BlockSite – Uygulama & Site Engelle v1.8.0.3628 Premium APK

Odaklanmaya devam edin ve BlockSite ile üretkenliği artırın! Dikkat dağıtıcı veya zararlı web sitelerini ve / veya uygulamaları engelleyin ve bugün kötü alışkanlıkları kırın; kendi kendini kontrol etmenize gerek yok!

BlockSite, tüm işleri sizin için yapan ve tarama içeriğinizi kontrol etmenize yardımcı olan mükemmel bir öz kontrol uygulamasıdır! Ayrıca odaklanmaya ihtiyaç duyduğunuzda uygulamaları ve siteleri engelleyebilirsiniz.

Ertelemeyi engelleyebilir, konsantrasyonunu artırabilir ve uygulamayı kullanmaya başladığınız andan itibaren daha iyi bir zaman kontrolüne sahip olacaksınız. Ve eğer bu yeterli değilse, internette kayıtsız şekilde gezinerek, gerçekten önemli olan ve çevrimiçi zaman kaybetmemeniz üzerine odaklanabileceksiniz.

Features

Bir web sitesini nasıl engelleyeceğinizi bilmek ister misiniz? Seni koruduk! Sadece web sitelerini blok listenize ekleyin ve gerisini biz hallederiz, engellenmiş halde sitelere girmeye çalışırsanız gerçekten komik resimler bile ekleriz

Tay Konaklama Odaklanmış App
BlockSite, odaklı ve üretken kalmaya ihtiyaç duyurken dikkatinizi dağıtan tüm zararlı ve web sitelerini ve uygulamalarını hayatınızdan çıkarabilmenizi sağlar. Kendine bir odaklama zamanlayıcısı ayarlayabilir ve işte ya da okulda gün boyu yolda kaldığınızdan emin olabilirsiniz.

ModeWork Modu
Çalışma modu zamanlayıcı özelliği, Pomodoro teknik zamanlayıcı ile zamanınızı kontrol etmenizi sağlar. Çalışmanızı aralıklarla, geleneksel olarak 25 dakika sonra kısa bir ara ile bölün. ‘Çalışma Modu’ ile web sitelerinin ne zaman engelleneceğini ve ne zaman özgürce göz atılacağını belirleyebilirsiniz – irade gerekmez.

AdultBlock Yetişkin İçeriği
Cihazınızda yetişkinlere yönelik içeriğin nasıl engelleneceğini merak ettiniz mi? Peki şimdi yapabilirsiniz … kolayca! Bilinen tüm yetişkin sitelerini varsayılan olarak engelleyen yerleşik porno engelleyici ile, uygunsuz içerik görmediğinizden emin olun.

Scheduling
Belirli sitelere ve uygulamalara erişebileceğiniz günleri ve saatleri belirlemenizi sağlayan ‘Zamanlama’ özelliğiyle izlemeniz gerektiğinde kendi günlük programlarınızı ve günlük rutinlerinizi ayarlayın. Şimdiye kadar isteyebileceğiniz en iyi zaman yönetimi planlayıcısı, söz veriyoruz!

Zaman Yönetimi
Çok fazla zaman yönetimi ipucu var ancak BlockSite’daki çeşitli özellikler sayesinde zaman yönetimi programınız hiç bu kadar iyi görünmeyecek. Tüm işlerinizi halledebileceksiniz ve yine de en sevdiğiniz sitelere ve uygulamalara göz atmak için zamanınız olacak.

AssŞifre Koruması
Bir uygulamayı veya bir web sitesini engellediyseniz, seçmiş olduğunuz bir şifre ile kilidini açarak zaman kaybını zorlaştırır.

Yükleme Önleme
Kaldırma önleme özelliği sayesinde hiç kimse uygulamayı cihazınızdan kaldıramaz, bu da her zaman süper üretken kalmanız gerektiği anlamına gelir

FeaturePremium özelliği – Site Yönlendirme
Yönlendirilmek istediğiniz web sitesini komik resim yerine seçebilirsiniz.

Sync
BlockSite, web sitesi kullanımınızı kontrol etmenize ve dikkat dağıtıcıları ve bağımlılıkları yönetmenize yardımcı olan bir çapraz tarayıcı web sitesi / URL’si ve uygulama engelleyicisidir. BlockSite ayrıca Google Chrome’da da mevcuttur ve masaüstünüz ile mobil arasında senkronize edilebilir, böylece üretken kalırsınız ve nerede olursanız olun zamanınız üzerinde tam kontrol sahibi olursunuz.

BlockSite, insanların daha az ertelemelerine, daha üretken olmalarına ve yaşam hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için mevcut en iyi verimlilik araçlarından biridir. İşe nasıl odaklanacağınız konusunda bir daha asla endişelenmenize gerek kalmayacak. Peki ne bekliyorsun? Hemen indirin ve zamanınızın kontrolünü almaya başlayın … bugün!

MOD Özellikleri:

  • Premium özelliklerin kilidi açıldı.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 24 MB
Android 4.1 ve üzeri

The post BlockSite – Uygulama & Site Engelle v1.8.0.3628 Premium APK appeared first on vividapk.

Ziyaretçi Oyları Siteye Yön Verir Değerlendirmelisin!
[Total: 0 Average: 0]

Related posts

Over v6.8.5 Pro APK

İhtiyacınız olan her şeyi hızlı ve zahmetsizce tasarlayın ve düzenleyin. Hemen alın ve şık...

Latest posts

Over v6.8.5 Pro APK

İhtiyacınız olan her şeyi hızlı ve zahmetsizce tasarlayın ve düzenleyin. Hemen alın ve şık...

Leave a Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir