YouTube Premium Mod APK indir 2021

YOUTUBE PREMİUM hakkında

Hiç kimsenin, dünyanın dört bir yanına yayılan en popüler video izleme hizmetine ihtiyacı ve tanıtımı yok. Ancak, Android mobil cihazlarda bulunan premium sürümüyle ilgili biraz bilgiye ihtiyacınız olabilir. Android için YouTube Premium’u edinmek, kesinlikle vermekten mutluluk duyacağınız bir karardır.

Devam edin ve uygulamayı şimdi yükleyin.

YouTube Premium mod apk Özellikleri

Öyleyse neden birisi dünyanın en büyük video platformuna ücretli abonelik sürümünü düşünmek istesin? Özellikle YouTube’un kullanıcıları için zaten ücretsiz olduğunu düşünürsek. Aslında, bu aboneliği daha da değerli kılan pek çok avantaj ve özellik var.

Birlikte okumaya devam ederseniz, YouTube Premium’u aylık planlar listenize eklemenin neden harika bir fikir olduğunu anlayacaksınız. Bu nedenle, bunun sizin için abonelik planı olduğuna karar verdiğinizde dahil edilen farklı eklemeler şunlardır:

Temel YouTube:

  • Videoları reklamsız izleyin. Popüler platforma yayılmış milyonlarca farklı içeriğe erişiminiz var. Bu nedenle, her şey size reklamsız olarak sağlanacağından videolarınız arasında asla kesinti yaşamazsınız.
  • Tüm videoları indirin ve çevrimdışı izleyin. Başlangıçta, YouTube’un temel sürümünde çevrimdışı görüntüleme için indirilemeyen ağır bir içerik listesi vardır. Bu nedenle, premium almak, mobil cihazınız aracılığıyla mevcut her videoyu kaydetmeniz için size anında erişim sağlayacaktır.
  • Arka planda video oynatın. Zaten yapamıyorsanız, çoklu görev yaparken arka planda tüm görünümlerinizi hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Bu, mevcut tüm farklı videoları izleyecek kadar yeteri kadar sahip olmadığınızda sahip olmak için harika bir özelliktir. Ya da belki izlediğiniz konular hakkında biraz araştırma yapmanız gerekiyor.

Youtube müzik:

  • İlk olarak, Müzik bölümü için yeni ve geliştirilmiş bir arayüz olacak. Uygulama aracılığıyla mevcut olan tüm favori şarkılarınıza ve reçellere kolayca göz atabilir, seçebilir ve dinleyebilirsiniz.
  • Yine, reklamlardan herhangi bir kesinti olmadan bir şarkıdan diğerine dinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. YouTube Music Premium size% 100 reklamsız geliyor.
  • Ayrıca müziğinizi çevrimdışı da dinleyebilirsiniz. Bu, uzun yolculuklar veya geziler için ve hatta çalışırken veya spor salonunda, WiFi erişimi olmadan ve müziğin keyfini çıkarmanın başka yolu olmadığında bile mükemmeldir.
  • Ayrıca arka planda müzik çalınabilir. YouTube Müzik söz konusu olduğunda bu bir hayalin gerçekleşmesidir. Dünyanın her yerinden kullanıcılar bugün hala arka planda dinlemenin neden ücretsiz bir özellik olmadığını merak ediyor. Çünkü premium sürüm size bunu veriyor. Hayattaki en iyi şeylerin bir bedeli vardır.

YouTube Çocuk:

  • Popüler uygulamanın çocuk dostu sürümüne gelince, diğerlerine bölünmüş aynı özellik var – reklamsız videolar. Çocuklarınız, çocuk programını izlerken sizi yanlış yerleştirilmiş bir reklamdan veya kesintiden asla rahatsız etmez. Reklamsız videolar, gerçekten herkesin isteyebileceği en büyük eklemelerden biridir. Ve bu her yaştan kullanıcı için geçerlidir.

Tüm bu ek özellikler bir abonelik bedeli ile gelir. Bunun adil bir değiş tokuş olduğunu düşünüyor musunuz? Eğer yapmazsan bir çözüm olabilir.

YouTube Premium Mod APK Ücretsiz İndir

Öyleyse, cihazınızda bu profesyonel eklentileri ücretsiz olarak hesabınıza bağlamanın bir yolu var mı? YouTube Premium Unlocked Mod APK ile maliyetlerden kaçınabilirsiniz. Ancak bununla ödenecek bir bedel daha var.

Hesabınızda YouTube’un premium özelliklerini kullanırken yakalanırsanız, ücretli bir etkinlik olmadığında, bunun sonuçları olacaktır. Başlangıç ​​olarak, hesabınız kalıcı olarak yasaklanacak ve artık Google özelliklerine erişemeyecek.

Kurulum Talimatları:
1. microG’yi yükleyin
2. YouTube Premium’u yükleyin
3. Hesabınızda oturum açın

Microg-Youtube-Premium.apk BURADAN 3 MB

Youtube-Premium-15-46-38-Mod.apk BURADAN 30 MB

Leave a comment