Stronghold Warlords Crack FULL İndir

Stronghold tarihinde ilk defa saflarına katabileceğin, yükseltebileceğin ve savaş meydanlarında yönetebileceğin yapay zekâ kontrolündeki “savaş beyleri” Stronghold: Warlords ile karşında! Komutan altındaki her savaş beyi; kendine has avantajlar, özellikler ve yükseltilebilir yetenekler ile stratejik gücüne güç katacak. Endüstrine değer katmak, sınırlarını güçlendirmek, etkili silahlar dövmek veya rakiplerine turan taktiğiyle zor anlar yaşatmak için savaş beylerini görevlendir. Her mücadele görevinde, çarpışmada ve çok oyunculu savaşta yönetecek yeni savaş beyleri keşfederek her oynayışında yeni bir Stronghold deneyimi yaşayacaksın.

Firefly Studios’un gerçek zamanlı strateji oyunu serisinin yeni oyunu Stronghold: Warlords, Doğu Asya’nın kale ekonomilerini oyuncularla buluşturan ilk oyun. Oyuncular, Japon kaleleri ve güçlendirilmiş Çin şehirlerini kuşatmak için Moğol ordularını, imparatorluk savaşçılarını ve klanlarda yetişen samurayları kontrol eder. Yeni barutlu kuşatma silahları ve klasik askeri birimlerle 31 farklı mücadele görevinde, çok oyunculu karşılaşmalarda, çarpışmalarda ve serbest inşa modunda tarihi savaş beylerini kuşat.

  • Fethettiğin savaş beylerini yöneterek daha güçlü kaleler, ordular ve beceriler aç.
  • MÖ 200’lerde Çin’den başlayıp Tokugawa Shogunluğu’na ve Moğol İmparatorluğu’nun boy gösterişine kadar uzanan tarihi mücadeleleri oynayarak yaşa.
  • İmparatorluk için savaşan kundakçı mızrak piyadelerinden disiplinli samuraylara, Moğol atlı okçularından ölümcül ninjalara yepyeni birimleri kontrol et.
  • Barutun icadı ve hwacha ok fırlatıcı, kuşatma kulesi ve patlayıcı öküzler gibi kuşatma silahlarıyla rakiplerini yerle bir et!
  • Ortaçağa ait eğlence, vergi ve işkence yöntemleriyle ister gönüllerde taht kur ister cihana korku sal ve en büyük lord sen ol!
Stronghold Warlords UPTOBOX

https://uptobox.com/6zmxsqkhozjp
https://uptobox.com/0aqswsq90a8y

Stronghold Warlords MEGAUP

https://megaup.net/1BUsi/Stronghold.Warlords.part1.rar
https://megaup.net/1BUsf/Stronghold.Warlords.part2.rar

Stronghold Warlords GOFILE

https://gofile.io/?c=69wy8S
https://gofile.io/?c=QchP3k
Ziyaretçi Oyları Siteye Yön Verir Değerlendirmelisin!
[Total: 0 Average: 0]

, , , , , , ,

Related posts

Latest posts

Over v6.8.5 Pro APK

İhtiyacınız olan her şeyi hızlı ve zahmetsizce tasarlayın ve düzenleyin. Hemen alın ve şık...

Leave a Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir