Avermedia PW315 WebCam incelemesi – Yayın İçin İdeal Kamera

Web kameraları, ideal bilgisayarınızı oluştururken oyun klavyesi veya oyun faresi kadar önemli değildir , ancak canlı yayın ve video görüşmeleri artık her zamankinden daha popüler oldu. Şu anda, piyasada Razer ve Logitech’ten daha ucuza 60 fps’de 1080p çözünürlük sunan Avermedia PW315 web kamerası gibi bir şey yok, değeri ondan ne beklediğinize bağlı.

Çözünürlüğü ve kare hızının yanı sıra, PW315’in, yerleşik web kameranızda bulamayacağınız birkaç püf noktası vardır. Etkileyici yapay zeka çerçevesini ve yüzünüz için birkaç filtre içerir – bunları kapatmayı unutmayın, böylece herkese kedi olmadığınızı kanıtlamanıza gerek kalmaz.

Avermedia PW315 kutudan çıkar çıkmaz tak ve çalıştır özelliklidir, ancak CamEngine yazılımını indirmeden en iyi şekilde yararlanamazsınız. Monitörünüzün üst kısmına sağlam bir şekilde kenetlenir, ancak ultra ince çerçeveli oyun monitörlerinden birine sahipseniz maşa ekran alanınıza girebilir . Kamerayı bir tripoda monte etmek, yeterli alanınız varsa sorunu çözer.

Avermedia PW315Logitech StreamCamLogitech C922 Pro
Görüntü sensörü2 MP CMOS2,1 MP CMOS2 MP CMOS
Kalite1080p1080p720p / 1080p
Kare hızı60 fps60 fps60 fps / 30 fps
Görüş alanı95 derece78 derece78 derece
OdaklanmaSabit odakOtomatik odaklamaOtomatik odaklama
MikrofonMüzik setiMüzik setiMüzik seti

Lensin üzerinde kayan yerleşik bir deklanşör ve 360 ​​derece dönme özelliğiyle, parçalara ayrılacakmış gibi hissetmeyen sağlam bir mekanizma. kamerayı ters çevirebilir veya yüzünüzden başka bir şeyi video alabilir.

Yerleşik çift stereo mikrofon, sesinizi iyi bir şekilde algılar ve gürültü iptali, fare tıklamalarını ve klavye gürültüsünü kısmak için etkilidir. Tabii ki, oyun mikrofonunun stüdyo kalitesinde değil , ancak yine de ucuz kulaklıklarda bulunan ızdırap mikrofonların bazılarına göre büyük bir gelişme.

Rakiplerinin çoğundan daha yüksek ve çekime birden fazla kişiyi sığdırmak için yeterli olan 95 derecelik görüş alanına sahip geniş açılı sabit odaklı bir sensör var. Ancak daha yoğun bir görünüm istiyorsanız, yakınlaştırmayı CamEngine programından ayarlayabilirsiniz.

Odada yeterince ışık olduğu sürece resim nispeten net kalıyor ve aşırı pozlama yapmıyor – güneş doğrudan pencereden dalarken bile. Tam ekranda görüntülendiğinde görüntünün grenli olması beni hayal kırıklığına uğrattı, ancak çoğu insan yüzünüzü daha küçük bir pencerede göreceğinden bunu fark etmeyecek.

Ziyaretçi Oyları Siteye Yön Verir Değerlendirmelisin!
[Total: 0 Average: 0]

, , ,

Related posts

Latest posts

Over v6.8.5 Pro APK

İhtiyacınız olan her şeyi hızlı ve zahmetsizce tasarlayın ve düzenleyin. Hemen alın ve şık...

Leave a Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir