Connect with us

PES 2021 İndir PC

PES prodüksiyonu, eFootball PES 2021 adlı futbol simülasyon oyununun başka bir harika yeni sürümünü geliştirdi. Bu oyun, ünlü oyun serisi eFootball Pro Evolution Soccer’ın en son güncellemesidir; Konami adlı bir şirket tarafından yayınlandı. Microsoft Windows, XBOX, Play Station 4 gibi çeşitli platformlarda ve Android için de mevcuttur.

Published

on

 • Version
 • Download 62
 • File Size 0.00 KB
 • File Count 1
 • Create Date Ekim 8, 2020
 • Last Updated Ekim 8, 2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

full indir

| 📥 | Cyberpunk 2077 Full İndir

Published

on

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077; güç, ihtişam ve vücut modifikasyonuna takıntılı bir megalopolis olan Night City’de geçen açık dünya, aksiyon-macera hikayesidir. Ölümsüzlüğün anahtarı olan türünün tek örneği bir implantın peşine düşen paralı bir kanun kaçağı olan V olarak oynuyorsunuz. Karakterinizin siber yazılımını, becerilerini ve oyun tarzını özelleştirebilir ve yaptığınız seçimlerin hikayeyi ve etrafınızdaki dünyayı şekillendirdiği geniş bir şehri keşfedebilirsiniz.

 • Cyberpunk 2077’nin Minimum Sistem Gereksinimleri:
 • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 / (64 Bit)
 • İşlemci: İntel Core i5 3570K / AMD FX-8310 / (3.3 GHZ)
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 780 / AMD Radeon RX 470 / (3 GB)
 • Bellek: 8 GB
 • Disk’te Boş Yer: 70 GB

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Continue Reading

full indir

PandaVPN Pro Mod Apk İndir 📥

Published

on

PandaVPN Pro Erişim

Elbette Panda VPN Pro Premium Uygulaması, mevcut TÜM sunuculara erişmenizi sağlayacak ücretli bir hizmettir . Uygulamanın temel sürümüne kıyasla herhangi bir erişim türü kısıtlanmayacak veya sınırlandırılmayacaktır.

Pro sürümünü satın almak istemiyorsanız kullanabileceğiniz birkaç ücretsiz konum vardır. Bununla birlikte, bu bağlantılar oldukça yavaştır ve çoğu durumda başarısız olma eğilimindedir.

panda-vpn-pro-apk-ücretsiz-indirme

Bununla birlikte, Panda VPN Pro için ödeme yapmaktan kaçınmak için birkaç alternatif var. Her şeyden önce, premium VPN’lerden birine erişmek için bir reklam izleyebilirsiniz. Belirli bir içerik türüne hızlı erişim arıyorsanız bu seçenek önerilir. Bununla birlikte, bir VPN’ye uzun vadeli bir yatırımınız varsa, bu önerilen seçenek olmayacaktır. Çünkü, bir reklamın açık veya hemen izlenemeyeceği zamanlar olabilir.

Panda VPN Pro Mod APK Ücretsiz İndir

Panda VPN Pro Mod APK premium indirmesi, kullanıcılara uygulamanın tüm premium erişiminden özgürce yararlanma olanağı sağlar. Yani, erişiminizin yolunda reklamlar yoktur VE herhangi bir dezavantaj veya kısıtlama olmadan VPN sunucusunu seçebileceksiniz.

indir-panda-vpn-pro-for-android

Bu, Android cihazınız için yüksek hızlı VPN sunucuları ve gizlilik korumasını deneyimlemek için en iyi seçenektir. Bununla birlikte, değiştirilmiş APK, eğer gerçekten gizliliğinizi korumanız ve internette huzur içinde gezinmeniz gerektiğine gerçekten inanıyorsanız.

VPN güvenilir mi?

Her şeyden sonra, Panda VPN Pro Mod APK indirmenin tüm çevrimiçi etkinliklerinizi korumayla ilgili en iyi seçenek olduğuna inanıyoruz. Yani, bunu okuyarak zamanınızı daha fazla boşa harcamayın, sadece deneyimli bilgisayar korsanları tarafından izlenebilirsiniz.

İNDİRMEK İÇİN:

Pandavpn-Pro-5-3-1-Mod.apk

İNDİR 32 MB

Continue Reading

full indir

📩 Call of Duty 2 İndir (türkçe-full-kolay kurulum)

Published

on

Call of Duty 2 Full İndir, Serinin tutulmuş olan ilk oyununun adından piyasaya sürülen Call of Duty 2 oyununda yine aynı COD 2 konsept olan İkinci Dünya Savaşı üzerinden savaşlara katılacak ve farklı ülkelerin askerlerini yönlendirerek size verilmiş olan görevleri yerine getirmeye çalışacaksınız. Dönemin silahlarını kullanarak kendinizi savaş ortamına adapte edecek ve düşmanlarınızı yenerek zafer elde etmeye çalışacaksınız.


Call of Duty 2 * Sistem Gereksinimleri *

İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7 8 10

İşlemci: 1.4 GHz Pentium 4 ve üstü

Ekran Kartı: Nvidia GeForce 3+ ve üzeri

ram Bellek: 256 MB / DirectX: 9.0c / HDD: 4 GB


İNDİR reklamı atlaman gerekebilir .D

Continue Reading

Trending

  Copyright © 2020 DontLoad

  "); $('#wpdmloginmodal-submit').html(llbl); grecaptcha.reset(); } else { $('#wpdmloginmodal-submit').html(wpdm_asset.spinner+" "+res.message); location.href = __lm_redirect_to; } } }); return false; }); $('body').on('click', 'form .alert-danger', function(){ $(this).slideUp(); }); $('body').on('click', '.wpdmloginmodal-trigger', function (e) { e.preventDefault(); if($(this).data('redirect') !== undefined) { __lm_redirect_to = $(this).data('redirect'); console.log(__lm_redirect_to); } $('#wpdmloginmodal').modal('show'); }); $('#wpdmloginmodal').on('shown.bs.modal', function (event) { var trigger = $(event.relatedTarget); console.log(trigger.data('redirect')); if(trigger.data('redirect') !== undefined) { __lm_redirect_to = trigger.data('redirect'); console.log(__lm_redirect_to); } $('#user_login').trigger('focus') }); $(window).keydown(function(event) { if(event.ctrlKey && event.keyCode === 76) { $('#wpdmloginmodal').modal('show'); /*console.log("Hey! Ctrl + "+event.keyCode);*/ event.preventDefault(); } }); });