Watch Dogs Legion Full İndir

Londra, devlet gözetimi, özel ordu ve organize suç sayesinde çöküşüyle ​​karşı karşıya. Bir zamanlar harika olan bu şehri mahveden serserileri devirmek için çok yönlü bir direniş oluşturun. Londra’nın kaderi size bağlı.

Her karakterin kendi arka planı, kişiliği ve beceri seti vardır – bunların tümü siz takımınızı kişiselleştirirken devreye girer. Arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak açık bir dünyayı keşfederken karakterler arasında geçiş yapın. Yeni modların, ödüllerin ve temalı etkinliklerin ücretsiz güncellemelerinin keyfini çıkarın.

Devasa bir kentsel açık dünyayı keşfedin ve Trafalgar Meydanı, Big Ben, Tower Bridge, Camden, Piccadilly Circus veya London Eye gibi Londra’nın birçok ünlü simge yapısını ziyaret edin.

Çöküşüyle ​​karşı karşıya olan yakın gelecekteki bir Londra’yı geri almak için hacklerken, sızarken ve savaşırken gördüğünüz herkesten bir direniş oluşturun. Direniş’e hoş geldiniz.

Yepyeni bir yakın dövüş sistemi ve çok çeşitli silah ve yetenekler, savaşa yaklaşımınızın gerçek sonuçları olduğu anlamına geliyor. Ölümcül olmayan güç kullanırsanız, düşman sizi baskı altına almaya ve tutuklamaya çalışacaktır. Öldürmek için ateş ederseniz, karakterlerinizi kalıcı olarak öldürme riskiyle karşı karşıya kalırsınız.

Londra’yı insanlara geri vermek, kahramanca bir solo gezinti olmak zorunda değil, biliyorsun. Tamamen yeni kooperatif görevleri ve zorlu oyun sonu içeriklerini üstlenirken üç arkadaşınızla güçlerinizi birleştirmek için mücadeleyi çevrimiçine taşıyın.

Başlık: Watch Dogs Legion
Tür: Aksiyon / Macera
Yayıncı: Ubisoft
Geliştirici: Ubisoft

UPTOBOX Watch.Dogs.Legion-CPY.rar

MEGAUP Watch.Dogs.Legion-CPY.rar

Ziyaretçi Oyları Siteye Yön Verir Değerlendirmelisin!
[Total: 0 Average: 0]

Related posts

Latest posts

Over v6.8.5 Pro APK

İhtiyacınız olan her şeyi hızlı ve zahmetsizce tasarlayın ve düzenleyin. Hemen alın ve şık...

Leave a Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir