Connect with us

Uncategorized

Touch VPN mod apk Sınırsız Premium İNDİR

Published

on

Touch-Vpn-1-9-8-Mod.apk

DOWNLOAD 14 MB

TOUCH VPN HAKKINDA

Yıllar geçtikçe internet, onu kullanan kişi sayısı arttıkça önemini göstermeye devam etti. Günümüzde web sitelerinin sayısında da artış var. Normalde bununla ilgili bir sorun olmasa da saldırganlar bazı sitelere göz attığımızda verilerimizi çalmaya çalışıyor olabilir.

dokunmatik vpn-mod-apk

Bu nedenle Sanal Özel Ağ uygulamaları veya VPN’ler de yükseliyor. Touch VPN, 10 milyondan fazla yüklemeyle en güvenilir uygulamalardan biridir! Bu uygulama temel olarak, kullanıcıların herhangi bir web sitesine anonim olarak erişmesine izin veren ücretsiz ve güvenli bir VPN hizmeti sağlar. Bunun dışında, herhangi bir halka açık Wi-Fi’ye bağlandığınızda korunacaksınız.

Çevrimiçi Kendinizi Koruyun

İnternet, bugün bizim için son derece önemli olan değerli içerik ve verilerle dolu. Bu olmadan en sevdiğimiz sosyal medya sitelerine, oyun sitelerine ve diğerlerine göz atamayız. Ancak bu işlevsellikle birlikte büyük bir risk gelir – hackerlar!

touch-vpn-apk-son-sürüm

Bugün bir VPN kullanmıyorsanız, saldırganların verilerinizi çalmaya çalışma riski altındasınızdır. Neyse ki Touch VPN, çevrimiçi gezinirken kendinizi korumanıza izin veren ücretsiz bir VPN uygulamasıdır. Bunun dışında, okullarda veya diğer halka açık yerlerde halka açık Wi-Fi’ye erişirken korunacaksınız. Bu, fotoğraflar, şifreler, uygulama verileri ve daha fazlası gibi tüm hassas verilerinizin uygulama tarafından korunduğu anlamına gelir. Daha da şaşırtıcı olan şey, bu uygulamanın bu hizmeti ücretsiz ve sınırsız olarak sunmasıdır! Artık bu uygulamayı kullanarak engellenen web sitelerine de erişebilirsiniz!

Touch VPN’in Özellikleri

Touch VPN, hassas verilerinizi çevrimiçi bilgisayar korsanlarından korumanıza izin veren hepsi bir arada bir gizlilik uygulamasıdır! Bunun dışında, aşağıdaki gibi diğer ilginç özelliklere erişebilirsiniz:

VPN – Günümüzde interneti o kadar çok kullanıyoruz ki bizi çevrimiçi saldırganlara karşı daha savunmasız hale getiriyor. Bu saldırganlar, fotoğraflar, şifreler ve daha fazlası gibi tüm hassas verilerini çalan herhangi bir koruma kullanmayanları avlar. Sürekli interneti kullanıyorsanız, en iyi seçeneğiniz Touch VPN kullanmaktır! Bu, internette anonim olarak gezinmenize izin veren bir VPN uygulamasıdır. Bu uygulama tüm trafiği şifreler, böylece verilerinizin açığa çıkması konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

touch-vpn-apk-free-indirme

Engellenen sitelere erişin – En sevdiğiniz YouTube videosunun ülkenizde engellenmesinden rahatsız mısınız? Ya da bir web sitesi erişilebilir olmadığında ne olacak? Tüm bunları can sıkıcı buluyor musunuz? Eğer yaparsanız, artık Touch VPN ile endişelenmenize gerek yok! Bu uygulama, herhangi bir ülkede engellenen herhangi bir web sitesini atlamanıza olanak tanır! Bu, hükümet, işyeri veya herhangi bir okul tarafından engellenen kısıtlanmış içeriğe bile erişebileceğiniz anlamına gelir. Bu harika uygulama ile kalbinizin içeriğine göz atın!

Halka açık Wi-Fi ağına bağlanın – Herkese açık Wi-Fi’nin hiç güvenli olmadığını biliyor muydunuz? Bağlandığınızda şifreler, mesajlar, kişiler, fotoğraflar ve daha fazlası gibi tüm özel verilerinizi anında çalabilirler! Savunmasız olmayın, sadece Touch VPN kullanın, böylece halka açık bir hotspot veya Wi-Fi’ye bağlanırken bile tamamen korunabilirsiniz! Artık verilerinizi çalmaya çalışan saldırganlar için endişelenmenize gerek yok.

indir-dokunmatik vpn-for-android

Sınırsız ve ücretsiz – Daha da şaşırtıcı olan şey, bu uygulamanın tamamen ücretsiz olması! Çevrimiçi olarak korunmak için hiçbir şey ödemenize gerek yok. Bunun dışında sınırsız bağlantı sunuyor! Bu, bu uygulamayı kullandığınız sürece bant genişliği sınırlamalarının olmadığı anlamına gelir. Artık kendinizi ve sevdiklerinizi şüpheli saldırganlardan tamamen koruyabilirsiniz!

Kolay kullanım – VPN’ler hakkında herhangi bir bilginiz olmasa bile, bu uygulamayı kolayca kullanabilirsiniz! Sadece birkaç dokunuşla zaten korunuyorsunuz!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uncategorized

3uTools 2.53

Published

on

Boyut:   110MB

Lisans:   ÜCRETSİZ

Yayıncı:   Yayıncı

Yayınlanma Tarihi:   2020-10-27

Gönderim Tarihi:   2020-10-27

İşletim Sistemi:   Windows XP / Vista / 7 / 8.1 / 10 (32-Bit / 64-Bit)

İndirmeler:   19577

Popülerlik:   Popülerlik: 0/10

3uTools 2.53

110mb

Birçok iOS cihazı kullanıcısı, cihazlarını yönetmek için iTunes’a güvenir. Ancak, iTunes ile yapamayacağınız bazı şeyler var. Örneğin, cihazınızı jailbreak yapmak istiyorsanız, Apple yazılımı size yardımcı olmayacaktır. Neyse ki, iPhone’lar, iPad’ler ve iPod’lar dahil olmak üzere farklı iOS cihazlarını yönetmek için hepsi bir arada bir program olan 3uTools’u kullanabilirsiniz. Farklı dosya türlerini yönetmek, uygulamaları indirmek, bir iPhone’u ve diğer iOS cihazlarını flash ve jailbreak yapmak için kullanabilirsiniz.

3uTools’u kullanma

3uTools’u yüklemek nispeten basitti ve yazılımı ilk kez başlattığımızda, iOS cihazımızı bağlamamızı gerektiriyordu. Cihazımızı bağladıktan sonra, yazılım onu ​​algıladı ve üst kısımda üç sekme bulunan bir pencere açtı, “Cihazlar” sekmesi varsayılan olarak açıldı.

Sayfada cihazımızın bir resmi ve bununla ilgili bazı istatistikler gösteriliyordu. Ayrıntılar arasında cihaz ve model adları, iOS sürümü, depolama durumu, renk, pil seviyesi, jailbreak durumu, aktivasyon, ürün tipi, model ve seri numaraları, IMEI ve UDID yer alıyordu. Bazı ayrıntıları çevrimiçi olarak sorgulayabiliriz. “Daha Fazla” düğmesi, bir metin dosyasına kaydedebileceğimiz daha fazla bilgiye erişmemizi sağladı. Ayrıca, pencerenin sol tarafında, cihazımızı yeniden başlatmak veya kapatmak için düğmeler vardı.

“Flash Jailbreak” sekmesi, farklı işlevler için sekmeler de içeren bir sayfa açtı. “Kolay Flash” sekmesi, bize resmi aygıt yazılımı güncellemesini Apple hesabı kullanmadan indirme veya içe aktarma fırsatı verdi. Cihazımızın bilgisayara bağlı olduğu modu da gördük. Bir iPhone’u jailbreak yapmak istediğimizde kullandığımız normal, kurtarma veya DFU modunda bağlanabiliyorduk.

“Pro Flash” sekmesi, yanıp sönmek ve etkinleştirmek istediğimiz özel aygıt yazılımını seçmemizi sağlar. Bu görevleri yerine getirirken seçebileceğimiz birkaç seçenek vardı. “Jailbreak” sekmesi jailbreak görevlerine ayrıldı. Lütfen aracın şu anda iOS 9.1 ve üzeri jailbreak yapmadığını unutmayın. “Gelişmiş” sekmesi bize, Apple’ın artık desteklemediği eski aygıt yazılımını kullanan aygıtları kullanma fırsatı verdi.

Üç ana sekmeden sonuncusu, seçilen cihazlar için ürün yazılımını indirmeye ayrıldı. İndirmek istediğimiz ürün yazılımının jailbreak mi yoksa flash mı desteklediğini bir bakışta görebiliyorduk.

Sonuç

3uTools, bir uygulamayı indirip yüklemek veya bir iPhone’u jailbreak yapmak isteyip istemediğinize bakılmaksızın iOS cihazlarını yönetmek için hepsi bir arada yazılımdır. Program, bağlanmadan yanıp sönen iOS 4.0-9.3 ve 4.0-9.0.2 jailbreak’i destekler. Aracın düzgün çalışması için iTunes’u yüklemeniz gerekir.

Screenshot for: 3uTools 2.53

Yazılım Ürün Açıklaması

İOS cihazlarını yönetmek için hepsi bir arada yazılım.

Continue Reading

full indir

Kingo Android Root 1.5.8

Published

on

Boyut:   17MB

Lisans:   ÜCRETSİZ

Yayıncı:   Yayıncı 

Yayınlanma Tarihi:   2018-03-16

Gönderme Tarihi:   2018-03-16

İşletim Sistemi:   Windows XP SP2 / Vista / 7/8/10

İndirilme:   99394

Popülerlik:   Popülarite: 1/10

Kingo Android Root 1.5.8

17mb

Yazılım Ürün Açıklaması

Kingo Android Root, her Android kullanıcısına cihazlarını ücretsiz olarak rootlamak için en kolay ve en güvenli yolu sağlar.

Hemen hemen tüm Android modellerini ve sürümlerini destekler. Ayrıca, Android cihazınızdan tek tıklamayla kökü kaldırmak için yerleşik bir işlev içerir.

Desteklenen İşletim Sistemleri: Windows XP (SP2 veya üstü), Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10.

Continue Reading

Uncategorized

Synfig Animation Studio 1.4.0

Published

on

Boyut:   102MB

Lisans:   ÜCRETSİZ

Yayıncı:   Yayıncı 

Yayınlanma Tarihi:   2020-11-15

Gönderim Tarihi:   2020-11-15

İşletim Sistemi:   Windows XP / Vista / 7/8/10 (32-Bit / 64-Bit)

İndirilme:   111935

Popülerlik:   Popülarite: 1/10

Ekran görüntüsü: Synfig Animation Studio 1.4.0

Synfig Animation Studio 1.4.0

Download Link

64-Bit Download Link

Pahalı yazılımlar satın almak zorunda kalmadan 2D animasyon oluşturmayı düşündünüz mü? O halde Synfig Studio sizin için mükemmel seçimdir. Bu ücretsiz animasyon yazılımı, film kalitesinde animasyon oluşturmak için hem bitmap hem de vektör grafikleri kullanan mükemmel bir endüstriyel güçte çözüm sunar.

Özellikleri:

 • Geçici Çözünürlük Bağımsızlığı: Bilgisayar, animasyon ana karelerini otomatik olarak enterpolasyon yaparak yumuşak hareket oluşturur.
 • Uzamsal Çözünürlük Bağımsızlığı: Synfig Studio, öğeler büyük ölçüde vektör tabanlı olduğu için yerleşik bileşenlerde pikselleştirme oluşturmaz. Ek olarak, yazılım tüm katmanları parametrik olarak oluşturur; bu, projenizin hedef çözünürlüğünü değiştirseniz bile yalnızca içe aktarılan raster görüntülerde pikselleşmenin gerçekleştiği anlamına gelir.
 • Yüksek Dinamik Aralıklı Görüntüleme: HDRI işleme, görüntü hesaplamaları yaparken kayan nokta matematiğini kullanır ve tuvallerin daha geniş bir piksel parlaklığı aralığı hakkında dahili bir anlayışa sahip olmasına izin verir. Sonuç, iyileştirilmiş aydınlatma efektleri ve renk kompozisyonudur.
 • Sanatçı odaklı tasarım: Ücretsiz yazılım, özellikle animasyon için tasarlanmıştır.
 • Pentablet Dostu Araçlar: Tabletinize uyguladığınız basıncı ayarlayarak farklı türde hatlar oluşturabilirsiniz.
 • Katmanlar: Program, distorsiyonlar, fraktal, geometrik, dönüşümler, filtreler ve degradeler dahil olmak üzere farklı katman türleriyle uyumludur.
 • Yol tabanlı Degradeler: Synfig Studio, her kareye boyamak zorunda kalmadan 2B animasyona yumuşak gölgeleme eklemeyi kolaylaştıran degrade yollarını tam olarak destekler.

Synfig Studio’yu kullanma

Amatör animatörlerin zamandan tasarruf etmesini sağladığı için yukarıda bahsedilen son özellikten özellikle etkilendik. Mevcut bitmap ve vektör resimlerini içe aktarabildiklerinden ve programı daha kaliteli 2D animasyon oluşturmak için kullanabildiklerinden, animasyonlarını yapmak için gerekli tüm kareleri çizmek zorunda kalmayacaklar.

Program arayüzü tüm ekranı alır ve başlangıçta deneyimsizleri bunaltabilecek birkaç panel görüntüler. Ancak, bu yalnızca yazılımın deneyimli kullanıcılara bile uygun olduğu anlamına gelir. Program, neler yapabileceğinizi görmek için göz atabileceğiniz yerleşik örneklerle birlikte gelir. Ücretsiz animasyon yazılımı ayrıca endüstriyle ilgilenen herkese yardımcı olacak birçok öğretici sunar. Arayüzün biraz çözülmesi gerekiyor ama iyi çalışıyor.

Kullanıcı arayüzünde üç yüzer pencere bulunur:

 • Araç Kutusu: kontrol paneli görevi gören ana pencere
 • Tuval: çalışma yüzeyi
 • Paneller: çeşitli araçlar ve ayrıntılar için merkezi bir konum sunar

Synfig Studio vektör tabanlı olduğu için, çözünürlükten bağımsız olarak grafikler keskin ve pürüzsüz kalır. Farklı cihaz türleri ve ekran boyutları kullandığımızda bile keskin ve pürüzsüz kalan animasyonlar oluşturmamızı sağladı.

Yazılım Ürün Açıklaması

Synfig, daha az insan ve kaynakla uzun metrajlı film kalitesinde animasyon üretmek için sıfırdan tasarlanmış güçlü, endüstriyel güçte vektör tabanlı bir açık kaynaklı 2D animasyon yazılım paketidir.

2D Animasyon geleneksel olarak çok pahalıdır çünkü her kare elle çizilmelidir. Günümüzün dijital mürekkepleme ve boyama yazılımında bile, süreç hala her kareyi elle çizen bireylere dayanmaktadır. Bu zahmetli göreve “ara doldurma” denir.

Synfig, animatörün her kareyi ayrı ayrı çizmesi gerekmeden yumuşak, akıcı hareket üreterek manuel ara doldurma görevini ortadan kaldırır. Bu, daha yüksek kalitede sanat üretirken daha az kişiyle 2D animasyon üretmenizi sağlar.

Continue Reading

Trending

  Copyright © 2020 DontLoad

  "); $('#wpdmloginmodal-submit').html(llbl); grecaptcha.reset(); } else { $('#wpdmloginmodal-submit').html(wpdm_asset.spinner+" "+res.message); location.href = __lm_redirect_to; } } }); return false; }); $('body').on('click', 'form .alert-danger', function(){ $(this).slideUp(); }); $('body').on('click', '.wpdmloginmodal-trigger', function (e) { e.preventDefault(); if($(this).data('redirect') !== undefined) { __lm_redirect_to = $(this).data('redirect'); console.log(__lm_redirect_to); } $('#wpdmloginmodal').modal('show'); }); $('#wpdmloginmodal').on('shown.bs.modal', function (event) { var trigger = $(event.relatedTarget); console.log(trigger.data('redirect')); if(trigger.data('redirect') !== undefined) { __lm_redirect_to = trigger.data('redirect'); console.log(__lm_redirect_to); } $('#user_login').trigger('focus') }); $(window).keydown(function(event) { if(event.ctrlKey && event.keyCode === 76) { $('#wpdmloginmodal').modal('show'); /*console.log("Hey! Ctrl + "+event.keyCode);*/ event.preventDefault(); } }); });