çoklu görev yaparken sadece müzik dinlemek isteyen çoğu insan için bir cankurtaran. Elbette, indirdiğiniz müzikleri başka şeyler yaparken telefonunuzda çalabilirsiniz, ancak bununla YouTube Müzik’in özelliklerine sahip olamazsınız, değil mi?

Reklam yok – Çoğu insanın kötü müzikten daha çok nefret ettiği başka bir şey de sinir bozucu reklamlar! YouTube müzik videolarını dinlediğinizde sorun budur çünkü özellikle daha uzun videolar için çok fazla reklam vardır. Ancak YouTube Music Premium’da hiçbir reklam sizi rahatsız edemez. Bu, uzun süre devam edecek reklamsız bir müzik deneyiminin keyfini çıkarabileceğiniz anlamına gelir. Müziği indirmenize gerek yok çünkü birden fazla reklamın birdenbire ortaya çıkması ve hisleri mahvetmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmadan yayın yapabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli Ses – Elbette YouTube’dan müzik indirebilir ve her gün arayabilirsiniz. Ancak bu yöntemle ilgili sorun, bazen mümkün olan en iyi ses kalitesine sahip olmanıza izin vermemesidir. Bu nedenle müzik deneyimi, YouTube Music’i kullandığınızda olduğu kadar keyifli olmayacak! YouTube Müzik’te müzik mümkün olan en yüksek kalitededir, çünkü YouTube onların orada olmaları için lisans satın almıştır. Bu, müzik sevginizi kesintiye uğratan hiçbir şey için endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir.

İndir – Akış platformları henüz popüler olmadığında, insanlar şarkıları üçüncü taraf bir uygulama aracılığıyla indirirlerdi. Ama şimdi YouTube Müzik sayesinde müziği doğrudan uygulamadan indirebilirsiniz! Dinlediğiniz gibi ve internet bağlantısı olmasa bile dinlemek mi istiyorsunuz? Sadece ücretsiz indirin! Bu, veri kullanımından da tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Şarkı Sözlerini Ara – Bazen alışveriş merkezinde veya radyoda olduğu gibi maviden gelen akılda kalıcı şarkılar duyuyoruz. Ama şarkıyı aramaya çalıştığımızda ismini bilmiyoruz. Bu büyük bir problem çünkü bu yapılması çok can sıkıcı bir şey.

Keşfedin – Spotify dışında YouTube Music, veritabanında milyonlarca müziğe sahiptir! Ve ayrıca sık sık güncellenir, böylece her gün yeni müzikler bekleyebilirsiniz. Ve YouTube çok büyük bir arama motoru olduğu için, muhtemelen burada hayatınız boyunca dinleyebileceğinizden daha fazla müzik olacaktır. Hiçbir yerde aramanıza gerek yok, kategorilere ve tercihlerinize göre arama yapabilirsiniz. Bu senin seçimin!

Öneriler – YouTube Music’i bu kadar akıllı bir akış platformu yapan şey, tercihlerinize göre öneriler oluşturmasıdır. YouTube bunu iyi yapıyor, bu nedenle bu özelliğin YouTube Müzik’te de olması mantıklı. Temel olarak, önerileriniz konumunuz, kullanıcı kullanımınız ve diğer birçok faktör gibi belirli faktörlere dayanmaktadır. Listenizdeki müzik de önerilerinizde göreceğiniz şeylere katkıda bulunur. YouTube Müzik algoritması bu şekilde çalışır.

Ekolayzer – Bu, herhangi bir müzik çalarda bir standarttır, ancak ekolayzırı düzenleme ve duymak istediklerinizi ayarlama yeteneği.

Kısıtlama modu – YouTube Müzik’te, başkalarının diğer kullanıcılar tarafından işaretlediği uygunsuz içeriği gizleyebilirsiniz. Bu, platform içinde her şeyin hala güvende olmasını sağlayacaktır.

Ziyaretçi Oyları Siteye Yön Verir Değerlendirmelisin!
[Total: 0 Average: 0]

Related posts

Over v6.8.5 Pro APK

İhtiyacınız olan her şeyi hızlı ve zahmetsizce tasarlayın ve düzenleyin. Hemen alın ve şık...

Latest posts

Over v6.8.5 Pro APK

İhtiyacınız olan her şeyi hızlı ve zahmetsizce tasarlayın ve düzenleyin. Hemen alın ve şık...

Leave a Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir