En iyi oyun klavyesi – 2021’deki en iyi klavyeler

En iyi oyun klavyelerini test ettik ve evet, mekanik klavyelerin sadece en iyisi olduğu sonucuna vardık

İster ofis çalışanı olun, ister düzenli olarak en iyi PC oyunlarını (veya ikisinin bir kombinasyonunu) oynayan biri olun, en iyi oyun klavyelerinden birini kullanmak, oyun ve masaüstü deneyiminiz için dünya fark yaratabilir. League of Legends’daki QWER tuşlarını  veya Call of Duty: Black Ops – Cold War’daki WASD tuşlarını karıştırmanız fark etmez, harika, rahat bir klavye yalnızca hata riskini azaltmakla kalmaz, aynı zamanda tüm deneyim çok daha keyifli hale gelir. 

İster tam boyutlu veya kompakt düzende, ister tam RGB veya sadece basit tek renkli arkadan aydınlatmalı, en iyi mekanik klavye veya membran klavyeyi arıyor olun, masalarımızdan geçen her bir oyun klavyesini titizlikle test ettik. karar vermenize yardımcı olur. 

CORSAİR K70

En iyi oyun klavyesi Corsair K70 Rapidfire’dır.

Corsair’in K70 anakartları, şimdiye kadar kullandığımız mutlak en iyi oyun klavyeleridir. 2013’te ilk kez piyasaya sürüldüklerinden beri, en iyi PC oyunlarını oynamak için gidilecek yerimiz oldu ve o zamandan beri fikrimizi değiştiren pek bir şey görmedik. 

Yıllar içinde geliştiler, ancak klasik tasarım aşağı yukarı aynı kaldı. Corsair K70’in Rapidfire sürümünü üst kart olarak seçtik çünkü hafif dokunuşlu Cherry MX Speed ​​tuşları, ciddi derecede sert oyuncuların düğme tıklamalarıyla vuruş hızında hafif bir artış elde edebileceği anlamına geliyor 

Corsair K70 Rapidfire Özellikleri
Tuş sayısı104 tuşlu
TuşlarCherry MX
BağlantıKablolu
Özel medya tuşlarıMevcut

STEELSERİES APEX PRO

En iyi özelleştirilebilir oyun klavyesi SteelSeries Apex Pro’dur.

Tek tek tuşların çalıştırılmasını ince ayarlayabilmenin yanı sıra, net RGB aydınlatmasından USB geçişine ve ses tekerleğine kadar klavyenin beğeneceği çok şey var. Sağ üst köşedeki OLED panelinin tam potansiyelini hala anlamaya çalışıyoruz, çünkü yakın zamanda Skyrim’i hemen hemen her elektronik cihaz gibi oynayabileceğini öğrendik . Şuanlık Resmi olarak, ayarlarınızı yapmanıza ve Discord mesajlarınızı görüntülemenize yardımcı olmak için orada.

SteelSeries Apex Pro Özellikleri
Tuş sayısı104 tuşlu
TuşlarSteelSeries Omnipoint
BağlantıKablolu
Özel medya tuşlarıMevcut

TOPRE REALFORCE R2

Yazı yazmak için en iyi klavye Topre Realforce R2

Topre Realforce teknik olarak bir membran klavyedir, bu yüzden buna ‘en iyi mekanik klavye’ diyemeyiz ama  Her bir Tuş, bir PCB ile temas eden sarmal bir yay üzerinde kauçuk bir kubbeden oluşur. Sonuç olarak, bir membran panodaki tüm bu yumuşaklık ortadan kalktı ve yerini piyasada benzeri olmayan bir his aldı.

Topre Realforce R2 Özellikleri
Tuş sayısı104 tuşlu
TuşTopre Tuşları
BağlantıKablolu
Özel medya tuşlarıYok

RAZER BLACKWİDOW V3 PRO

En iyi kablosuz oyun klavyesi , Razer BlackWidow V3 Pro’dur.

 Estetik olarak daha hoş ve kabloları yönetmenize yardımcı oluyor

BlackWidow V3 Pro, 2,4 GHz Razer Hyperspeed dongle’ı ile prize takılıyken yaptığı kadar iyi bağlanır ve hatta daha fazla uyumluluk için Bluetooth ile eşleştirebilirsiniz. Ve tabii ki, Razer’ın Synapse yazılımı ile aydınlatmayı Fortnite gibi oyunlarla senkronize edebilen RGB aydınlatma olmadan gerçek bir Razer ürünü olmazdı – klavyeniz oyunla senkronize olarak ışık saçar . Anlamsız ama yine de eğlenceli.

Razer BlackWidow V3 Pro Özellikleri
Tuş sayısı104 tuşlu
TuşlarRazer Tuşları
BağlantıKablolu / Kablosuz
Özel medya tuşlarıMevcut

LOGİTECH G915 KABLOSUZ

En Gösterişsiz oyun klavyesi Logitech G915 Wireless’tır.

Logitech gösterişli çevre birimleri yapmaz. Bu prestijli markanın oyun alanındaki itibarına rağmen, yeni cihazları bir espor alanı olduğu kadar profesyonel bir ofis ortamına da uygundur. Bu nedenle Logitech G915 kablosuz cihazını seviyoruz. Şık, düşük profilli.

Lightspeed ve Bluetooth üzerinden kablosuz bağlantı ile G915, masanızın da düzenli kalmasına yardımcı olur.

Logitech G915 Kablosuz Özellikleri
Tuş sayısı104 tuşlu
TuşlarLogitech GL Tuşları
BağlantıKablolu / Kablosuz
Özel medya tuşlarıMevcut

REDRAGON K552

En ucuz ve kaliteli oyun klavyesi Redragon K552’dir.

Redragon K552, hala çok şey sunan basit bir tasarımın harika bir örneğidir ve onu, elinize alabileceğiniz en ucuz oyun klavyesi yapar.

Redragon K552 Özellikleri
Tuş sayısı87 tuşlu
TuşlarOutemu Tuşları
BağlantıKablolu
Özel medya tuşlarıYok

CORSAİR K70 TKL

En iyi TKL klavye , Corsair K70 TKL’dir.

En iyi oyun klavyesini alıp sayısal tuş takımını çıkardığınızda, yalnızca diğer tüm özelliklerini sağlam tutmakla kalmayıp aynı zamanda onlara ekleme yaptığınızda ne olur? Piyasadaki en iyi tuş takımı bulunmayan oyun klavyesine sahip olursunuz.

SteelSeries Apex 7 TKL Özellikleri
Tuş sayısı95 tuşlu
TuşlarCherry MX Red, Sessiz ve Hızlı
BağlantıKablolu
Özel medya tuşlarıMevcut

Drop ALT

En iyi kompakt oyun klavyesi Drop ALT’dır.

Drop ALT ile ilgili en sevdiğimiz şey boyutu değil; Tuşların çalışırken değiştirilebilir olması gerçeğidir, yani Cherry MX profilini paylaştıkları sürece herhangi bir Tuş kombinasyonunu deneyebilirsiniz. Bu, klavyenin maliyetini artırır, ancak onarımlar genellikle yeni bir Tuşu takmak kadar kolay olduğundan, bunu bir yatırım olarak düşünebilirsiniz.

Drop ALT Özelliklerini
Tuş sayısı67 tuşlu
TularCherry MX / Halo / Kaihua
BağlantıKablolu
Özel medya tuşlarıYok

WOOTİNG TWO

En iyi analog oyun klavyesi Wooting Two’dur.

gamepad ve kontrol çubuklarıyla sınırlı kalacağınız oyunlarda size tam kontrol sağlar. Ancak analog işlevsellik bir yana, bu kartı harika yapı kalitesi, destek ve yazılım gibi en iyi oyun klavyeleri arasına koymak için pek çok şey var.

Wooting Two Özellikleri
Tuş sayısı104 tuşlu
TuşlarFlaretech optik Tuşlar
BağlantıKablolu
Özel medya tuşlarıYok

Ziyaretçi Oyları Siteye Yön Verir Değerlendirmelisin!
[Total: 1 Average: 5]

, , , , , , , ,

Related posts

Latest posts

Over v6.8.5 Pro APK

İhtiyacınız olan her şeyi hızlı ve zahmetsizce tasarlayın ve düzenleyin. Hemen alın ve şık...

Leave a Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir