Epic Games Store’da Pine ÜCRETSİZ

Epic’in bu haftaki ücretsiz oyunu Pine, insanların besin zincirinin tepesine asla ulaşamadığı simüle edilmiş bir dünyada geçen bir açık dünya aksiyon macera oyunu. 13 Mayıs 2021 Perşembe, 17:00 CET’ye kadar Epic Games Store’da Pine’ı ücretsiz alabilirsinizOYUN HAKKINDA:

Pine açık dünya aksiyon macera simülasyon oyunudur. Albamare’nin güzel dünyasında yer alan, insanlardan çok daha akıllı yaratıklarla dolu canlı bir dünyada keşfetmek, ticaret yapmak ve savaşmak zorunda kalacak zeki bir genç yetişkin olan Hue rolünü üstleniyorsunuz.

Kabilenizin yerleşeceği yeni bir yuva ararken, Albamare’nin geniş ölçekli ekolojisiyle uğraşmanız gerekecek. Altı farklı biyomda keşfederek ,  takas ederek  ,  konuşarak ,  işleyerek  ve  savaşarak hazırlanın  , size sadece yardımcı olmayacak çeşitli türlerle birlikte ve bunlara karşı.

Pine, 6 eleştirmen incelemesine göre% 48’lik bir Metacritic puanına sahiptir ve genellikle maliyeti 20,99 ABD dolarıdır, ancak 13 Mayıs 2021’e kadar Epic Games Store’da ücretsiz olarak satışa sunulacaktır . Bu bağlantıdan ücretsiz  olarak  alabilirsiniz

Ziyaretçi Oyları Siteye Yön Verir Değerlendirmelisin!
[Total: 0 Average: 0]

,

Related posts

Latest posts

Over v6.8.5 Pro APK

İhtiyacınız olan her şeyi hızlı ve zahmetsizce tasarlayın ve düzenleyin. Hemen alın ve şık...

2 comments

Leave a Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir