Cat Scanner v10.4.1 Premium APK

Cat Scanner uygulaması, kedinizin cinsini sadece birkaç saniye içinde güvenilir bir şekilde tanımlayacaktır! Resim çekmenin yanı sıra, bir video kaydedebilir veya galerinizden bir resim yükleyebilirsiniz.

Karışık bir ırkınız mı var?

Sorun değil, Cat Scanner uygulaması aynı zamanda karışık ırkları da tanır! Karışık cins kedinizin farklı ırkları hakkında size detaylı veriler ve ilginç gerçekler sunuyoruz.

Etrafta kedi yok mu?

Önemli değil! Cat Scanner uygulaması aynı zamanda insanları da tanır: Kendinizi, arkadaşlarınızı, ailenizi veya çevrenizdeki insanları tarayın ve en çok hangi kedilere benzediğinizi bulun!

——

YENİ! Cat Scanner topluluğumuzun bir parçası olun!

Sonuçlarınızı paylaşın ve onları topluluğun sonuçlarıyla karşılaştırın! En sevdiğiniz kedinin resimlerini Sosyal Akışımıza yükleyin ve diğer kedi severlerle paylaşın! Diğer kullanıcıların profillerine ve fotoğraflarına bir göz atın, kedi topluluğumuzdaki gönderileri beğenin ve yorum yapın ve onları tarihe veya popülerliğe göre filtreleyin!

Ek olarak, doğrudan Cat Scanner uygulamasından bir resim göndererek gönderilerinizi arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.

——

YENİ! Tüm kedi ırklarını yakalayın ve uzman olun!

Oyunlaştırma özelliğimizle tüm kedi ırklarını yakalayın – tıpkı Pokémon Go’da olduğu gibi! Zorlukların üstesinden gelin, sanal ödüller kazanın ve gerçek bir kedi uzmanı olun! Topluluktaki arkadaşlarınız veya kullanıcılarınızla yarışın ve sıralama listemizin en üstüne tırmanın!

——

Cat Scanner uygulamasındaki tüm kedi ırkları!

Cat Scanner uygulaması şu anda Fédération Internationale Féline (FIFe) tarafından resmi olarak tanınan tüm ırklar ve hatta daha fazlası dahil olmak üzere yaklaşık 60 farklı kedi türünü tanımlar! Tüm kedi ırklarının (resmi olmayanlar dahil) bilgi ve resimlerini içeren kapsamlı veritabanımıza, taramadan da tamamen erişilebilir!

Cat Scanner uygulamasıyla ilgili bize geri bildirimde bulunun!

Kedinin cinsinin doğru bir şekilde tanımlanıp tanımlanmadığını bize bildirin. Değilse, kendi sonuçlarınızı iyileştirmek için faydalı ipuçları alacaksınız. Resimde hangi kedi türünün olduğunu da belirtirseniz, uygulama otomatik olarak nasıl daha doğru sonuçlar sağlayacağını öğrendiği için yazılımımızı geliştirmemize yardımcı olursunuz. Ayrıca gelecekte uygulamaya eklememizi istediğiniz (resmi olmayan) kedi ırklarını önerin veya oylayın!

Mod Özellikleri:

  • Premium özellikler aktif.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 24 MB
Android 5.0 ve üzeri

The post Cat Scanner v10.4.1 Premium APK appeared first on vividapk.

Ziyaretçi Oyları Siteye Yön Verir Değerlendirmelisin!
[Total: 0 Average: 0]

Related posts

Over v6.8.5 Pro APK

İhtiyacınız olan her şeyi hızlı ve zahmetsizce tasarlayın ve düzenleyin. Hemen alın ve şık...

Latest posts

Over v6.8.5 Pro APK

İhtiyacınız olan her şeyi hızlı ve zahmetsizce tasarlayın ve düzenleyin. Hemen alın ve şık...

Leave a Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir