Steezy ile Dans Etmeyi Öğren v2.17.0 Premium APK

STEEZY, Android cihazınız veya akıllı TV’nizdeki 1 numaralı dans stüdyosudur – size uygun bir hızda adım adım dans etmeyi öğrenmek için kullanın.

Her hafta eklenen 800’den fazla sınıfla, keşfedilecek her zaman daha fazla stil ve eğlenceli rutin vardır. Sınıflar başlangıç ​​seviyesinden uzmana kadar çeşitlilik gösterir, bu nedenle rahat olduğunuz her yere atlayın ve çok kısa sürede oyuna başlayın.

Stiller şunları içerir:
Hip-hop
Açık Stil
K-pop
ev
Son Dakika
Haşhaş
Koskocaman
Krump
Topuklar
Jazz Funk

Müzik videolarını kopyalamak sizi yalnızca bir yere kadar götürür. Bugünün dans stillerine gerçekten hakim olmak istiyorsanız, en iyi dansçılardan ve eğitmenlerden öğrenmeniz gerekir. STEEZY, dünya standartlarında bir dans okulunun profesyonelliğini size getiriyor.

STEEZY eğitmenleri oyunun en iyisidir. Onları düzenli olarak uluslararası yarışmalarda yarışırken, turneye çıkarken veya müzik videolarında başrol oynarken bulacaksınız ve SİZE öğretmek için buradalar!

Adım adım talimatlar, hareketleri öğrenmenize VE temel teknikleri anlamanıza yardımcı olur, böylece kendinize güveninizi geliştirebilir ve daha iyi bir dansçı olabilirsiniz.

Eşsiz STEEZY dijital stüdyo teknolojisi, dans öğretmenlerinin hareketleri farklı açılardan göstermelerini izlemenizi, sınıfınızın temposunu ayarlamanızı, egzersiz yaparken herhangi bir hareketi veya bölümü döngüde oynamanızı sağlar. Hatta doğrudan TV’nize yayınlayabilirsiniz.

Sevdiğiniz dersleri istediğiniz kadar almak için kaydedin. Veya seçtiğiniz stilde ustalaşmak için rehberli programlarımızdan birini alın.

Mod Özellikleri:

  • Premium abonelik aktif.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 55 MB
Android 7.0 ve üzeri

The post Steezy ile Dans Etmeyi Öğren v2.17.0 Premium APK appeared first on vividapk.

Ziyaretçi Oyları Siteye Yön Verir Değerlendirmelisin!
[Total: 0 Average: 0]

Related posts

Over v6.8.5 Pro APK

İhtiyacınız olan her şeyi hızlı ve zahmetsizce tasarlayın ve düzenleyin. Hemen alın ve şık...

Latest posts

Over v6.8.5 Pro APK

İhtiyacınız olan her şeyi hızlı ve zahmetsizce tasarlayın ve düzenleyin. Hemen alın ve şık...

Leave a Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir